Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 13:14
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Pajero 3500 GDI 2004 ložiská 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 20:11
Príspevky: 96
Bydlisko: Stupava
Odpoveď s citáciou
Chcel som sa spýtať či nemáte nejaké skúsenosti s prednými ložiskami na tomto aute. Stále mám problém s prednými ložiskami odišli mi behom 3 mesiacov 2x a 2300km. Začali hučať. Auto nechodí po teréne, má nové pneumatiky, kotúče, tlmiče, nápravy bez vôle spravená geometria. Už som docela s toho zúfalí. Ložisko je originál Japonské predajca mi uznal reklamáciu ale to problém nerieši. Meniť ložiská každých 1000km sa mi nechce. Pred tým na aute boli podložky ale tie som vyhodil aj tak to urobilo.

_________________
LAND ROVER DISCOVERY ESQUIRE 300TDI Automat


Štv, 16.12.2010, 20:19
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 17:09
Príspevky: 21
Bydlisko: KE ako Košice
Odpoveď s citáciou
Ahoj.Predné ložiská na tomto aute sú choroba (vydržia okolo 180 t. ) a ak odišlo znovu po výmene chyba je v značke ložiska alebo k tomu mohol prispieť aj mechanik nesprávnym postupom pri výmene - skôr v značke ložiska. Presne to isté som mal s jedným ložiskom a po zmene výrobcu bolo všetko ok. Mení sa ložisko spolu aj s nábojom.


Štv, 16.12.2010, 21:35
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ako píše Jaro,záleží na značke ložiska.Pozor nie všetko čo je v origo krabici je origo diel.Pozor hlavne na PL výrobky.Ja mám na aute naj.cca350 000km a ložiská som menil na každej strane raz.Fakt je že tie ložiská alebo náboje sú na tomto Pajere spotrebný material ale aby odišli po 2300km to sa mi zdá fakt málo.Aj tie repliky vydržia viac tak s toho si urob úsudok Ty kde sa asi stala chyba. ;-)

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Štv, 16.12.2010, 22:15
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 20:11
Príspevky: 96
Bydlisko: Stupava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Ako píše Jaro,záleží na značke ložiska.Pozor nie všetko čo je v origo krabici je origo diel.Pozor hlavne na PL výrobky.Ja mám na aute naj.cca350 000km a ložiská som menil na každej strane raz.Fakt je že tie ložiská alebo náboje sú na tomto Pajere spotrebný material ale aby odišli po 2300km to sa mi zdá fakt málo.Aj tie repliky vydržia viac tak s toho si urob úsudok Ty kde sa asi stala chyba. ;-)


Na tie ložiská v krabici dávam pozor aby boli originál nielen krabica. Dnes idem robiť pravé ložisko ktoré vydržalo 2240km. Mením celý náboj vždy. Aké ložisko by ste mi doporučili? alebo na čo si mám dávať pozor. Tam je výmena relatívne jednoduchá neviem či sa dá niečo pri montáži pokaziť.

_________________
LAND ROVER DISCOVERY ESQUIRE 300TDI Automat


Pia, 17.12.2010, 7:13
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: