Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 21.05.2024, 11:27
Dnes je utorok 21. mája 2024, meniny má Zina a zajtra Júlia Juliana




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 Nové pajo 2007 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
čo hovoríte na nové pajo?

http://auto.zoznam.sk/aktuality/mitsubishi-pajero-2007-od-1-299-900-sk.html

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 19.01.2007, 12:52
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
NA TA3 ho testuju .. Teraz nablizssie autorevue bude uz na nom nabehanych neviem kolko tisic km ..

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 19.01.2007, 13:13
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
-iste žiaden čistokrvný off, ale na to si "zvykáme" u všetkých značiek, hold trh je neúprosný; ale tú päťdverovú verziu s manuálnou prevodovkou by som kľudne mohol...len som sa nedozvedel, či už objavili aj 6. rýchlostný stupeň...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 19.01.2007, 14:17
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
-iste žiaden čistokrvný off, ale na to si "zvykáme" u všetkých značiek, hold trh je neúprosný; ale tú päťdverovú verziu s manuálnou prevodovkou by som kľudne mohol...len som sa nedozvedel, či už objavili aj 6. rýchlostný stupeň...
Nie je to stále 5-rýchlostné.Pozrite video,treba otvoriť 2.diel premiera.Je to pri konci.Dúfam,že to bude fungovať. http://www.prima-autosalon.tv/index.php ... lonu-cs-37 :roll:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pia, 19.01.2007, 20:03
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
- škoda, šestka sa mi veľmi páčila na novej navare, človek ocení na ceste - svižná jazda pri nižších obrátkach a umožňuje to aj vhodnejšie rozdelenie jednotlivých stupňov...
-napriek tomu sa mi to auto páči a asi by som si vedel zvyknúť (len by tam nemuseli byť tie nešťastné 17" disky - kto má nato zháňať pneu...)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 20.01.2007, 0:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nic proti misivbusi ale vyzera to vsetko na jedno kopyto. je to ako tuareg, je to suv, narvane elektrikou,cidlami,senzormi.. nieje to nahodou jedno z tych takych......velmi dobrych blbcovzdornych aut? take co dokaze rozmyslat za seba,za sofera :lol:

ale je to krasne..to ano :smt151
janoJP: sestku rychlost??? :shock: to sa ti paci? co hovoris na automat?
ked sme kedysi skusali novu E-klasse manual isiel som tak 130 a ten pan od motorkara co so mnou v tom aute sedel mi povedal: no uz mozete dat aj sestku... skoro ma...

:lol: :lol: :lol: ze sestku... :lol: :lol:

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Naposledy upravil biker dňa Uto, 23.01.2007, 12:17, celkovo upravené 2



Sob, 20.01.2007, 2:09
Profil ICQ WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
biker píše:
nic proti misivbusi ale vyzera to vsetko na jedno kopyto. je to ako tuareg, je to suv, narvane elektrikou,cidlami,senzormi.. nieje to nahodou jedno z tych takych......velmi dobrych blbcovzdornych aut? take co dokaze rozmyslat za seba,za sofera :lol:

ale je to krasne..to ano :smt151
janoJP: sestku rychlost??? :shock: to sa ti paci? co hovoris na automat?
ja som kedysi skusal novu E-klasse manual! :evil: isiel som tak 130 a ten pan od motorkara co so mnou v tom aute sedel mi povedal: no uz mozete dat aj sestku... skoro ma... :roll:
:lol: :lol: :lol: ze sestku... :lol: :lol:

-hej, veď máš pravdu - ja som to skrátene okomentoval trhom - a bohužiaľ trh nie je o autách, ktoré sú nasadené hlavne na terén...to nezmeníme
- šestka sa mi páči tak, ako sa mi páčila päťka, kým boli iba štvorky...keďže moje auto musí aj cestu aj terén, na ceste by bola šestka super...
- automat som kedysi vyslovene odmietal, dnes - keď mám aj automat uznávam, že to nie je zlá vec a niekedy je "múdrejší" aj ako dobrý vodič; napriek tomu mám najradšej manuál

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 20.01.2007, 14:21
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
- šestka sa mi páči tak, ako sa mi páčila päťka, kým boli iba štvorky...keďže moje auto musí aj cestu aj terén, na ceste by bola šestka super...
- automat som kedysi vyslovene odmietal, dnes - keď mám aj automat uznávam, že to nie je zlá vec a niekedy je "múdrejší" aj ako dobrý vodič; napriek tomu mám najradšej manuál


Jedna story ku siestemu kvaltu a nielen k nemu...... : Napriek mozno vyhranenemu vkusu nemam problem ani s inymi znackami a autami ineho urcenia nez je hard off road.Preto vedeny zvedavostou som sa nedavno zastavil v NR v salone Hyundai,poobkukavat novy Santa Fe.Primotal sa "predavac",ja uz sedim v kabine,okukujem,osahavam interier a hovorim: "Aha,a sestku tomu este nedavaju???" a predavac nato pusti prvu z peral: "Nie,sestku to nepotrebuje,len by zvysila spotrebu..." Ja: " :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: " Zase ja: "A co vravite na to ze Mercedes uz bezne ponuka sedem stupnov?" Predavac otravene: "No ano....to ked chcete jazdit furt 180km/h..." Ja: " :shock: :shock: :shock: " ale uz v dobrej nalade,tusiac,ze este bude sranda: "Ahmmm,no a kolko to asi toci na 5.stupni pri tej 130km/h?" Predavac suverenne: "Vtedy ma 4000 ot./min." Ja zase: " :shock: :shock: :shock: :shock: ....a nie je to trochu vela???" Predavac uz opatrnejsie "No vlastne na patke nie...to nie.Na patke ma optimalne otacky." Vystupujem,obchadzam auto,obzeram,a poprosim nech mi otvori kapotu.Kukam do mot.priestoru a hovorim: "A aky to ma vlastne objem?" Predavac trefne: "No viete je to vyroba Juzna Korea" Ja standartne " :shock: :shock: :shock: :roll: " Obchadzam,idem ku kufru,otvorim ho (7 miestna verzia) a prereciem: "Robia aj 5-miestne vsak?!" Predavac velmi fundovane: "No ano,ale do takeho co je 5-miestny z vyroby sa uz tu neda domontovat treti rad sedadiel." Premahajuc svalove krce od potlacaneho zverskeho rehotu si pytam prospekty,sadnem do GR, sklapam sedadlo a dobre 2-3 minuty sa dusim od smiechu a slzy mi tecu potokom.....takto skvele som sa uz dlho nepobavil.Pozdravujem majitela dealerstva.Jo,este jedna perlicka predavaca: "Predvadzacku nemame,lebo ich je malo a iba co by tu zbytocne stal,ked sa moze predat."

Ad automaty,niekedy som ich neznasal,ale s prichodom novych koncepcii by som nevahal siahnut po nejakom 7G Tronicu,DSGecku a pod. lahodke.Prikladom debilne reagujucej,zastaralej automatiky je 4-kvalt v relativne novom modeli Chrysler 300C. Kamarat mal pozicany na den 300C kombi s 3,5l V6 benzinom,s pohonom AWD a 4st. automatom.Nieco hrozne.Motor ide velmi,velmi pekne,taha aj akusticky super,ale ta prevodovka...uff.Radi strasne pomaly,dlho "rozmysla" kedy podradit,potom uz rovno podradi o dva stupne dolu,smerom hore zase zbytocne aj pri malom stlaceni plyn.pedalu nechava motor tocit zbytocne vysoke otacky.Ja som mal pri sviznej jazde priemer 19,6l/100km.

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Sob, 20.01.2007, 16:25
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Trefný príklad toho kto u nás predáva autá.U nás všeobecne robia v salónoch väčšinou synovci rodinný priatelia majiteľou.A takto to potom vypadá.K tej šestke,mám starší model r.v.2001 a tú šestku by som kľudne uživil.Dúfam že na tomto novom Pajere trochu upravily aj brzdy.Na tomto mojom sa mi zdajú trochu slabé.Uvidím keď ich zgenerálkujem(povymieňam).Inak mne sa to auto páči aj keď si myslím že je to skôr facelift ako nový model.Už rozmýšlam nad tým či sa to bude dať prerobiť s môjho modelu.Myslím tým ten predok. :D

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Sob, 20.01.2007, 18:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: