Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 13:39
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 52 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Patrol Y60 2,8 TD - nechce ist..je to normalne? 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Je to na SK, je tam V8 6,5l TD 200 KW, inzerent píše, že je všetko zapísané v TP. Cena 21.


Štv, 05.08.2021, 10:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Ked je na SK papieroch,preco nie :smt023

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 05.08.2021, 15:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kludne to moze byt na papieroch a tie uplne v poriadku.V polsku taketo prerabky robia bezne a dostavaju na ne papiere.Odtial sa to da legalne doviezt.Donedavna to robil aj kamos v rajchu...-tam bola podmienka,ze motor musel byt novsej koncepcie,ako ten povodny.
Ze zdochliak v patrole 2.8 netaha je normalne :smt121 ...dvaosmickari,musel som si rypnut,sorac :wink: ....teda,netaha tak,ako by clovek cakal,ze bude.Ale vykon sa da podvihnut...variabilne turbo,chladic....akurat zohnat dobre spicky je bohovy problem.Robia sa bud v cine,alebo indii a 3 zo 6tich kvapkaju za chvilu po namontovani.


Štv, 05.08.2021, 18:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Ze zdochliak v patrole 2.8 netaha je normalne :smt121 ...dvaosmickari,musel som si rypnut,sorac

Pomaly na ceste,pomaly do hrobu :-D Vytasim brucho na volant,nahodim usmev č 7,ruku z okna aby som ukazoval nech ma vsetci predbehnu a tym co maju z tym problem ma mozu bozat do zadku :smt121

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 05.08.2021, 21:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kua,ze som ta nepodpichol skor :oops: :-D !Mohol som sa dozvediet co treba urobit,ked ten zdochliak nevladze.Ked som na synovom patrole so zadnou uzavierkou obutom na t3 nevysiel kopec na ktory som pajerom3v6 na zodretych graberoch vyletel uplne v pohode a pred vrchom som musel ubrat,aby neurobilo salto,tak som musel robit parkilometrovu obchadzku namiesto toho,aby som vytasil brucho na volant a vytrcil ruku z okna :smt126 .Do kopca bolo asi treba usmev c 10 a patrol by to dal v pohode :smt126 . :smt156


Pia, 06.08.2021, 6:48
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 01.08.2021, 14:29
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
Chlapi v klude
jasne ze ma kazdy svojho oblubenca a ano..v Juznom Sudane kopce neboli..ale Patrol vsecko prebrodil a nikdy sa nepokazil..nepovedal som vam, zr tam bolo aj novsie pajero..ktore jazdilo skoro ako osobak..ale furt rozobrane, neznieslo hrubsie zachadzanie...mozno blby kus, alebo hodne prachu.
Vo vseobecnosti z tych troch aut bola najlepsia toyota LC V8..Ta bola aj najnovsia, to bol tank. Potom Patrol, a ten sa mi zkratka aj najviac lubil...taky ten vojensky prisny vyraz tej masky a rozsirenych blatnikov...a nakoniec Pajero.
Land Rovery v tychto koncinach vobec nefungovali..boli tam nejake hrdzave trosky na letisku etc...ale mali tam prislovie..ked chces odjist daleko do bushe, tak si zober Land rover, ked sa chces aj vratit, tak jedine Land cruiser :mrgreen:
ahoj


Pia, 06.08.2021, 9:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale ved my sme v uplnom klude :smt156 ...len ty si tu este kratko a tak to vidis trocha inak ako my :wink: .
To su klasicke podpichovania majitelov roznych znaciek.
Aj ja mam patrola 160ku,syn ma y60,mali sme pajera 2.6 2.5td 3v6 a tak mozem trocha porovnavat.Kazde ma daco do seba a ja mam z nich najradsej m461 :D na ktorej jazdim furt.
Patrol je krasny,s pridanou prednou uzavierkou aj dost prejde,ale ten motor je nan jednoducho slaby.Niekedy treba smrnc aby clovek niekde vysiel.


Pia, 06.08.2021, 10:04
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Patrol je krasny,s pridanou prednou uzavierkou aj dost prejde,ale ten motor je nan jednoducho slaby.Niekedy treba smrnc aby clovek niekde vysiel.


Presne ako pises,, mal som Y60, bol vynikajuci stroj, mal som super motor, ale ked stratil otacky bolo to kus lajna, to je pravda,, preto poliaci davaju donej motor 3liter z BMW a vtedy je popici stroj..Mal som aj Pajerko 2,5 dvojkovu radu, a nedopustim nan,, vyborny stroj,, no isteze Toyota je velmi dobra ale ked je v nespravnych rukach tiez nevydrzi moc..Tu plati zasada, cim jednoduchsi stroj tym menej haklivejsi :-D samozrejma vec ze musi byt aj v spravnych rukach,, a cosa tyka emky461 predosle sa volal Carpaty, to je v podstate Ford, a je jednoduchy a nezmar ,opravoval som tie auta..skoda ze ich uz nem vyrabaju rumunsky basavelovia :-D :-D :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 06.08.2021, 10:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Pred tým aby som nebol sklamaný z nejakého stroja, je dobré si pozrieť koľko ten stroj váži a aký výkon má k dispozícii jeho motor. No a patrol je ťažký, koľko má ? 2 tony ? a aký má výkon ? 85 kW ? A má ťahať 3,5 tony ? Utiahne ale úmerne svojej sile. Lebo si treba uvedomiť, že má ťahať 3,5 tony, dnuka sedí 5 pasažierov a má k dispozícii plus mínus 85 kW ? Toľko má dnes každá motorka od objemu 600-700 ccm, väčšie kubatúry majú aj 120 kW a väčšinou sa na nich vozia sami, teda jeden. Ten, kto potrebuje silu, rýchlosť mrštnosť, ten s patrolom nebude spokojný. Na to je vhodný rapkáč s motorom V8 6,2 s originálnym podvozkom FOX.


Pia, 06.08.2021, 11:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Presne ako vravis :smt023 !
Efi,to bawo je uz ale nadrbane elektonikou,ne?Ci je to cista mechanika?Lebo elektronikou narvany off uz velmi nem off :mrgreen:


Pia, 06.08.2021, 11:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1814
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Kua hlopi uz ho prestante presviedcat aka je Patrol mrdka. Jano mas asi skvele auto a pokial by si sa ho chcel zbavit tak sa ho velmi rad ujmem a ubezpecujem Ta ze ho budem mat rad. Ale podla mna mas len nejaky technicky problem. Ano Patrol nie je 5L Jeep Ale pri 60000 km chodi pekne aj svizne ako rozne ine auta patriace konstrukcne do minuleho storocia. Nejdem spekulovat aky mozes mat problem. Nie som automechanik. Najdi si v okoli niekoho kto ma Patrola a budes vediet. A Patrol vie aj tahat ked je v pohode. Necakaj formulu ale spolahliveho pracanta. Patrolov som zopar zodral a viem o com hovorim. Dnes som sa pre istotu pytal kamarata Joja GR ako taha ten jeho velky prives so strkom. Noa ? Normalne! Dam toto aj na CZ forum a snad sa najde niekto z tvojho okolia. Ak sa nebudes vediet zaregistrovat na CZ tak pisni a ja poprosim Chorcheho o pomoc.

_________________
Bývalý offroadak


Pia, 06.08.2021, 12:15
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 01.08.2021, 14:29
Príspevky: 16
Odpoveď s citáciou
to by bolo super, pretoze mi stale administrator z cezkeho fora neodpisal a mna zo cez "ja nejsem robot" nepuszi, stale mi pisr, ze jsem ulohu nevyresil spravne a to mam dva doktoraty :shock:
vcera som zkusil zrychlenie z nuly na 100 a so zenou v aute 22sekund..auto ma 2,7 tony..ja ma high roof verziu, este so zachranarskym vybavenim.
pokial chces auto..je nafotene na mobile de...cene sa mozete smiat..auto chcem..ale pokial by mi niekto ponukol absurdnu cenu, nebudem sa branit.
motoru BMW by som sa nepranil..je to brutalny motor, celolitina, znesie hrube zachazanie, ale je mi luto vyhodit ten teprve zajety original.
auto som skrabol u nas v nemocnici hned druhy tyzden..tak na fotkach uvidite zatial hrubu klampiaraku opravu.

myslim si, ze by bolo dobre aby to niekdo vyvetral..idealne mi odpojil egr ventil a poradil. Je jednoznacne, ze 12rocne spomienky mladeho chalana na toto auto uz nejsu objektivne, ale KUA to auto je aj tak prima..mam k tomu aj origo interier.
diky za vsetky komentare


Pia, 06.08.2021, 12:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No,ked ma auto 2.7 tony,tak od neho nemozes cakat zrychlenie ako od benzinovej 2L ochcavky...dalsia vec,kW niesu velmi dobry porovnavatel na tah...-daj tam 100kW motor za dakeho litra a uvidis,aky sa ti bude zdat brutalny tah toho tvojho :wink: .


Pia, 06.08.2021, 12:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Pán doktor a už ste pozreli toho patrola 200 kW, čo som vám písal, je na autobazar.eú ?


Pia, 06.08.2021, 13:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1814
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Janobodo poslal som Ti sukromnu spravu s t.c. na Komanca . Je to majitel CZ fora

_________________
Bývalý offroadak


Pia, 06.08.2021, 15:39
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 52 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: