Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:26
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Pajero 3.2DID pískanie/kvílenie pri rozbiehaní 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pia, 21.08.2015, 22:56
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Zdravím prosím o radu mám pajero 3.2DI-D, automat, r.v.12/2011 a pri akcelerácii počuť zvláštne pískanie (nie ako turbo) alebo kvílenie od motora, je to počuť aj pri miernej akcelerácii nemusí byť plný plyn a ešte jedna vec keď ho nechám trochu povytáčať tak to prestane ale keď chvílu postojí alebo sa ide dlhšie plynulo tak to znovu počuť pri zošliapnutí plynu. Vďaka za každú radu


Pia, 23.10.2015, 14:28
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 15.10.2015, 11:57
Príspevky: 17
Odpoveď s citáciou
maxwel píše:
Zdravím prosím o radu mám pajero 3.2DI-D, automat, r.v.12/2011 a pri akcelerácii počuť zvláštne pískanie (nie ako turbo) alebo kvílenie od motora, je to počuť aj pri miernej akcelerácii nemusí byť plný plyn a ešte jedna vec keď ho nechám trochu povytáčať tak to prestane ale keď chvílu postojí alebo sa ide dlhšie plynulo tak to znovu počuť pri zošliapnutí plynu. Vďaka za každú radu


Ja som mal podobny problem tesne po oprave turba, ukazalo sa ze to bol remen, po vymene je vsetko zase super. ;)


Ned, 25.10.2015, 16:53
Profil
Čumil

Registrovaný: Pia, 21.08.2015, 22:56
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Zhodil som remene a nepomohlo ale zbadal som ze mi chybaju dve matice na zvodoch na prvom valci, jedna horna a jedna dolna. Pri tej dolnej to je riadne odymene. No a najlepsie je ze hornu maticu som nahradil riadne dotiahol potom som daval dolnu pekne jemne malou racnou a zrazu to jemne ruplo a stift sa odlomil. Drzal len na kusku 3/4 trhliny boli odymene a hrdzave takze parada. Moze ten zvuk vydavat to podfukovanie pod zvody?

Více na: http://www.mitsubishiclub.cz/forum-tema ... sage149558


Ned, 25.10.2015, 20:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: