Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 10:50
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 115 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší
 DAKAR 2011 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Zdravím vás všetkých, ako totálnej fanatičke a celým telom a dušou Dakar milujúcej osobe mi tak napadlo, že založím túto novú tému a snáď sa aj tu medzi vami nájdu podobne Dakarsky "postihnutí" jedinci, ktorí žijú Dakarom, ktorí dýchajú pre Dakar, ktorým v žilách koluje Dakar a ktorým v hrudi bije Dakar. Lebo ja taká som a tak mi nedá, keďže opäť aj tento rok mi Ježiško nedoniesol ten vytúžený darček byť na Dakare / jazdiť na Dakare/ a ani byť aspoň na prológu, poprípade na vyhodnotení Dakaru, takže to celé budem sledovať zase len na diaľku ale dobre mi padne ak sem tam tu budem môcť o tom s niekým podobným prehodiť slovko. Na českom fóre sme už rozprúdili dosť dobrú debatku o tomto, našla som tam spriaznené duše, tak verím, že aj medzi vami sa takí nájdu. Takže teším sa ako budeme túto kráľovsky krásnu Rally spolu sledovať, tešiť sa z úspechov našich a aj českých posádok, ktoré to určite tento rok dajú :), ale tak isto budem sledovať aj iné môjmu srdcu blízke posádky / pozdravuje Peterhanzela Stephana, ale aj iných samozrejme, hoci mi už nepreteká môjmu srdcu najmilší pretekár a to Luc Alphand, ale aj tak je tam komu fandiť. Tak isto mi je ľúto, že tam tento rok Katroš nezamieša karty, lebo cítim, že by to určite dal, ale budúci rok mu držím veľmi, veľmi palce, aby bol zdravotne úplne fit a potom, potom to celé už skutočne vyhrá, lebo prišiel ten čas. :D Ale dosť bolo kecačiek na úvod, lebo to nebudete chcieť čítať, ako niektoré moje dlhé články v časákoch :) tak tu je videjko pre vás na úvod, ktoré mňa osobne opäť chytí za srdce a budem blázniť z toho, že to nemôžem zažiť na vlastnej koži. Toto videjko hovorí za všetko aaach a zase mi nejaká tá slza určite vypadne.
http://www.mojevideo.sk/video/a448/dakar_2011.html[quote][/quote]


Str, 29.12.2010, 11:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A tu je videopohladnica českého Dakar tímu, ako sa postupne aklimatizujú a pripravujú na súťaž. Aaaaach aj ja chcceeeeem. :D Tak držte sa všetci, aj naši Svitko, Jakeš, Matoška budeme vám veľmi fandiť, tak isto nech sa držia aj českí závodníci, Aleš Loprais už nech dá na frak tomu Čaginovi a nech mu ukáže, že aj Tatrička to umí v piesku a nielen Kamaz :D, proste všetkým prajem veľa, veľa šťastia v závode. :)

PS: a ešte tri želania na záver:
1. nech sa Dakar opäť začne jazdiť v Afrike, lebo tam je to ten pravý Dakar, nič proti Argentine a ani Chille, ale Dakar patrí do Afriky, patrí k ružovému jazeru, vysnívanému cieľu všetkých štartujúcich, ktorý prejdú štartovacou rampou, lebo vidieť ružové jazero a prejsť cieľovou rovinkou, tak to bol vždy sen všetkých pretekárov, ale len vyvoleným bola táto výsada umožnená.Ono samozrejme aj tu je to zaujímavé, ale legenda Dakaru je predsa africká, či?

2. aby tento rok nikto na Dakare nezomrel

3. aby naše ale aj české posádky dosiahli tie vytúžené priečky :D

no a tu je sľúbené videjko českého dakar tímu:
http://www.czechdakar.cz/video/videopoh ... pred-bouri[quote][/quote]


Str, 29.12.2010, 12:10
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.07.2008, 22:26
Príspevky: 752
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
No Zuzuu, verím, že takému nadšencovi ako Ty sa raz splní ten sen a nadýchneš sa tej atmosféry priamo v centre diania :D .
Ja som mal to šťastie, že som bol v africkej púšti na 11. ročníku Dakaru (to si Ty asi ešte ťahala káčera po pieskovisku :lol: ) a je to niečo neskutočné! Veľká škoda, že nebola taká možnosť videotechniky ako je teraz. Mám ale spústu fotiek a podpisov od všetkých hviezd, ktoré vtedy žiarili na dakarskom nebi - Ari Vatanen, Clay Regazzoni... Mimochodom, Juta Kleinschmidt vtedy jazdila ešte na motorke :-D

_________________
Ex: Nissan Patrol GR Wagon, Ironman Foam Cell "C" + 40 mm podložky, Fedima Sirocco 35x10,5 R16, WARN M8274-50, hi-lift
Nissan Patrol GR Y60 SWB v celkom slušnej výbave


Str, 29.12.2010, 16:34
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 17:26
Príspevky: 201
Bydlisko: SENKVICE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Zdeno tak to ti zavidim, to musel byt fakt zazitok. Mne chyba na Dakare jedno jedine. a to: Prijal by som dve sutazne kategorie a to originalnych vozidiel, tak ako zidu z vyrobneho pasu a tychto co brazdia dakar teraz. Pacili sa mi ukazky z Dakaru v prvych rokoch, kedy to boli este tovarenske vozidla s min. upravami.


Str, 29.12.2010, 16:56
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak, tak - dakar je droga. Kto to raz skusil uz nevie prestat. Ja som mal tiez to stastie a zazil som zopar poslednych africkych dakarov nazivo. Je to nieco neuveritelne a neopisatelne. Od tej doby je nasim snom raz na tejto rally startovat. Bohuzial zatial to nieje take jednoduche, pretoze tie dva tyzdne stoja neskutocne vela penazi a sponzorov na slovensku je zalostne malo :( Tento rok to uz vyzeralo velmi, velmi nadejne ale zase nic. Aj tak vsak verim ze raz sa to podari. Zatial su nase plany skromnejsie a dufam ze buduci rok sa nam podari start na Silk Way rally (Dakar series) http://www.silkwayrally.com. Kedze vsak atmosfery transkontinentalnej dialkovej rally sa nevieme vzdat, tak za dva tyzdne odchadzame opat (uz 6ty krat) na rally Budapest-Bamako. :wink:

To Zuzuu:
Tvoje priania su krasne ale bojim sa ze velmi malo realne :(
1. toto sa asi tak skoro nestane, ale kedze ludi s podobnym nazorom je stale viac, tak je tu dalsi rocnik Africa Eco Race, ktora dnes odstartovala a koncit bude presne tam kde ma - t.j. pri Lac Rose. Posadok sice nieje tolko ako na Dakare, ale zopar zvucnych mien tam predsa len je.
Kuk tu: http://www.africarace-live.com
2. Toto si asi najviac na svete praje kazdy kto sa okolo Dakaru mota, ale bohuzial to malokedy vyjde :cry:
3. Myslim ze o ceske kamiony sa bat netreba. Tie urcite ukazu co vedia, a ja osobne vkladam velke nadeje do Marka Spacila. Tak isto Pepa Machacek na stvorkolke urcite predvedie svoju "predator" jazdu. Najvacsie obavy mam o vysledky ceskych jazdcov na autach. Nie je tam nikto kto by mal aspon nejaku skusenost a aspon malu sancu na prejazd cielom. S niektorymi som mal moznost sa stretnut na testovaniach alebo sutaziach a viem o com hovorim. Ale mozno budem prekvapeny. :D

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Str, 29.12.2010, 16:59
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ladanivapepe píše:
Mne chyba na Dakare jedno jedine. a to: Prijal by som dve sutazne kategorie a to originalnych vozidiel, tak ako zidu z vyrobneho pasu a tychto co brazdia dakar teraz.

Ale ved toto tak samozrejme je. Preto existuje niekolko skupin podla FIA a skupina T2 (v ktorej jazdime aj my) je skupina seriovych aut s malymi upravami (hlavne bezpecnostnymi). To ze tieto auta nevidis v TV neznamena ze tam niesu, akurat ich vykony su neporovnatelne s vykonmi tovarenskych specialov a preto sa objavuju len malokedy. A okrem toho na takychto autach idu zvacsa male sukromne teamy a tie nemaju prachy na financovanie eurosportu :wink:

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Str, 29.12.2010, 17:04
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 17:26
Príspevky: 201
Bydlisko: SENKVICE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ORC píše:
ladanivapepe píše:
Mne chyba na Dakare jedno jedine. a to: Prijal by som dve sutazne kategorie a to originalnych vozidiel, tak ako zidu z vyrobneho pasu a tychto co brazdia dakar teraz.

Ale ved toto tak samozrejme je. Preto existuje niekolko skupin podla FIA a skupina T2 (v ktorej jazdime aj my) je skupina seriovych aut s malymi upravami (hlavne bezpecnostnymi). To ze tieto auta nevidis v TV neznamena ze tam niesu, akurat ich vykony su neporovnatelne s vykonmi tovarenskych specialov a preto sa objavuju len malokedy. A okrem toho na takychto autach idu zvacsa male sukromne teamy a tie nemaju prachy na financovanie eurosportu :wink:

Aha takze take nieco aj existuje? Tak potom by som rad videl nieco aj v tv a aj vysledky , ale to by som asi chcel vela. Dik Juraj.


Str, 29.12.2010, 17:20
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
zdeno píše:
No Zuzuu, verím, že takému nadšencovi ako Ty sa raz splní ten sen a nadýchneš sa tej atmosféry priamo v centre diania :D .
Ja som mal to šťastie, že som bol v africkej púšti na 11. ročníku Dakaru (to si Ty asi ešte ťahala káčera po pieskovisku :lol: ) a je to niečo neskutočné! Veľká škoda, že nebola taká možnosť videotechniky ako je teraz. Mám ale spústu fotiek a podpisov od všetkých hviezd, ktoré vtedy žiarili na dakarskom nebi - Ari Vatanen, Clay Regazzoni... Mimochodom, Juta Kleinschmidt vtedy jazdila ešte na motorke :-D


Jehooo, tak to si ma teda fakt milo prekvapil, inak Jutu si pamätám keď jazdila už autá / Mitsubíšatká, lebo tým som fandila a myslím neskôr bola vo Volkswagne/. A viem, že jazdila predtým motorky, ale to som skutočne ešte bola moc mladá vtedy. :D Inak a jazdila tam aj Andrea Mayer a ona sa neskôr dala do kopy s Lucom Alphandom, mojím "tajným" idolomale to psst ha ha ha :D no a ona bola taký môj ženský vzor, tiež bola taká blondínka, že by nikto nepovedal, že jazdí Dakar, ale vo vnútri bola skutočná dračica a to ja môžem, mám taký istý postih haha. A inak to tak potichu závidím, že si tam bol, lebo tá atmoška čo vídávam v telke je krásna a som dojatá z nej, ale byť tak, tak zomriem radosťou, vlastne nehcem zomrieť, chcem žiť s tým krásnym pocitom, že som tam ola. To ti verím, že to bolo a aj je úžasné byť v tom vir vare preteku, krása, krása, krása. Ak môžeš ako pre mňa ak ťa môžem pekne poprosiť, nedáš sem zopár tých fotočiek? Tých tvojích, veľmi by ma to potešilo, alebo nejaký link ako si ich môžem pozrieť. Ďakujem vopred a fakt si ma potešil.

PS: a ešte niečo, kiež by si mal pravdu, že sa mi niekedy podarí nadýchnuť sa tej atmošky a zažiť Dakar / hoci nie bohužiaľ z pretekárskeho kokpitu, lebo to sa mi zjavne nepodarí, ak tak v budúcom živote/ tak aspoň tam byť ako divák. Veľmi si to želám, ale chcela by som stáť na štarte Dakaru, ktorý sa vráti späť do Afriky, tam kam roky patrí. Chcem stáť na štarte ak nie v Paríži, kde sa pôvodne Dakar štartoval, tak aspoň v Lisabone a hlavne chcem stáť v cieli, pri Ružovom jazere v Dakare, lebo to ten skutočný Dakar je. Inak ja mám všetko o Dakare naštované roky, roky dozadu, teda aj tier roky keď som ešte ani káčera neťahala xi xi mám fajnú knižku a tam je história Dakaru už od roku 1979, takže sa môžem baviť aj o tom, aj z čias môjho káčerova. :D


Naposledy upravil Zuzuu dňa Štv, 30.12.2010, 16:03, celkovo upravené 1



Str, 29.12.2010, 18:51
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ORC píše:
Tak, tak - dakar je droga. Kto to raz skusil uz nevie prestat. Ja som mal tiez to stastie a zazil som zopar poslednych africkych dakarov nazivo. Je to nieco neuveritelne a neopisatelne. Od tej doby je nasim snom raz na tejto rally startovat. Bohuzial zatial to nieje take jednoduche, pretoze tie dva tyzdne stoja neskutocne vela penazi a sponzorov na slovensku je zalostne malo :( Tento rok to uz vyzeralo velmi, velmi nadejne ale zase nic. Aj tak vsak verim ze raz sa to podari. Zatial su nase plany skromnejsie a dufam ze buduci rok sa nam podari start na Silk Way rally (Dakar series) http://www.silkwayrally.com. Kedze vsak atmosfery transkontinentalnej dialkovej rally sa nevieme vzdat, tak za dva tyzdne odchadzame opat (uz 6ty krat) na rally Budapest-Bamako. :wink:

To Zuzuu:
Tvoje priania su krasne ale bojim sa ze velmi malo realne :(
1. toto sa asi tak skoro nestane, ale kedze ludi s podobnym nazorom je stale viac, tak je tu dalsi rocnik Africa Eco Race, ktora dnes odstartovala a koncit bude presne tam kde ma - t.j. pri Lac Rose. Posadok sice nieje tolko ako na Dakare, ale zopar zvucnych mien tam predsa len je.
Kuk tu: http://www.africarace-live.com
2. Toto si asi najviac na svete praje kazdy kto sa okolo Dakaru mota, ale bohuzial to malokedy vyjde :cry:
3. Myslim ze o ceske kamiony sa bat netreba. Tie urcite ukazu co vedia, a ja osobne vkladam velke nadeje do Marka Spacila. Tak isto Pepa Machacek na stvorkolke urcite predvedie svoju "predator" jazdu. Najvacsie obavy mam o vysledky ceskych jazdcov na autach. Nie je tam nikto kto by mal aspon nejaku skusenost a aspon malu sancu na prejazd cielom. S niektorymi som mal moznost sa stretnut na testovaniach alebo sutaziach a viem o com hovorim. Ale mozno budem prekvapeny. :D


Viem, viem, ze si absolvoval niekolko Dakarov nazivo, a dokonca si si ho aj nesutazne presiel, mam vsetko o tom odlozene, tie clanky o vas a proste vsetko, bol to vtedy velky boom, ze ste tam isli. Tak isto viem velmi dobre, ze Dakar je droga, hovoria to vsetci, ktori to zaziju a kolkokrat si prejdu doslova peklom, a dalo by sa ocakavat, ze si povedia, ze uz nepojdu ale na druhy rok stoja na starte znova. A to je na tom to krasne. Ze sa nevzdavaju, to je ta vasen, ten Dakarsky ohen, ktory nikdy nezhasne. Co sa tyka tych sponzorov, tak to mas pravdu.Ja sa pohybujem okolo motosportov uz niekolko rokov / a nielen offroadu/ a zohnat sponzorov pre akykolvek motosport je skor zazrak ako samozrejmost. Kazdy by sponzoroval len hokej, futbal a co na tom, ked aj tak nic v tychto sportoch pomaly nedosiahneme / nic proti hokeju a futbalu mam ich rada,dokonca moj tatik kaucuje salovych futbalistov/ ale je napriklad vela jazdcov v motosporte, ktori su uz znami vo svete, lebo toho vela dosiahli, urobili dobre meno vlasti a napriek tomu si nemozu sponzorov najst. Je to smutne, ale bohuzial je taka doba, vsetko je to o peniazoch a zas len o peniazoch, len ti co ich maju by naozaj mali trocha rozmyslat koho sa im sponzorovat skutocne oplati. A inak v tvojom pripade som ja osobne uplne na sto percent presvedcena, ze raz na tom starte ako sutazna posadka budete ako team stat, mate na to vsetky predpoklady, odjazdene a aj vyhrate vsakovake rally a Budapest - Bamako, ktora sa Dakaru skutocne podoba nevynimajuc, takze skutocne uz len tych spozorov zohnat a je na starte o jednu talentovanu posadku viac a my tu na Slovensku vam budeme hrozne moc fandit a budeme hrdi na vas, tak ako sme boli a aj budeme na Katrosa a teraz sme na Svitka, Jakesa a Matosku.
Co sa tyka tohtorocnej Budapest - Bamako rally, tak tej sa ani nemozete vzdat, ste tam legendy, neviem si to bez vas ani predstavit. Drzte sa, prajem vam vela, vela stastia, aby ste to presli v poho a opat na prvom mieste, a nech technika nestrajkuje, lebo ak strajkuje vie to velmi rozhodit sny. Inak tuto rally mam tiez roky odsledovanu. A takisto nech vam vyjde aj start na Silk Way rally, budem drzat palce. Samo ze som to uz kukla ten link co si poslal, ze waw to je:smt162 Tak nech sa tesime a slavime vase uspechy cim skor. :smt165


Str, 29.12.2010, 19:30
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Zuzuu:
Tvoje priania su krasne ale bojim sa ze velmi malo realne :(
1. toto sa asi tak skoro nestane, ale kedze ludi s podobnym nazorom je stale viac, tak je tu dalsi rocnik Africa Eco Race, ktora dnes odstartovala a koncit bude presne tam kde ma - t.j. pri Lac Rose. Posadok sice nieje tolko ako na Dakare, ale zopar zvucnych mien tam predsa len je.
Kuk tu: http://www.africarace-live.com
2. Toto si asi najviac na svete praje kazdy kto sa okolo Dakaru mota, ale bohuzial to malokedy vyjde :cry:
3. Myslim ze o ceske kamiony sa bat netreba. Tie urcite ukazu co vedia, a ja osobne vkladam velke nadeje do Marka Spacila. Tak isto Pepa Machacek na stvorkolke urcite predvedie svoju "predator" jazdu. Najvacsie obavy mam o vysledky ceskych jazdcov na autach. Nie je tam nikto kto by mal aspon nejaku skusenost a aspon malu sancu na prejazd cielom. S niektorymi som mal moznost sa stretnut na testovaniach alebo sutaziach a viem o com hovorim. Ale mozno budem prekvapeny. :D[/quote]

A este k tomuto sa vyjadrim, len som nechcela, aby ten predosly odkaz bol taky dlhy. :D takze to ORC:

1. na tomto celom je smutne hlavne to, ze to cele, teda to, ze sa uz nejazdi Afrika zlyhalo len a len na politike a podla mna by sa politika a sport nemali miesat do kopy. Tie utoky a tak kvoli comu sa vlastne Dakar presunul, no je to hrozne, ze si nejaky politici a teroristi dokazuju svoju moc cez sport. Fnuk. Ale na strane druhej som rada, ze z popola pochovaneho Dakaru vstavaju aspon tieto mensie sutaze Dakaru podobne. Ale.... ale mohlo by sa raz podarit, aby sa Dakar vratil do Afriky, alebo je to naozaj sci fi?
2. Viem, ze asi nerealne prianie, ale aspon jeden rok by sa to mohlo tak stat, aspon jeden.
3. No cesi a ich kamiony su vzdy v pohodke, len uz by mohli toho Cagina trocha posteklit na sebavedomi, aby si nebol taky isty tym vitaztvom a trocha tym rusnakom zamiesat karty. Oni su skveli, tam zvacsa vzdy zlyha nieco na technike, tak verim ze tentoraz nie. Co sa quadistov tyka, tak o tych sa nebojim, ti su sikovni uz minuly rok ukazali, ze su skveli a ze ich superi musia respekovat, takze teraz tiez ukazu svoju silu som si ista. Co sa tyka ceskych posadok na autach jasne niektori maju za sebou Baje a podobne rally / podla mien a z videnia niektorych poznam/, snad im to vyjde a zaboduju a budeme vsetci prekvapeni, budeme im tiez fandit. Mne len stale chyba slovenska auto posadka. Tak cakame na vas.

PS: a inak jednemu comu nechapem, ale vlastne trocha chapem je to, ze preco Svitko nestartuje s cislom 13 kedze tak skoncil minuly rok, ale ma 25 a pritom musi mat kedze sa umiestnil do prvej dvadsiatky slabsiu motorku, takze ma tu najhorsiu poziciu na starte aj cislo vysoke a aj slabsiu motorku. Tu je zase vidiet, ako na male krajiny zase kaslu, keby bol z krajiny zvucnejsieho mena, neodsunuli by ho. To je tiez jedna z dalsich nespravolivosti tohto sveta hned po tom sponzoringu.


Str, 29.12.2010, 19:52
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ORC píše:
ladanivapepe píše:
Mne chyba na Dakare jedno jedine. a to: Prijal by som dve sutazne kategorie a to originalnych vozidiel, tak ako zidu z vyrobneho pasu a tychto co brazdia dakar teraz.

Ale ved toto tak samozrejme je. Preto existuje niekolko skupin podla FIA a skupina T2 (v ktorej jazdime aj my) je skupina seriovych aut s malymi upravami (hlavne bezpecnostnymi). To ze tieto auta nevidis v TV neznamena ze tam niesu, akurat ich vykony su neporovnatelne s vykonmi tovarenskych specialov a preto sa objavuju len malokedy. A okrem toho na takychto autach idu zvacsa male sukromne teamy a tie nemaju prachy na financovanie eurosportu :wink:


No a zas tie prachy. A s tym ze na Eurosporte a podobnych staniciach sa male teamy a auta nie az tak nadupane velkymi automobilkami neobjavuju mas jednu velku pravdu. Podla mna je to ale skoda, lebo tym odradzaju potencialnych zaujmecov, teda praveze tych nadsencov, lebo podla mna je nadsenec ten co si to svoje auticko, ten svoj zavodny specialik mesiace a mesiace pripravuje v garazi, vie co vsetko v tom aute ma a co tym padom moze od neho ocakavat a hlavne ak ho chyti niekde v pusti porucha vie si ju ostranit aj sam ak je to mozne. Tito fabricki jazdci su sice sikovni, su medialne prezentovani, sadaju do nadupanych aut, maju doprovodne kamiony v ktorych si vezu suciastky ze z toho za noc postavia doslova a do pismena novy specialik, su pekne vyspinkani zatial co na ich aute celu noc makaju desiatky mechanikov a oni si rano vybuvani a napapani sadnu za volant zatial co jazdci z malych teamov s kruhmi pod ocami, totalne nevyspati po noci plnej reparovania si techniky a dielcov, aby to ako tak islo idu do dalsej etapy a predsa ju prejdu. Toto su ti, ktori stoja za to, aby sa o nich hovorilo, toto je skutocny Dakar ist na start s technikou ktora vydrzi, popripade sa na nej co to opravi a nie ze za noc vylezie z kamiona novy nadupany special. Tychto pravych zavodnikov by mali v mediach ukazovat. Ale to je zas len ta nespravodlivost sveta. Ludi zaujimaju iba ti fabricki a preto aj tych len poznaju. Nemala by som to pisat, lebo moj milacik bol Luc Alphand z Mitsubishi teamu, teda tiez fabricky jazdec a teraz fandim tiez okrem samo nasich Peterhanselovi, ale to je tym ovplyvnenim mediami. Ja som plne za, aby sa neprotezovali len fabricki jazdci, ale aby sa dal priestor aj mensim teamom popripade solo jazdcom, lebo tych fabrickych aj tak u kazdy pozna. Ale to sa asi bohuzial nezmeni.


Str, 29.12.2010, 20:10
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Už sa to blíži, zajtra sa štartuje jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Tak good luck, všetkým zúčastneným. :D

Tak tu sa opravujem ja mám už dnes Silvestra asi ha ha ha som nejaká popletená takže pozajtra sa štaruje jupííí a dik, že ste ma vrátili v čase na správnu mieru.


Naposledy upravil Zuzuu dňa Štv, 30.12.2010, 16:05, celkovo upravené 1



Štv, 30.12.2010, 12:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zajtra ??? :?: :o
A nie nahodou 1.1. ?
Zajtra este len silvestrujeme :smt146

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Štv, 30.12.2010, 12:55
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ach jaj DAKAR dobrá to téma ja teraz ale sledujem Africa Race Raid Relly 2011 !!!
Ide sa po starej dakarskej trase a čo je hlavne mám tam dvoch kamošov z okolia NZ jeden išiel ako mechanik do Tatry teamu a druhy išiel so svojou špecialnou Tatrou 6x6 robiť vyprosťováka !
Normálne im závidííím :wink: štart bol už 27.12.2010 vo Francúsku a ciel DAKAR !

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Štv, 30.12.2010, 15:13
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ORC píše:
Zajtra ??? :?: :o
A nie nahodou 1.1. ?
Zajtra este len silvestrujeme :smt146


Jasné že 1.1. len ja som bola včera celý deň presvedčená, že je dnes Silvester, som celá nejaká popletená, lebo ja ešte mákám v robote vo veľkom / to je údel ekonómov :D ešte čo to zachrániť so starou 19 % DPH ckou xi xi xi/ tak už som asi včera chcela aby bol Silvester dnes a teda zajtra by bol štart ha ha ha. Takže už som späť na zemi a tak sa teším na pozajtrajší štart. :D a sorry že vás všetkých pletiem s tými dátumami ha ha


Štv, 30.12.2010, 15:57
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 115 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron