Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 1:51
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 TIBUS Bolt-on-Portale na UAZ 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pia, 28.08.2015, 8:28
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Ospravedlnujem sa ak uz existuje taketo vlakno nevidel som ho ...
Moja otazka znie ci ma niekto skusenosti z portalmi tibus a ak ano tak nazor preco ano preco nie pribalujem link http://www.tibus-offroad.com/produkte/bolt-on-portale/


Pon, 25.09.2017, 13:16
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.12.2007, 0:32
Príspevky: 145
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Kolega ich ma na G55K AMG, predtým ich mal na G300CDI. Obe su to auta na ktorých jazdi resp. jazdil kazdy den, aj na dlhe trasy na dialnici. Vyhody su podla mna jasne. S 36 alebo 37 palcovými pneu mas vyse 40 cm pod diferakom, to auto sa potom v terene sprava uplne inak, ako normalne G, skor sa to podoba na Unimog alebo traktor, vela situacii kde s normalnym G neprejdem alebo len na redukcii a vsetkych 3 uzávierkach, sa da prejst len na strednej uzavierke. Okrem toho samozrejme to auto vyzera odlisne a agresivnejsie, ako seria.

Co sa tyka nevyhod, tak v prvom rade samozrejme cena (ono nejde len o portaly, ale aj o tlmice a pruziny, kolesa s beadlockmi a velke pneu, brzdove hadice a montaz), vychadza to asi viac, ako novy UAZ, potom co sa tyka Gecka, tak na zadnej naprave ta uprava nie je vratna a tiez montaz (taktiez co sa tyka hlavne tej zadnej napravy) nie je uplne jednoducha...

_________________
463.228


Pon, 25.09.2017, 17:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: