Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 10:38
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Uaz 469 s novou tvárou 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vzdy budem zavidiet tym, co sa do aut aj vyznaju :-) Ale nie, je to skvele, chalani, nerobime tak nahodou lestenky z tych nasich tankov?? :-D Ked sa mozem spytat, kolko casu to potrebuje..


Pon, 25.08.2008, 9:32
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
náhodou ... krásny origo stav ... len odstrániť tie nesúrodé prídavné svetlá, na dvere capnúť znak LM a do auta povinne sadať v ihličkových maskáčoch. Zohnať zavarené SA vz.58 nie je problém a určite by sa našiel aj UK vz.59 . Na každom zraze veteránov by taká ozbrojená päsť robotníckej triedy bola hviezda :smt023

Tá farba čo je na ňom je už naša.... origo ruská bola taká svetlejšia, viac žltohnedá - sračkovitá. Velmi trpela slnkom, takže odtieň sa podla veku stroja dosť rýchlo menil.

_________________
SLOW & FURIOUS


Pon, 25.08.2008, 9:47
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snipera píše:
Vzdy budem zavidiet tym, co sa do aut aj vyznaju :-) Ale nie, je to skvele, chalani, nerobime tak nahodou lestenky z tych nasich tankov?? :-D Ked sa mozem spytat, kolko casu to potrebuje..


No v prvom rade musím povedať že sa do aut nevyznám..robil som to síce s vlastnými rukami ale radili mi...a trvá to dosť dlho najmä príprava...striekanie to je už nič...presne som to nemeral ale z vnútra a z vonku som to robil asi 3 týždne po poobediach...ale som v tom amatér a tak ako si písal kto sa vyzná je to pre nich rutina a všetko je lahšie a rýchlejšie :D

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Pon, 25.08.2008, 20:27
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
náhodou ... krásny origo stav ... len odstrániť tie nesúrodé prídavné svetlá,

Martin4 o 3 týždne už zase zarezávam v Nitre tak keď uvidím tvoj off poinšpirujem sa apokúsim zmastiť niečo lepšie (v dobrom ja si nechám poradiť).
Ja viem že to nie je bohviečo no v lese to svieti a keď sa tmou a cestou necestou vraciam s poľovačky je to účinné... :D
tie origo svetlá sú nič moc...

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Pon, 25.08.2008, 20:36
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vedel by mi niekto poradit, popripade asistovat pri loziskach v naboji kolesa a s volnobezkami na UAZ? Nas klubovy mechanik je na dovolenke :-) Dakujem!!!


Pon, 25.08.2008, 20:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snipera píše:
Vedel by mi niekto poradit, popripade asistovat pri loziskach v naboji kolesa a s volnobezkami na UAZ? Nas klubovy mechanik je na dovolenke :-) Dakujem!!!


velmi rád ale veľa o tom neviem...určite niekto poradí len neviem či to tu nájdu... :cry:

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Pon, 25.08.2008, 20:41
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 11.11.2006, 23:49
Príspevky: 243
Bydlisko: okolie Žiliny
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Montáž volnobežiek je nafotená na uaz.rustina.cz v sekcii nápravy a podvozek. A tú výmenu ložísk ti možem naskenovať z knihy, myslím že by tam k tomu mohlo byť pár obrázkov.

_________________
UAZ 469 2.3D :-D Kde zatočím, tam ide.


Pon, 25.08.2008, 20:56
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ouki, privitam fotodokumentaciu! Keby mal nikto z okolia NZ, NR cas, ocenim ucast 8) Zatial dakujem!


Pon, 25.08.2008, 21:04
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 27.04.2008, 19:18
Príspevky: 309
Bydlisko: Humenné
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snipera píše:
Ouki, privitam fotodokumentaciu! Keby mal nikto z okolia NZ, NR cas, ocenim ucast 8) Zatial dakujem!


Ak to pomoze budem rad, ak nie tak nie :-D .
(Ak bude niekto potrebovat fotodokumentaciu ako snipera, tak rad poskytnem.)
Obrázok


Pon, 25.08.2008, 21:46
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: