Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 17:00
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 L 200 vôľa v kolese 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Sob, 16.02.2019, 20:00
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
Vôľa kolesa Mitsubishi L 200 2006
Prosím o radu vymenil som na náprave všetky čapy ložiská v kolese no proste všetky spotrebné veci,a stále keď dám auto na zdvihák je v kolese vôľa..
Na rovnom povrchu sa mi ešte zdá že je vychilene do strany, za radyuž som bezradný ďakujem za rady


Sob, 16.02.2019, 20:10
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 208
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
nepíšeš, či je tá vôľa vodorovná alebo zvislá.
ak je vôľa v oboch smeroch, tak to môže byť voľné ložisko a stačí ho trochu pritiahnuť, ale zase nie moc, aby nemalo veľký odpor a mohlo by sa prehrievať. ideálne je prejsť pár sto km, aby si ložiská sadli a ešte ich skontrolovať, či tam nenastala vôľa.
zlý odklon (príklon) kolesa môže robiť aj silentblok ramena ale aj ohnuté rameno.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Sob, 16.02.2019, 20:47
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Sob, 16.02.2019, 20:00
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
Viac menej zvislá vôľa, kvôli ktorej som to všetko menil a problém ostal vôľa je čosi menšia ale stále je a ten odklon robia silenbloki vrchného ramena? Pri skúšaní vôle na zdvihaku sa mi zdá že vôľa je len na kolese a nie ďalej smerom ku stredu.. ložiská som dotiahol tak primerane s citom,aby dobre bolo, akurát som nemenil ihličkové na krátkej poloosi,vyzeralo dobre ale to vôľu zrejme nemôže robiť...


Sob, 16.02.2019, 20:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: