Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 16:37
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 134 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Ďalší
 Pajero, vymena svetiel 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Musim uznat ,ze si riadny Chujko,len zato,ze si nevidel tak uz to druhy nema a keca :-D auta na robotu mam vsetky anglicaky riadne prihlasene v Anglicku na moju adresu-nevidim v tom problem :-D ,patrola ani pajero nemam hole bose-pozri sa na tvoju ,,novu,, -slabu toyotu :-D a ze s tebou nejazdim a nevesam fotky na net lebo to nepotrebujem-tak sa ukludni a kotlik na peletky som pisal,ze ma svagor ale mozeme ta k nemu zobrat-alebo sa mame ist po celej okolici chvalit?-ty si pripad? a ze mam kamosov ktorych ty nepoznas alebo inde a skusali sme to a hento-tak ty s nami nebehas tak o tom ani nevies? Ked sme sa Stretli medzi sviatkami-tak si chcel pojazdit-ale potom uz zrazu nie? ked som pisal,ze mi At gumy vydrzali 60 000 tisic kilometrov-tak si zase pisal,ze to je somarina,ked som pisal o Pajere tak zase,ze kde ho mas a take chujoviny ako by som Ti mal ja nieco dokazovat. dalsie ked bola diskusia o Toyote a pisal som ,ze chalani na cz fore kecali-ze predne diferencialy na toyote80 radi odchadzaju-lebo to casto menili-Tak zase Ty najmudrejsi si oponoval,ze je to blbost-a pri tom sa staci pozriet na dferencial na 70,80 a 100vke a potom porovnat na patrole. Pripadas mi ako Neveriaci Tomas :-D :-D Mas rok a pol toyotu a ze chodis s urcitymi ludmi sem tam pojazdit Tak si myslis ,ze niekto musi robit to iste ? ked som ja Rozjebal galopera pred 4 rokmi v lese na sracky-tak som to nikde nevesal na youtube a nechvalil sa zatial co Ty si varil obediky Tak mi tu nekecaj hovadiny :-D dalo by sa vela este napisat ale uz teraz si pripadam ako pri koncorocnej slohovej praci :-D a ked chces vidiet diodove svetla alebo xenonove co som skusal a mam ich teraz pripravene na rampy-hovorim na rampy-treba mi viac kusov tak sa kludne mozme aj teraz stretnut-kdekolvek a nemam s tym problem- :-D alebo idem hodit ich to auta a potom budes veriaci? a-mam aj fakturky :mrgreen: tak daj kde sa stretneme?bude sranda :-D mam dnes dobry den-tak nech to stoji za to :-D-zasierame tu temu ale musim to tu niekomu vyjasnit-lebo clovek poradi a je za kokota :idea: nechcel so to tak verejne ale ,,pan,, chcel tak ma :-D


Štv, 21.02.2013, 20:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Tak chu.jko ťa rano obuva a cisti ti zuby a za tym ze si len obycajny kecalek za tym si uplne stojim .... vies VT je male mesto kazdy pozna teba s tvojim partakom ako..... :smt005 proste ta beriem a berie tak cela partia ako zakomlexovaneho šaša co vsade bol a vsetko vie len skoda ze opak je pravdou....a na fakturu ti mozem akurat vies co si z nou mozes zasvietit tak na ohnisku preco tu nedas fotky fotky fotky dokumentaciu a atd ....mna ty nezaujimas si stratena existancia ja sa na tvojich prispevkoch bavim ale reagoval som len kvoi tomu aby si nezavadzal ludi ktory nevedia co si zac a ze len a len keces do prazdna....tot to je vsetko k tejto teme z mojej strany myslim ze Kakes je podobny ako ty on je ale vtipny nie trapny....

PS: nezabudni fotky nech vsetci vidime ako svietis, ako som napisal mna ty absolutne nezaujimas len nech vidi cele forum co vsetko ty mas..:-)

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Naposledy upravil jankarol dňa Štv, 21.02.2013, 20:34, celkovo upravené 1



Štv, 21.02.2013, 20:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ked sa o mna nezaujimas tak co vypisujes kokotiny ku elektrike ked sa do nej nerozumies? skoncil si lesnicku tak tiez som sa ti nemontoval ked si pisal o plovnictve-pretoze o tom viem velky kokot-vidim,ze si voci mne zaujaty! a k fotkam-ja nepotrebujem ak nieco kupim vsetko davat na net-to by som sa ofotil :-D a teraz k veci-dam si tu namahu nahadzat veci do auta tie svetla-tych krabic je viacej a povedz kde sa stretneme? a k tomu partakovi co sa zneho smejes je moj sused ,Ktory u teba bol zamestnany v tej restike co ti skrachovala na ulici a nemal si ani chlapcom na vyplaty :-D tak mi nekecaj hovadiny-je to pod moju uroven toto pisat ale nech aj iny si urobia obraz o tebe ked ma nepoznas a hadzes na mna spinu-tak ako o tebe rozpravali chlapci ked si ich isiel vyplatit namiesto penazi v stravnych listkoch-co si myslis,ze sa nepochvalili-ked si podnikal 100metre od mojho domu? pan podnikatel? a mysli si co chses-este aj suseda ta ucila na zakladnej skole -pani Lukacova-no nebudem zbytocne to tu rozpisovat-skoda-myslel som a nebol som sam,ze si inteligentnejsi :-D


Štv, 21.02.2013, 20:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
vydim ze si informovany a tvoj sused u mna robil rovne dva dni teda druhy den som ho vyhodil takych 4-5 rokov do zadu....na okraj....to len zase ukazujes ako kecas....tak ako o celej tvojej offroad vystroji.....aby som nezabudol toto je 4x4 forum nie detske ihrisko podla toho som aj patricne reagoval ze tu len kecas kecas kecas a este raz kecas....podla mna ked si chces vymyslat skus pokec tam mozes aj povedat ze si uspesny svalnaty gigolo a nejake to publikum si isto najdes....a argument ze ty fotky nemusis davat lebo to nepotrebujes tazko ovplyvni nazory o tvojej odbornosti.....u mna je to zase len vyhovorka zakomplexoneho typka s detskym spravanim....pokial viem je tu debata o svetlach na pajero a ja sa znizujem na tvoju uroven to tu zasierat....

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 21.02.2013, 20:44
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
klames az sa prasi-2dni-u teba robil?a my na ulici sme boli slepy ked sme tam sedeli,zasli co a videli ho?asi skocim po neho ,ze vraj 2dni? :-D aj chlapci u teba 2 dni robili co si im nemal na vyplatu?nie ,ze by si ferovo priznal ze sa ti nedarilo ale uz zrazu je tu diskusia o ,,svetlach,, pisal som ,ze som ochotny nahadzat tie krabice do auta ist sa s tebou stretnut-ale vidim,ze skoda debaty-si zakomplexovany :-D ked si rozjebal dif na toyotetak si mesiac nejazdil-ale predtym som ti hovoril,ze ja uz tak auta nekurvim,lebo ich potrebujem na robotu a darmo,ze su prachy,ked nie su diely a treba cakat na ne ale Ty frajer,ze v pohode :-D :-D neda mi ale teraz je to pod moju uroven ale nech je sranda :-D a co mas s tym pokecom-nahanas tam zabky aby si ich vodil po lese a ukazoval im prirodu :-D


Štv, 21.02.2013, 20:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
a robili u mna niejedy za barom chlapci?.....hmm nemylis si prevadzku?....no najprv si sprav poriadok v hlavicke a potom sa porozpravaj zo svojim kamaratom ako sa z neho na druhy den stal spolumajitel a ako ma dozrali navstevy ludi ktorym dlzil peniaze a ako som ho nakopal pri odchode podotikam po 48 hodinach...ako si vzal zalohu bez mojho vedomia ale to je na inu temu asi ti spravim nove vlakno JOE66 a jeho rozpravky :) este mas nejaky argument daj nech sa este zasmejem....no niekto tu predaval nalepky co robili vykon ty tu ponukas krabice co svietia darmo doba pokrocila...:-) :smt006

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 21.02.2013, 21:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
uz 3krat som ti pisal,ze sa stretneme a ukazem ti tie svetlusky -tu namahu si dam a ty nic? a potom ked uvidis tie neexistujuce svetla si mozes aj s dotycnym co si ho nakopal aj porozpravat na tu temu a asi zavolam aj Jankovi Saparovi aj toho si mozno nakopal do riti :-D ten asi len varil alebo mozno ani tam nebol zamestnany :-D


Štv, 21.02.2013, 21:12
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
hmmm Janko Sapara...? No chlapcek nevies ty ako bol plateny to ze vies kto to je neznamena ze mas info....ja ta normalne lutujem ale dobry lekar ti predpise lieky a budes skoro v poriadku ;) tak ahoj viac nemam potrebu reagovat sam si tu napisal co vsetko vies a co vsetko mas no a ja sa tesim kedy na fore ukazes co vsetko mas na svojom on roade.....:-)

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 21.02.2013, 21:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Pekne zahmlievas :-D :-D :-D Ty si v minulosti chlastal-si z teba robili srandu,ze si to prehanal z alkoholom tak za doktorom chod Ty sa liecit :-D srat na hlavu si od teba nenecham zlaty moj-este sa v meste porozpravame :-D -mohli sme sa stretnut ukazal by som ti,, neexistujuce svetlusky,, :-D ale co uz :-D uz po prvom stretnuti namiesto toho aby sme sli pojazdit tak si na mna vytahoval ch.joviny co,,babky povedali,, :-D


Štv, 21.02.2013, 21:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Pekne zahmlievas :-D :-D :-D Ty si v minulosti chlastal-si z teba robili srandu,ze si to prehanal z alkoholom tak za doktorom chod Ty sa liecit :-D srat na hlavu si od teba nenecham zlaty moj-este sa v meste porozpravame :-D -mohli sme sa stretnut ukazal by som ti,, neexistujuce svetlusky,, :-D ale co uz :-D uz po prvom stretnuti namiesto toho aby sme sli pojazdit tak si na mna vytahoval ch.joviny co,,babky povedali,, :-D
tomato sory za zasieranie temy


Štv, 21.02.2013, 21:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 24.11.2012, 22:05
Príspevky: 509
Bydlisko: Zvolen-okolie
Odpoveď s citáciou
No dobree je toto tu,len po prvé..voobec to sem nepatrí,za druhé,nechápem prečo na seba vyahujete blbosti ako s tou reštikou a podobne.
To že máš toyotu,nikomu nevadí,že si lesník takisto
A JOE kroť svoje vášne a nerieš sukromné záležitosti.
Aj ja som mal reštiku a skrachovala.Ale nie pre moju neschopnosť,ale preto,že je debilná doba a ludia
o chvílu doma nebudú mať čo jesť a nie chodiť do reštiky.
Tak schladni čo sa tohto týka,lebo o tom prd vieš.dobre?
A Jankarol ty ho nechaj tiež na pokoji nech sa predvedie,veď raz sa pravda ukáže..celkom určite.

_________________
Nikdy nieje tak zle,aby nemohlo byť ešte horšie.

BMW 320d e90.. rýchlobežka
Nissan Patrol K160 2,8TD
0944 057 888


Štv, 21.02.2013, 21:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
ako citam chlapci ste z jednejdneho mesta ani jeden z vas tu nema predstaveny svoj off take enviem co si tu vycitate o JOE vieme vsetci svoje o elektrikarovy a jeho tahani vozikov no ak mate problem rieste to ako chlapi nie ako baby Velke reci male skutky ...ak mate problem stretnite sa na namesti a vyrieste si to rucne strucne a nezasierajte to tu diki :)

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Štv, 21.02.2013, 21:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Fotky su v kazdom foto mesiaca.....hmmm

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 21.02.2013, 22:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
BlackBear píše:
A Jankarol ty ho nechaj tiež na pokoji nech sa predvedie,veď raz sa pravda ukáže..celkom určite.

No na to presne od zaciatku apelujem nech ukaze co je pravda ja som poukazal na to ze si vymysla a on mi to moze vyvratit ja rad ostanem za debila ak je opak pravdou.....preto vravim nech tu da fotky a nebol som sam co to vravel

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Štv, 21.02.2013, 22:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 24.11.2012, 22:05
Príspevky: 509
Bydlisko: Zvolen-okolie
Odpoveď s citáciou
Veď ale ja som tiež pýtal od neho fotky a nič.Ale nestariem sa Vám do toho.Veď uvidíme.

_________________
Nikdy nieje tak zle,aby nemohlo byť ešte horšie.

BMW 320d e90.. rýchlobežka
Nissan Patrol K160 2,8TD
0944 057 888


Štv, 21.02.2013, 22:09
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 134 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: