Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 04.05.2024, 16:50
Dnes je sobota 4. mája 2024, meniny má Florián a zajtra Lesana, Lesia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 pozvanka 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jako hovorim je to len pre upokojenie verejnej mienky doma. Aj ked V8 v automate by ucaroval aj manzelke. Zuzu manzelka ide do garaze len poumyvat bordel po mne takze volat ju do garze na neaku romantiku by bola jasna provokacia :-D . Patrol slape ako hodinky na motore mi klesal tlak oleja no bola to taka blbost ze sa az hambim pisat.
Skupina S ostava aj pre rok 2011 .
A ten samurai napadol aj mne ale mitfara Rudo povedal ze do toho somnou nesadne.

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 11.11.2010, 12:21
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapci a chcem vám veľmi pekne poďakovať, že za mňa pozitívne hlasujete / zatiaľ síce iba v počte 2, ale verím, že ostatní sa čo nevidieť pridajú :)/ , alebo sa mýlim ? :) dúfam nie :):):)

A veľmi pekne ďakujem za tie komenty, ktoré mi hlasujúci napísali, skutočne ma potešili a hlavne povzdbudili takže fakt ďakujem a to:

Pejovi za nasledovný koment k mojej reputácii: výborne Zuzuuu. tvoje reportáže sú skvelé. Len tak ďalej.

Tu sľubujem, že budem na sebe pracovať ešte viac a budem sa snažiť, aby sa vám moje reportáže skutočne páčili viac a viac.

Ďalej veľké poďakovanie patrí Milanovi ktorý napísal:
Zeny a auta su dve veci,kvoli ktorym zijeme my muzi.Tak nech sa ti medzi nami paci.

A na toto môžem napísať už len jedno jediné, páči sa mi medzi vami a vždy sa mi páčiť bude, ste suproví chlapci.

Takže ešte raz ĎAKUJEEEEEEEEEEEM. :D


Štv, 11.11.2010, 12:57
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Jako hovorim je to len pre upokojenie verejnej mienky doma. Aj ked V8 v automate by ucaroval aj manzelke. Zuzu manzelka ide do garaze len poumyvat bordel po mne takze volat ju do garze na neaku romantiku by bola jasna provokacia :-D . Patrol slape ako hodinky na motore mi klesal tlak oleja no bola to taka blbost ze sa az hambim pisat.
Skupina S ostava aj pre rok 2011 .
A ten samurai napadol aj mne ale mitfara Rudo povedal ze do toho somnou nesadne.


Tak držím palce nech sa mienka doma čím skôr upokojí :) a tá V8, tak to máš pravdu, tá by skutočne učarovala :) ako žena vravím :). Jožko a nemyslela som až takú romantiku v tej garáži, skôr že ju uvedieš trocha do tajov tak krásnych vecičiek, ako sú motor, prevodovka, uzávierky, diferáčik, poloosi a pod. a možno sa jej to tak zapáči, že budeš prekvapený a zmení na to celé názor, či? No a teším sa, že Patrolík poslúcha, lebo je skutočne zlatučký. A na to S-ko môžem napísať iba jedno: JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a tešíme sa na teba.
A ozi, čo má Rudko proti Samuraiom? :):):) žeby málo miesta tam mal? :):):) ale verím, že Eljotík sa mu páči, či? Ale verím, že tam by sto pero nesadol tiež ha ha.


Štv, 11.11.2010, 13:06
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Manzelka by mi na pozvanku do garaze s tym ze bude podavat kluce ukazala prstom na celo ako ju poznam, ale urcite horsie by bolo keby ju to zacalo zaujimat - musel by som kupit este jeden off :-D .
Neviem co ma Rudo proti samuraiom, ved samurai ma vela vyhod napr. da sa soferovat z kazdeho sedadla v aute 8-) .
Co sa tyka eliota ked som ukazoval detom fotky a videjka tak som ich presvedcil ze ujo nasiel to autko v kindervajci :lol:
Ale vazne eliot sa v triali ukazal ako suprove auto , jeho velkost alebo lepsie povedane malost je obrovska vyhoda oproti patrolu.

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 11.11.2010, 14:08
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Manzelka by mi na pozvanku do garaze s tym ze bude podavat kluce ukazala prstom na celo ako ju poznam, ale urcite horsie by bolo keby ju to zacalo zaujimat - musel by som kupit este jeden off :-D .
Neviem co ma Rudo proti samuraiom, ved samurai ma vela vyhod napr. da sa soferovat z kazdeho sedadla v aute 8-) .
Co sa tyka eliota ked som ukazoval detom fotky a videjka tak som ich presvedcil ze ujo nasiel to autko v kindervajci :lol:
Ale vazne eliot sa v triali ukazal ako suprove auto , jeho velkost alebo lepsie povedane malost je obrovska vyhoda oproti patrolu.


No tak ju teda fakt radšej nepresviedčaj, lebo by to išlo veľmi do peňazí ha ha keby si musel kúpiť nové fáro. No a tie Samuraje majú skuočne výhodu v tom, že sú také krátke a vrtké v teréne, niekedy je to fakt výhoda, ale niekedy zase nie. To závisí od terénu a prekážok. A inak vidíš, to že sa dá šoférovať z každého sedadla tak to vyskúšam na Eljote, len to bude dosť ťažké, lebo tie zadné sedadlá sú otočené bokom, ale neva o to to bude vzrušujúcejšie a to ja rada. :)
A Eljotík je úžasný, ja som sa do neho zamilovala na prvý pohľad a je to prudká a silná láska, on je sám o sebe tak zaujímavý a hlavne málo vídaný v SK / nie ako Samuraje tých je tu veľa, len mne hrozne vadí, keď mu niektorí ľudia hovoria Samík, alebo Samuraj, lebo on Samurajom vôbec nie je on je vlastne predchodca Suzuki Jimnyho / týmto zdravím Pištu a jeho JIM UAZ :)/ no a úplný predchodca Eljota 80 lebo my máme 80-tku je LJ 10. A v preklade vlastne LJ znamená Little Jeep z toho to vzniklo, ako SUZUKU Little Jeep 80 / a v skratke Eljot/. No a ja keď som ho prvý krát videla tak som si povedala, toto autíčko - kinderkové musíme mať, alebo už nič na svete. No a mne sa celkovo páčia také vozítka, ktoré sú netradičné a nevidíš ich len tak na cestách bežne, tak preto Eljot a preto aj moja leštenôčka s ktorou chodím do roboty, lebo takú XL - 7 verziu ako mám som napríklad v BA videla iba jednu teda sme dve také autá a celkovo som také na Slovensku už nevidela. Takže netradičné autíčka sú hneď po pneu moja srdcovka. Inak týmto zdravím Cheera ha ha ha, lebo je tiež netradičný :).
Inak a Eljotík sa myslím skutočne krásne zapísal v triale,ale to nie je iba autom, sedí v ňom šofér, pred ktorým dolu klobúk, lebo on dá aj dušu pre trial, a len tak sa nevzdáva, veď to napokon všetci aj videli v Slavkove.
Ale to ste všetci, takí, že sa nevzdávate a dáte aj dušu pre trial a tak je to správne.
PS: ale Patrolíka si nechaj, je super, že sa tam preháňajú po trati všakovaké autíčka, teda malinké, veliké a aj najväčšie aspoň je na čo pozerať a porovnávať, ktoré je v ktorej sekcii lepšie a ktoré má kde aké výhody, alebo sa mýlim ? :)


Naposledy upravil Zuzuu dňa Štv, 11.11.2010, 15:58, celkovo upravené 1



Štv, 11.11.2010, 15:46
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som na samuraji zacinal mal som 1,3 celoplech s uzavierkou , bolo to perfektne vozitko na T3kach to vyslo vsade akurat ta velkost ked som mal dospeleho spolujazdca tak sme tam boli pleco o pleco.
Patrol je patrol a ten moj ma uz aj novu este viac zredukovanu rozvodovku . Bola chyba ze som tu rozvodovku nemenil na zaciatku sezony ale na konci, to auto ma uplne ine spravanie v terene - tym chcem povedat ze lepsie.
A ked hovoris tak si ho asi necham :D

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Štv, 11.11.2010, 15:55
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kde se hlasuje pro Zuzuu. Sice nevím o co jde, ale má můj hlas a v Krnově při závodech si vyberu premie = pivo - gril - korbáče aj. :D


Štv, 11.11.2010, 16:02
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Ja som na samuraji zacinal mal som 1,3 celoplech s uzavierkou , bolo to perfektne vozitko na T3kach to vyslo vsade akurat ta velkost ked som mal dospeleho spolujazdca tak sme tam boli pleco o pleco.
Patrol je patrol a ten moj ma uz aj novu este viac zredukovanu rozvodovku . Bola chyba ze som tu rozvodovku nemenil na zaciatku sezony ale na konci, to auto ma uplne ine spravanie v terene - tym chcem povedat ze lepsie.
A ked hovoris tak si ho asi necham :D


To s tým pleco o pleco máš pravdu, akurát teraz ako sme boli v tom Kladne na tom majstráku sa kuknúť tak Mařeny / tiež čo majú ten modrý Samurai/ tak oni sú takí statnejší chlapci tak tiež tam sedeli tak pleco na pleco na nich som si hneď spomenula ako si to napísal, alebo boli aj tak zlatí :) no ale vieš v malých autách musíš mať namiesto spolujazdca spolujazdkyňu, potom to pleco na pleco nie je až také hrozné ha ha :)či?
Tvoj Patrolík je ale suprový a ty už k nemu tak nejako patríš, pekne si ho sprav a fičíš budúcu sezónu ako riadená strela :)
A waw že keď hovorím, tak si ho asi necháš? waw že aký si zlatý :)to sa mi často nestáva :) :) :)


Naposledy upravil Zuzuu dňa Štv, 11.11.2010, 16:23, celkovo upravené 1



Štv, 11.11.2010, 16:09
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tonda Kofola píše:
Kde se hlasuje pro Zuzuu. Sice nevím o co jde, ale má můj hlas a v Krnově při závodech si vyberu premie = pivo - gril - korbáče aj. :D


Zdravím, zdravím českých priateľov / a hlavme teba Tondo/ ďakujem vopred za hlas a ide o to, že čím viac ľudí hlasuje / teda hlavne pozitívne/ tým mám lepšiu reputáciu :):):) no a robí sa to tak, že pod mojím nickom / Zuzuu/ kde sú tie hviezdičky tak tam je také malé plusko a mínusko, plusko ak pozitívne hlasuješ a mínusko ak negatívne. No a tam klikneš napíšeš nejaký koment krátky a odošleš a mne pribudne ďalší hlasujúci a stúpne mi reputácia.
A Děkuji moc. :):):)
A v Krnove sme sa už určite videli aj tento rok / len podľa prezývky hneď neviem o koho sa jedná/ a asi sme sa videli aj teraz v Kladne :)
A ozaj aj tak som ťa chcela poprosiť ak by to bolo možné daj sem link na výsledky vášho majstráku aj tie posledné a aj tie celkové, chcela som pár písmenok o tom Kladne posla´t do časáku slovenského. :) a české posádky ešte tak veľmi nepoznám :) zatiaľ :)

PS: a to pivo máš jasné a ešte ak klobásku.... sto pro :) ha ha


Štv, 11.11.2010, 16:22
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tonda Kofola píše:
Kde se hlasuje pro Zuzuu. Sice nevím o co jde, ale má můj hlas a v Krnově při závodech si vyberu premie = pivo - gril - korbáče aj. :D



Tak a teraz veľkááááá vďaka ti Tondíku dik tak sa vidíme v Krnove v bufáči na pive a klobáse :):):)


Štv, 11.11.2010, 16:25
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://www.offroadtrial.estranky.cz/cla ... edky-.html


Oznamuježe stránka nenalezena, ale odkazy ve sloupci vlevo jdou otevřít. Alespoň u nás v česku. Tak to by to mělo jít i vám. :D


Štv, 11.11.2010, 16:32
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tonda Kofola píše:
http://www.offroadtrial.estranky.cz/cla ... edky-.html


Oznamuježe stránka nenalezena, ale odkazy ve sloupci vlevo jdou otevřít. Alespoň u nás v česku. Tak to by to mělo jít i vám. :D


Ďakujem veľmi pekne ide to v pohodke. Aj fotky sú krásne. Moc dik.:)


Štv, 11.11.2010, 16:42
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 12.05.2009, 9:27
Príspevky: 135
Bydlisko: Vyšný Slavkov východ Spiš
Odpoveď s citáciou
Poslať 
je to skrateny odkaz preto vypise stranka nanalezena

http://www.offroadtrial.estranky.cz/cla ... edky-.html

_________________
Frontera A 3,1 TD troška podvihnutá, 37" kolieska,2x uzávierka, 2x navijak
Frontera B 2,2 DTL troška podvihnutá 32" kolieska, 2x navijak a expedičná výbava

náhradné diely Frontera A,B, Trooper, Monterey, Campo
0919 224 231
fronteradiely@azet.sk


Pia, 12.11.2010, 10:37
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
radole píše:
je to skrateny odkaz preto vypise stranka nanalezena

http://www.offroadtrial.estranky.cz/cla ... edky-.html



Super takto to ide suprovo dik


Pia, 12.11.2010, 18:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: