Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 26.04.2024, 23:52
Dnes je piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 82 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 OFF ROAD SHOW RIMAVSKÁ SOBOTA 2011 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2047
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chcem sa poďakovať všetkým z našej skupinky za príjemnú spoločnosť a hlavne elminovi a efendimu že ma na gurtni vytiahli z lesa keď som ohol shifter na automatke o konár a taktiež palovi cherokee za pomoc pri provizórnom spojazdnení auta, že som mohol domov dôsť po osi.
Akcia veľmi príjemná, terén super až na číhajúce pníky v tráve. Bol som veľmi spokojný.

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Ned, 19.06.2011, 18:34
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to by spravil kazdy kamarat-kolega bez komentaru, pomoct v nudzi je ten najlepsi skutok,, bolo radost pozerat, ako sa predieras modrou lokomotivou cez bahno, som sa divil coho je schopna a tesim sa ze sa ti podarilo dojst domov po vlastnej osi.,,takties dakujem ze som mohol byt v tvojej skupinke a zajazdit si spolu aj s Klokanom , Palkom cherokee, Elminom,,a KOJohnym,,bola to skvela partia, s plnym porozumenim a ochotou jeden druhemu pomoct a vyjst v ustrety.. maly sme dobreho skuseneho navygatora a konecne som mohol vidiet aj naostro Palovu raketu-jeho Jeepinku,, je fakt super,, som sa divil jak ma nadupany motor,, on naozaj nepotrebuje navyjak,, :smt045 :smt023 :smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 19.06.2011, 18:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 28.12.2009, 20:22
Príspevky: 1037
Bydlisko: Pezinok Lošonec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Palov Jeep je fakt ze sanka dolu sefe. hlavne ked ma tahal a neraz :) za co som mu moc vdacny inak som este stale tam dakde :-D skupina super :lol:
us viem ze na com mam pracovat na mojom presuvadle :roll:

_________________
Jeep zj 4.0 1994
Jeep xj 4.0 H.O.1996
Mazda 323 bf turbo 4wd
Multipla CNG
Ex. Jeep cherokee 2.1
Ex.LKT 81 T
Ex.UKT 6340
Ex .suzuki samurai 1,3 sj510
0904976223


Ned, 19.06.2011, 20:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
marisko píše:
...terén super až na číhajúce pníky v tráve


... no tam si musel byt sirokyyy :-D

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Ned, 19.06.2011, 21:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2047
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to som od narodenia

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Ned, 19.06.2011, 21:37
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuz len co je pravda, tie pniky boli nielen v traveee, ale aj v kaluziach, v blate a boli veru zakerne :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 19.06.2011, 21:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 28.12.2009, 20:22
Príspevky: 1037
Bydlisko: Pezinok Lošonec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sak toto spojovacka na us nema v oblube :roll: budem ju musiet vyzehlit ale aj tak som bol rad sucastou tejto shou :D este raz vdaka vsetkym ktory sa o mna starali :) :D

_________________
Jeep zj 4.0 1994
Jeep xj 4.0 H.O.1996
Mazda 323 bf turbo 4wd
Multipla CNG
Ex. Jeep cherokee 2.1
Ex.LKT 81 T
Ex.UKT 6340
Ex .suzuki samurai 1,3 sj510
0904976223


Ned, 19.06.2011, 22:02
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dakujem aj ja vsetkym za prijemnu spolocnost, s takouto partiou kedykolvek znovu

2Efendi:
mas spravdu, ja navijak nepotrebujem, pretoze vzdy ho niekto okolo mna ma :-))) (toto je hlavne pre Kapa). Ale nie, ne je to len o navijaku a motore. A navyse ja predsa mam ten najhorsi taliansky diesel aky je.

2Klokan: spojovacku vyrovnaj a pripadne vystuz, alebo vymen za jej silnejsiu sestru z V8 Granda (vecer demontuj Palovi zo ZJ). A nic si z toho nerob, ja som povodnu tiez 2x menil. Potom som pochopil.

2Marisko: Hlavne rychlo dole vanu a opravit radenie. Dufam ze to bude len ta tycka co sme sa o nej bavili. A prosim aj detailne foto.

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 20.06.2011, 9:50
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
palo-cherokee píše:
dakujem aj ja vsetkym za prijemnu spolocnost, s takouto partiou kedykolvek znovu
2Efendi:
mas spravdu, ja navijak nepotrebujem, pretoze vzdy ho niekto okolo mna ma :-))) (toto je hlavne pre Kapa). Ale nie, ne je to len o navijaku a motore. A navyse ja predsa mam ten najhorsi taliansky diesel aky je.


Palino,, taky motor-diamant, ako ty mas pod kapotou,, by velaja chceli mat :smt045 :smt023 vcetne aj mna,, ked budem mat znova Jeepku,,o ktorej snivam znovu,,aj ked ma Pajerko milo prekvapilo co musim uznat..[/quote]

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 20.06.2011, 18:54
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bolo dost vidno ze to neorganizoval Gabo tento rocnik RS nemal az taku uroven ako minule rocniky spojit trophi a trial do kopi je hlupost ale budis itik fajn akurat ze mali byt dake kontrolne pasky aby sa az tak nebludilo a mohla byt trophy troska dlhsia

Camp: jedna velka katastrofa piatok uz o 19:00 nebolo miesto ale este ze organizator riesil veci za behu lebo by sme asi stali na streche garazii

V piatok hudba v pohode sobota jedna hroza katastrofa ak chceli organizatori aby sa ludia radsej sli nadrbat tak sa im to podarilo lebo kapela do pol noci bola otrasna!!!!

Sprinty pekne akurat to z offom nema nic spolocne prebrate od tuningacov ale ty aspon rozdelia kategorie nie ako tu 2,8TD sa ide rovnat 4,2 ako nabuduce to treba porozdelovat do zvlast ketgorii alebo sa ta to vykaslat.

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pon, 20.06.2011, 19:47
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.06.2009, 21:23
Príspevky: 394
Bydlisko: ZH
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dakujeme za akciu bolo to fajn. Len jedna info pred akciou chybala a to, ze auto treba vybavit TRIPMASTROM lebo inak to nejde.
V kazdom pripade dakujeme a tu je zopar foto:
http://pokec.azet.sk/apop/fotoalbumy#/a ... -18-6-2011

_________________
Patrol GR 3.O TDi Wagon, maxis crawler 35x12.5 R15, IM, navijak, CB, PMR


Uto, 21.06.2011, 7:45
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MIrec01 píše:
Bolo dost vidno ze to neorganizoval Gabo tento rocnik RS nemal az taku uroven ako minule rocniky spojit trophi a trial do kopi je hlupost ale budis itik fajn akurat ze mali byt dake kontrolne pasky aby sa az tak nebludilo a mohla byt trophy troska dlhsia


Ale zasa musis uznat, ze narozdiel od minulych rocnikov sa 1. krat odstartovalo nacas.
(a kedze ja som neveril ze to tak bude, tak som zaspal a isiel posledny)

Ad itik - okrem asi 3 bodov sedel pomerne presne. Nijak zavazne sme nebludili. Pasky sem tam boli, ale mohlo ich byt viac :-)
A dlhsie to tiez mohlo by, to je pravda, ale asi sa nedalo. Ono to nie je take jednoduche predlzit trat. Ale podla slov organizatora sa mozeme buduci rok tesit , pretoze sa vraj trat rozsiri o dalsie 2 urbare.


MIrec01 píše:
Camp: jedna velka katastrofa piatok uz o 19:00 nebolo miesto ale este ze organizator riesil veci za behu lebo by sme asi stali na streche garazii


toto nedokazem posudit, my sme spali inde.


MIrec01 píše:
V piatok hudba v pohode sobota jedna hroza katastrofa ak chceli organizatori aby sa ludia radsej sli nadrbat tak sa im to podarilo lebo kapela do pol noci bola otrasna!!!!


s tymto 100% suhlasim !!!! Ta baba co tam vrieskala asi sama seba nikdy nepocula .


MIrec01 píše:
Sprinty pekne akurat to z offom nema nic spolocne prebrate od tuningacov ale ty aspon rozdelia kategorie nie ako tu 2,8TD sa ide rovnat 4,2 ako nabuduce to treba porozdelovat do zvlast ketgorii alebo sa ta to vykaslat.


Preco nie? Sprint je celkom pekna disciplina. Aj pre off. A divacky je to tiez celkom zaujimave. Aspon ludia vidia, ze off nemusi byt nutne pomaly a zavadzat na ceste :-)
Podla mna ale tie auta mali jazdit na dvoch samostatnych drahach, nie na jednej tak blizko vedla seba. Pri tom mnozstve prachu a nulovej viditelnosti je zazrak, ze sa nedrbli.
Kategorie - na sprinte nebolo az tak vela aut, takze tazko delit. Ale je pravda, ze porovnavat kratky Toyotopatrol 4,2TD s dlhou GR2,8 je zkreslene.

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 21.06.2011, 11:53
Profil WWW
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
palo: vidno ze si zaspal start sa presuval aj tak o hodinu neskor

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Uto, 21.06.2011, 12:32
Profil ICQ
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2Mirec:
Ale predsa zas tak velmi som nezaspal. Povodne mal byt start o 9.00 rano, nie?

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 21.06.2011, 12:39
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja to vidím takto:
Pre mňa sa akcia stala vlastne aj narodeninovou párty :) (neplánovane, ale Tibor to nenápadne zverejnil :twisted: ) takže nie všetky atrakcie som stihol, ale na trophy sme sa nakufrovali dosť (začali sme metódou "dijóóó" :) ) než sme si všetci uvedomili, že nielen oko a chuť ale aj nejaký ten prístroj treba na navigáciu, ale zábava úplne super a ťažká pohoda. Až hlad nás vyhnal z trophy do tábora.
Ale s takouto partiou to je vlastne vždy pohoda. V sobotu večer sa zišla taká spoločnosť, že ma až bránica bolela od rehotu, čo komentár, to perla, počínajúc hodnotením našich navigačných (ne)schopností a končiac našou typovou závislosťou na Toyote či Patrole alebo Jeepke. Potom už sme sa asi bavili aj na tej speváčke :-D
Vďaka všetkým, čo sa postarali o dobrú náladu a pekné zážitky.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 21.06.2011, 14:32
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 82 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: