Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 8:46
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 MSR Off Road Trial – Motešice = už tento weekend 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.01.2008, 14:27
Príspevky: 1286
Bydlisko: Dohnany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
okolo pol noci bolo v kempe ako na cintorine par svetielok, tak som osvietil mojim bocnym svetlom a koho som hned zbadal, rescue jeep pri plote za tu sirenu sa ospravedlnujem, okolo tretej tam bola uz tma, pocul som ze aj horelo nejake auto na trati?

_________________
lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ti druhí !!!


Ned, 26.06.2011, 12:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
par foto od thunderky zo soboty:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... c7aaedb8ea


Ned, 26.06.2011, 19:03
Profil ICQ WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 17.12.2006, 12:25
Príspevky: 68
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dakujem vsetkym organizatorom a komisarom super akcia.

Bolo veselo a super pojazdenie.

Prva budka z mojej strany so synom bol zazitok, som rad ze bez ujmy na zdravi.

este raz podakovanie superrrrrrrr

:smt038

Jozko Herman : na kraaaaaaaalovej holi stoji Pajerooooo v pozoriiiii, 4 kola vela na jednom stoji huraaaaaaaaaaa

:smt125 :smt158 :smt162

_________________
chose na plazi, na snehu, v bahne bavi nas to...
Patrol GR Y60 expedition , Pajero 3,5 trial špecial, V6Arctic cat F7, Yamaha grizzly 700


Ned, 26.06.2011, 20:03
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.05.2010, 7:15
Príspevky: 77
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj mi s Adamkom dakujeme za super preteky a super vykend.
Zvlast dakujem chalanovi co mi dal a vymenil cap riadenia - vratim!
to chose : kulalo sa kulalo pajero z Motesickeho vrsku narazilo na kamen rozbilo si budku :-D
Kua ale tie padžera iduuuu

_________________
Pajero 3,5V6, www.herman-sro.sk


Ned, 26.06.2011, 20:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 716
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Velmi peklne foto a obdiv kazdemu odvazlivcovi na trati :smt133

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Ned, 26.06.2011, 20:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 22.08.2010, 12:38
Príspevky: 698
Odpoveď s citáciou
Poslať 
..velké podakovanie organizátorom a aj ostatným,super pripravená trať a všetko okolo toho,chlapci naozaj ukázali čo v nich je,klobuk dole :smt158
....foto bude neskoršie :-D .....

_________________
Nissan Patrol Y60 2,8-kompletka a 36" Super Swaper.


Ned, 26.06.2011, 20:45
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 16.06.2010, 22:26
Príspevky: 301
Bydlisko: OMSENIE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Herman píše:
Aj mi s Adamkom dakujeme za super preteky a super vykend.
Zvlast dakujem chalanovi co mi dal a vymenil cap riadenia - vratim!
to chose : kulalo sa kulalo pajero z Motesickeho vrsku narazilo na kamen rozbilo si budku :-D
Kua ale tie padžera iduuuu
rado sa stalo ,aj na buduce :smt039

_________________
ARO 243TD motor PAJERO 2,5TD v predu naprava 461+ ausina,v zadu 100% uzavierka, navijak 5,4t.prekopany podvozok, kompresor,gurtne ,hi-lift. atd....


Ned, 26.06.2011, 22:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uff ... mame to za sebou = bol to narocny krasny weekend plny paradneho zvuku motorov, odhodlanych oci za volantami , plamennych komentarov v hladisku , par pokrivenych plechov v kruhu rovnako postihnutych jedincov = dakujem (foto a video bude bude tu /dik thunderovci/ a aj na http://www.offroadtrial.sk)
... chlapci budkari... dik za paradnu podivanu ... a budme radi , ze sa krivili iba plechy

...pre ostatnych...
volne pojazdenie v tomto istom lome bude presne o dva mesiace na akcii "Kon verzus offroad" = srdecne Vas pozyvam (dalsi info postupne v samostatnej sekcii)
Ivo

PS:
Pejo skoda , ze si nebol, bolo paradne (kapustnica bola najpr iba za 1€ a potom bola uplne zadara !!!)

_________________
OFF the ROAD


Ned, 26.06.2011, 22:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ivo, dúfam, že ti nechýba tých pár € odo mňa.
Inak sa teším s vami, že to všetko dobre dopadlo.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Ned, 26.06.2011, 23:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pejo , nie tie peniaze mi nechybaju (snazil som sa naznacit , ze to nebola komercna akcia s cielom za kazdu cenu kohosi osklbat ).
Chyba je , ze si si nezajazdil, ze si sa opat nemohol trosku porovnat s jazdcami , co pred rokom zacinali a dnes jazdia pravidelne ( je na nich vidiet OHROMNY pokrok)
Mne osobne ste tam ty a tvoja PD chybali ...

_________________
OFF the ROAD


Pon, 27.06.2011, 10:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No, čo už:smt022. Možno o rok. Ale poštárska dodávka tam minimálne jedna bola. Panáček ešte nenabral odvahu?

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Pon, 27.06.2011, 11:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.05.2008, 18:49
Príspevky: 692
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Poslať 
IvoLUCKY píše:
(snazil som sa naznacit , ze to nebola komercna akcia s cielom za kazdu cenu kohosi osklbat ).


Debatou o peniazoch sa asi daleko nedostaneme, ak (nezasveteny) clovek nepozna vyuctovanie co bolo komu a preco vyplatene, moze len spekulovat o komercnosti ci nekomercnosti akcie. Poplatky su vecou organizatora, ak opatovne zaplnili kapacitu urcite odvadzaju dobru pracu, inac by ludia isli inde alebo nikde. Date sem viac fotiek?


Pon, 27.06.2011, 14:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
o peniazoch uz bolo povedane viac nez dost , takze odpovedam na dalsi dotatz ohladom fotiek ...
vysledky sa musia coskoro objavit tu :

http://www.offroadtrial.sk/vysledky

a fotky tu (aj oficialne video...atd):

http://www.offroadtrial.sk/fotogaleria

_________________
OFF the ROAD


Pon, 27.06.2011, 16:11
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak aj ja by som sa chcela vyjadriť ku krásnej akcii MSR Ofroad trial v Motešiciach, bolo skutočne úžasne, to že komunita nesklame a chalani / baby v menšine/ budú skvelí som vedela, to že zábava bude excelentná som tiež vedela, lebo to inak s touto partičkou ani nejde. Pochvala teda okrem tohto všetkého patrí organizátorom / Ivooo a spol díky :ň/ , za super pripravenú akciu, Terénnemu tímu, za super pripravené trate / hoci trošička brutálne, ale zas na Eurotrial dobre trénujúce/, rescueákom za občerstvenie, záchrannej službe že bdela nad zdravím a životmi účastníkov, počasiu, že nebol taký strašný hic a že síce trocha popršalo, ale nebolo to nejaké moc brutálne. Vďaka patrí aj všetkým tým nováčikom, ktorí prišli a nebáli sa jazdiť, veľmi príjmene prekvapili chalani z Prievidze a teším sa osobne že prišiel Miško so svojím zeleným strojom a jazdil hoci technika ho trocha zradila / ako zas aj nás :(/ ale potešil nás a obohatil trate o ďalšie PM-ko. Proste za všetko vďaka. Vďaka všetkým za to že ste. Že ste takí suproví.

PS: fotky budú len dnes som opäť v práci a nenormálne veci odo mňa chcú a fotiek je okolo cc 2600 tak musím to celé pretriediť, lebo keby ste to všetko mali pozerať tak ma asi zastrelíte :):):). / no asi som si nemala takú veľkú kartu dokúpiť xi xi/ . Teším sa na vás všetkých v Tisovci a keď okolnosti dajú tak aj na Eurotriale. :gkf_03:


Uto, 28.06.2011, 11:56
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pozdravujem Thunderku, dolu klobúk nádherné fotečky ako vždy, lebo jej fotečky sú vždy uno tuto a teším sa že mám konečne aj na triale foto ženskú podporu. Supeeer. Parádička. :D


Uto, 28.06.2011, 11:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: