Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 20:12
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Vyšny Slavkov 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Chcem Vas vsetkych pozvat na posledny zavod a vyhodnotenie majstrovstiev Slovenska v offroad triale tento vikend vo vysno Slavkove

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Pon, 11.10.2010, 7:22
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 13.09.2010, 12:08
Príspevky: 153
Bydlisko: Pečovská Nová Ves
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mozes dat presnejsie o ktorej sa to zacina a tak ?

_________________
PATROL Y60,stale vo vyvoji, vamt@vamt.sk
PATROL Y61


Pon, 11.10.2010, 15:27
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 13.09.2010, 12:08
Príspevky: 153
Bydlisko: Pečovská Nová Ves
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak uz som si to nasiel
http://www.terennytim.sk/index.html

takze v sobotu sme tam

_________________
PATROL Y60,stale vo vyvoji, vamt@vamt.sk
PATROL Y61


Pon, 11.10.2010, 15:31
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 03.02.2010, 20:35
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj my prídeme, no možno už v piatok :-D

a zvyšok ba ide kedy?


Pon, 11.10.2010, 17:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jej ajojky Aďko, tak zvyšok Blavy úspešne finišuje, aby bola technika aspoň ako tak :D a jasan že prídi v piatok, my fičíme v piatok ráno alebo skôr doobeda / teda podľa toho ako rýchlo budú schopné dať sa do kopy všetky Silver komponenty :D :D / takže v piatok sa určite vidíme a pozdravuj Zuzulku.
PS: a Žilina kedy hlási príchod?


Str, 13.10.2010, 19:08
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ak myslis nas my sme Kysuce a odchadzame asi o 15 zo ziliny uz sa na vsetkych tesim volal som s lubom a vsetko je prichystane a ze bude aj gulasik len rozmyslam co budeme pit ci slivku ci rum a ci vino alebo zeby vodu.

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Štv, 14.10.2010, 9:28
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
robo kop píše:
ak myslis nas my sme Kysuce a odchadzame asi o 15 zo ziliny uz sa na vsetkych tesim volal som s lubom a vsetko je prichystane a ze bude aj gulasik len rozmyslam co budeme pit ci slivku ci rum a ci vino alebo zeby vodu.


Robko ja viem že vy ste Kysuce a tou Žilinou som myslela Joza / Vitara bordova/ ale pohodka. Vy to mate bližšie tak to závidíme mi sa musíme až 400 kilákov trmácať. A inak Lubo sa s tou traťou určite pekne vyhral no darmo domáca pôda je domáca pôda, dúfam že to naše fára vydržia :) a gulášik mňam tak to sme teda nečakali - veľká chvála Ľubovi. Inak tá dilema čo sa bude piť je naozaj veľká, ja donesiem srbskú pomstu :) alebo radšej nie? No my budeme určite piť varené víno na to sa teším hrozne a potom ráno určite vodu :) ako vyprošťovák, ale treba všetko s mierou, lebo treba výkony podávať, takže tak přiměřene. :)


Štv, 14.10.2010, 9:51
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ze vodu hahaha.
Mozno taku co presla cez chladiaci aparat.

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 14.10.2010, 10:02
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Ze vodu hahaha.
Mozno taku co presla cez chladiaci aparat.


A ty že aký si provokatér :):):):), veď nás poznáš, my sme za slušných mi len vodu ochutenú vínom. Podotýkam trošku ochutenú vínom. :) len tak jemne štrajchnutú, či? :smt146


Štv, 14.10.2010, 10:07
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To vas chcem vidiet ako budete to vino varit. kdo bude nato cakat.

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 14.10.2010, 10:10
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
To vas chcem vidiet ako budete to vino varit. kdo bude nato cakat.


Náhodou v Krnove sme varili a to bola iná haluz, sme varili liter vina na malinkom takom horáčiku čo si asi horolezci berú na výpravu niekde na Mont Everest že ledva tam hrniec držal, ale uvarili sme. No a to čakanie je síce hrozné, ale dá sa to vydržať, hoci chute sa gradujú a gradujú a gradujú a tá vôňa. Mne to pripomína vianočné trhy u nás na Hlavnom námestí, waw, to je atmoška.

PS: vždy je tam alternatíva berieme aj mineralku a tak keď sa nebudeme môcť dočkať tak strik to istí :) a samozrejme klinčeky a škoricu :)


Štv, 14.10.2010, 11:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak som doma a poviem vam mozete lutovat vsetci co ste neboli uzasne trate dobra organizacia vyborny gulasik aj fazula chcem podakovat Terennemu timu su to super chalani a vsetci co sa zucastnili aj divaci.

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Ned, 17.10.2010, 20:08
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 13.09.2010, 12:08
Príspevky: 153
Bydlisko: Pečovská Nová Ves
Odpoveď s citáciou
Poslať 
veru veru, super bolo, tak ako sa naslavkov patri... dakujeme za super akciu

_________________
PATROL Y60,stale vo vyvoji, vamt@vamt.sk
PATROL Y61


Ned, 17.10.2010, 21:31
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Už aj Strieborný tím dorazil domov a po osviežujúcej sprche sme si otvorili šampanské, fajnovo chladené, čo sa nám cestou tých 400 kilometrov super ochladilo a práve zapíjame pekné druhé vicemajsterské miestečko v S-kách a pekné tretie miestečko v O-čkach, lebo ako som už povedala SILVER FOREVER. :D
Takže aj my sa pridávame k slovám chvály k akcii vo Vyšnom Slavkove, skutočne sme prežili jeden nádherný víkend, organizátorom obrovská vďaka úplne za všetko, pripravili to ozaj do detailu super, vďaka za výborný gulášik, ktorý skutočne bodol po tom náročnom preteku, tak isto ako aj čajík ráno :D. Takže milý Terénny tím, dolu klobúk pre vami, len tak ďalej a nech vám to vydrží aj na budúci rok to nasadenie. Trate boli skvelé, prepracované / darmo profíci sa nezaprú/ a bolo skutočne na čo pozerať, čo ocenili aj diváci naokolo, nadšenie sa im dalo čítať z tvárí. Chcela by som poďakovať všetkým, ktorí súťažili a všetkým, ktorí vyhrali pogratulovať a hlavne všetkým tým, ktorí sa pričinili o to, aby bolo tak neskutočne krásne ako bolo. Sme naozaj radi, že trial sa na Slovensku rozbieha a že my môžeme byť pri tom. Tí, ktorí neprišli, prišli skutočne o veľa.
A čo na záver?Nakoľko toto bol posledný pretek sezóny, snáď iba toľko, tešíme sa na vás všetkých skalných trialistov na budúci rok a odkaz pre všetkých váhajúcich, naozaj neváhajte, prídite, zažite to raz a už vás to tak chytí, že nebudete chcieť prestať. Takže pre všetkých, ktorí jazdili, jazdia a budú jazdiť srdcom - trialu zdar a nech to vaše trialové srdiečko nikdy neprestane biť pre tento krásny šport.


Ned, 17.10.2010, 23:30
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Slovko chvaly na adresu usporiadatela vzdy potesi , takze aj ja sa pripajam a dakujem terennemu timu za krasny zazitok zo super akcie. Vsetkym pretekarom prajem vela zdaru , dobre nazbrojte tatose a v roku 2011 na Klubine AHOJ !
PS: Robo dufam ze sezona 2011 zacne na Klubine ?

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Pon, 18.10.2010, 8:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: