Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 21.05.2024, 18:24
Dnes je utorok 21. mája 2024, meniny má Zina a zajtra Júlia Juliana




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 44 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Pajero 2.8TD GLS, rady pri kúpe 
Autor Správa
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Ja mám manuál a reálna kombinovaná spotreba bude okolo 10-11 litrov.Máš pravdu že v tomto je veľmi ťažké radiť,ono to je o tom ako Ti auto padne do oka a sadne do ruky.Ty si to auto koľko plánuješ nechať,teda keď bude poslúchať?Ono tá 2.8 TD určite nie je zlé auto a súhlasím aj s tým čo napísal Mišo.Hovorím je to len o tom aký budeš mať s auta pocit Ty.Ver mi že nikdo Ti neporadí,že toto ber to sa nebude kaziť.To nerobím ani najlepším kamarátom,lebo to proste neviem zaručiť.Tak držím palce a šťastnú ruku pri výbere.Len ak Ti môžem poradiť tak to rieš čím skôr lebo ešte pár áut si pôjdeš vyskúšať a nebudeš vedieť kde je sever.Lebo moja skúsenosť je taká že kdo moc vyberal tak nakoniec prebral a kúpil kravinu.Poznám pár takých.

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Uto, 30.01.2007, 8:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo v tom ma Rudi pravdu auto to je láska na 1 pohlad :-D ja tak kúpil svoje predošlé autá aj kombíka aj teraz jeep a možem povedať aj predošlé aj terajšie zatial šlape ako hodinky. SIce nemám jeep dlho defakto necelého pol roka ale už mam nanom najazdených vyše 15 tisíc a defakto z vačších oprav to bol len štartér (aj ten keby nebrodil asi funguje dalej) takže klop klop snád to tak vydrží.

Čo sa týka paja tak pred rokmi uvažoval o 2,5TD velmi dobrá motorizácie, dlhá životnosť nie vleká kazivosť ked sa človek o to stará a aj výkon celkom ok ale záleží od majitelov, vtedy narazil lne na zničené kusy tak toho nechal.

Držím palce vo výbere.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 30.01.2007, 9:26
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.01.2007, 20:33
Príspevky: 143
Bydlisko: KM, ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Ty si to auto koľko plánuješ nechať,teda keď bude poslúchať?

ak by som s ním bol spokojný, tak tie štyri roky by pobudlo u mňa, ak by som s ním bol prevelice spokojný tak dokým by sa nerozpadlo. Chcem sa na ňom primárne voziť ja cez rozbitý kopec do mesta, plus sa na tom pekne jazdí cez zimu aj po zasneženej asfaltke, no a občas mám vo zvyku spraviť nejaký výlet v rámci európy autom a pajero vyzerá príjemne pohodlne na také cestovanie, podľa doterajších ročných nájazdov to tipujem okolo 25tis km ročne. V pláne je ešte sekundárne auto iba na asfalt, výmena terajšej fábie za niečo novšieho, čo by kočírovala moja polovička /aj ked neviem či neskončím v bruchoplaze ja, pretože sa jej na Pajere strašne páčil ten vysoký posed, vyhrievané sedačky a absencia radiacej páky :-) /

Rudi píše:
Len ak Ti môžem poradiť tak to rieš čím skôr lebo ešte pár áut si pôjdeš vyskúšať a nebudeš vedieť kde je sever.
Tak toto som si už na sebe všimol, chcel by som sa rozhodnúť tento mesiac, ešte by som rád odskúšal 3.2DID aký je rozdiel oproti tomu benzínu 3.5.

Ked sa zmierim so spotrebou /ten dízel až o toľko menej nežerie a hádam sa mi to vráti na menej náročnej údržbe benzínu/, aká je si myslíte predajnosť toho 3.5GDI po pár rokoch? teraz ked pozerám inzeráty, tak nevidím na predaj ani jeden, kdežto 3.2DID je pár vidieť.

Andrej, ešte ma napadlo, to viečko od LPG máš normálne viditeľné niekde v nárazníku alebo to máš zamaskované, ked ta policajti neotravujú pri náhodnej kontrole?


Uto, 30.01.2007, 14:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="iv@n]Andrej, ešte ma napadlo, to viečko od LPG máš normálne viditeľné niekde v nárazníku alebo to máš zamaskované, ked ta policajti neotravujú pri náhodnej kontrole?[/quote]

Mam ho pod nárazníkom z normálneho pohladu to nieje vidno, síce nadávaju niekedy pupmáry ale ináč OK. Horšie to je z 90l nádržou v kufri :-D ta sa len tak lahko nedá schovať ale tmavé skla to poriešia a v lete aj schránka a podobné hovadziny

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 30.01.2007, 16:15
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 03.11.2006, 16:10
Príspevky: 64
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som tiez do teraz nikdy nevybral zle.V oktobri som kupil GR a v january po ceste do prahy klekol motor...v servise to rozobrali a bolo tam tesnenie z 260 RD28 :shock: hlava bola opravovana,navyse nedotiahnuta :smt021 .No proste ojeb.Auto sme skusali pri kupe asi 2 hodiny vsetko slapalo ako ma,pohodka.Prevetrali ho aj ludia co sa do GR vyznaju a niektore veci proste nezistis.Tak ale byv. majitel sa chce dohodnut,tak drzte palce aby to dopadlo :) Inak auticko bude snad uz v piatok zase doma s novou hlavou a drobnymi upravami ako mechanicke cerpadlo :smt038


Sorry za trosku offtopic :wink:

_________________
[____]
OlllllllO

Jeep Grand Cherokee 5.9


Str, 31.01.2007, 13:06
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pohoda držíme palce ja som mal podobný odrb ale nie z motorom len jedno čidlo nebolo tam kde by malo byť našťastie to funkčnosť neovplivnila ale myslel že mam motor v pikachu ked stale ukazovalo tlak oleja jak v hydraulike bagra :shock:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 31.01.2007, 13:28
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.01.2007, 20:33
Príspevky: 143
Bydlisko: KM, ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako ste kupovali, na inzerát, bazár alebo nejak od kamarátovho otca koňa brata známeho?


Str, 31.01.2007, 16:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja cez inzerát, našiel bol pozreť a už skoro pol roka ho mám doma :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 31.01.2007, 16:54
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 03.11.2006, 16:10
Príspevky: 64
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bazar.Mam dobru zmluvu,tak dufam ze aspon to plati ked uz ludia nedrzia slovo a su nepoctivy.Uvidime :)

_________________
[____]
OlllllllO

Jeep Grand Cherokee 5.9


Str, 31.01.2007, 18:12
Profil ICQ
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já som si našiel vonku,bolo búrané za dobrú cenu tak som neváhal. :smt125 Môj názor :Nie je nad dobrú búračku! :smt128

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 31.01.2007, 20:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
zavolaj haldir 0905804330 ja ta zajtra povozim na pajere na akom si sa vozil to je 10.2.2007

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Pia, 09.02.2007, 11:25
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.01.2007, 20:33
Príspevky: 143
Bydlisko: KM, ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ak ten učeň patril mne, tak ja sa pridám na budúci týždeň hádam už so svojím autom, cez víkend som preč, ale v pondelok by som si mal ísť konečne pre Pajerko, už mi sliny tečú :D :smt145


Pia, 09.02.2007, 20:35
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
iv@n píše:
ak ten učeň patril mne, tak ja sa pridám na budúci týždeň hádam už so svojím autom, cez víkend som preč, ale v pondelok by som si mal ísť konečne pre Pajerko, už mi sliny tečú :D :smt145
NO UŽ BY BOLO NAČASE! :-D :D

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Sob, 10.02.2007, 0:36
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.01.2007, 20:33
Príspevky: 143
Bydlisko: KM, ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak aby som uzavrel môj nákupný thread, nakoniec to je Pajero 3.2DID, r.v.2000, dovezené z CZ, nájdene vďaka Rudimu, ktorý mi okrem toho dosť pomohol pri dovoze svojimi radami, díky! :smt038

fotky sú hodené tu : viewtopic.php?t=1305


Str, 14.03.2007, 23:57
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 44 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: