Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 10:10
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Galloper spojka? Prosím o radu 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 28.08.2020, 0:14
Príspevky: 10
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Odpoveď s citáciou
Čaute všetci som tu nový tak na začiatok volám sa Kristián---kiko;)... mám galloper wagon 2.5 TDI.. slúžil ako mal robil som g.o motora všetko klapalo až do dnešného dňa keď som išiel po priateľku do roboty a vracali sme sa domov zrazu vpredu niečo buchlo a nešlo vyradiť rýchlosť keď som pridával tak nič ako by vyskočila..spojkovy pedál je dosť tvrdý a nejde stlačiť až úplne dole..ak je motor natočený nezaradim rýchlosť ak je vypnutý idú radiť všetky... PROSÍM VÁS O RADY budem veľmi vďačný za každú jednu radu... díky

_________________
Hyundai galloper wagon 2.5 TD intercooler bejvavalo

Momentálne Land Cruiser KZJ95 3.0 92kw


Pia, 28.08.2020, 0:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Vyber prevodovku či motor čo je pre Teba jednoduchšie. Komplet nová spojka a hlavne ložisko skús zohnať celokovove,nie tú Origo sračku čo tam je teraz.

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Pia, 28.08.2020, 19:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: