Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:43
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 MSR a MČR Offroadtrial Krnov 10.-11.09.2011 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Pozývame všetkých na v poradí 4.- tý pretek seriálu majstrovstiev v Offroad triale, ktorý sa bude konať už tento víkend 10.-11.9.2011 a bude spojený s Majstrovstvami ČR v Krnove.
http://www.offroadforum.cz/download/file.php?id=102763&t=1


Štv, 08.09.2011, 10:28
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ďakujem Slovenskému offroad trialovému tímu - DREAM TEAMU za účasť na MČR a zároveň aj MSR v offroad triale. Som na vás chlapci a dievčatá veľmi hrdá, tie výkony čo ste tam predviedli sú naozaj obdivuhodné a vďaka vám úspešnosť slovenských posádok bola viac ako 95 %, teda zo šiestich súťažiacich posádok stálo na bedni 5, tak to je výkon hodný majstrov. Som strašne šťastná a nezabudnem to nikdy podotknúť v žiadnom z mojich článkov, že sa na Slovensku vytvorila jedna úžasná offroad trialová komunita, ktorá je zložená nielen z perfektných ľudí ale aj z perfektných jazcov a to je obrovský úspech. Dolu klobúk pred vami všetkými. Veľká škoda další chalani naši S-koví / Chose a Jožko/ , že ste nemohli prísť, chýbali ste nám a nielen verím, ale aj viem, že vy by ste našu úspešnosť tiež svojimi výkonmi podporili. :D :lol:


Naposledy upravil Zuzuu dňa Pon, 12.09.2011, 12:58, celkovo upravené 1



Pon, 12.09.2011, 12:57
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nedá mi ešte jeden príspevok:

Straašne ďakujem nášmu Eljotovi a, že tentoraz nás nesklamal a vydržal, dala som mu za to na trati velikánsku pusu a samozrejme môj obdiv a pochvala patrí chalanom Ivovi a Renovi, že krásne zajazdili. Robko tebe dik už po sto prvý krát, že si to tu celé ten trial dal dokopy, a že napriek tomu, že ti haprovala technika si sa držal hrdinsky a jazdili ste krásne, Rudovi a Daliborovi taktiež vďaka a obdiv, že krásne jazdili, nakoľko mali premiéru v triede PM s autom, ktoré tak povediac testovali a hneď získali krásne striebro. Velikánska gratulácia patrí JOžkovi Trulíkovi, ktorí nás všetkých milo prekvapil a získal svoje prvé ale o to, že to bolo v ČR krajšie prvenstvo, sme na teba hrdí, tak isto vďaka patrí aj Aďovi a Zuzke, ktorí nesklamali a opäť stáli na bedni, teda všetkým ukázali, že sú to majstri volantu. Tak isto vďaka Ďurimu Chadimovi, lebo išiel skutočne krásne.No a ešte jeden obdiv a vďaka patrí Robkovej dcére a mitfárke v jednej osobe Monike, ktorá mala tiež premiéru a zvládla ju bravúrne.
Teším sa na vás v Tisovci a som strašne rada že vás všetkých mám - ste božskí - všetci - viac ako božskí, veď nie nadarmo je SLOVAK OFFROAD TRIAL TEAM - DREAM TEAMOM - teda vysnívaným tímom. držte saaaaaaaa všetci vždy s radosťou a hrdosťou budem o vás písať. :D


Pon, 12.09.2011, 12:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapci a dievčatá tak tu sú fotečky pre ktoré som nechala dušu na trati. Som tie fotky zkresala, aby ste nezaspali pri ich pozeraní, lebo ja keď začnem fotiť tak ma nikto nezastaví, som turbofotografka xi xi. Takže dajte si pivečko, vínečko, alebo niečo tvrdšieho, sadkajte si k svojim kompom a pozerajteeee ako bolo v Krnove krásne.
Vďaka všetkých ktorí to tak spáchali, že bolo tak suprovo. pa pa

http://zuzuu77.rajce.idnes.cz/MCR_a_MSR ... 1.9.2011/#


Str, 14.09.2011, 15:41
Profil
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak tady ještě moc pěkné video od Oldy http://www.offroadforum.cz/viewtopic.ph ... 51#p879751


Str, 21.09.2011, 20:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: