Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 07.06.2024, 0:02
Dnes je piatok 7. júna 2024, meniny má Róbert a zajtra Medard




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Nissan Patrol Y61 3,0 - pomoc zo snimacom 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Ned, 04.09.2011, 17:47
Príspevky: 39
Bydlisko: Svit
Odpoveď s citáciou
Cca po dvoch masiacoch od kupy auta som si vsimol ze mi nesvieti pri startovani kontrolka diagnostiky motora tak som rozobral panel tachometra a zial som prisiel nato ze v bazare bola tato kontrolka vybrata a po zalozeni zostala svietit aj po nastartovani motora.
Po vycitani kodov z riadiacej jednotky podla navodu mi zostal kod
0905 co je snimac tlaku turba ktory je umiesneny (ak sa postavím pred auto) na pravej strane na spodnej casti intercoolera. No problem je ze som zistil ze uz niekto do toho sprtal a nebol tam konektor na tomto snimaci z kablovacky motora idu tri kable (cierny - kostra, modry a biely) a na snimacy mam len dva kable (cierny a cierny z bielym pasikom).Tieto kable boly len tak nepospajane prelepene izolacnou paskou.
Nevedely by ste mi niekto pozret na motory ako je to zapojene podla farieb popripadne odfotit tento snimac. Totiz ani neviem ci ten cnimac co tam je e vôbec odtialto.
Dakujem

_________________
Nissan Patrol GR 3,0 Y61


Sob, 01.10.2011, 18:07
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 04.09.2011, 17:47
Príspevky: 39
Bydlisko: Svit
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak prisiel som na par zavaznych skutocnosti. Intercooler co mam v aute nieje z patrola a senzor tlaku turba tam vôbec nieje :-( Nieje tam ani en konektor kde sa priaja senzor tlaku boli tam len tri kable stocene dokopy a zaizolovane. Vcera som bol pozret na terrano z 3,0 motorom ako su pozapajane kable do tohto senzoru no zial ma ine farby kablou.
Mohol by mi niekto pozret na 3,0 motory na Patrole v akom poradi su pripojene kable na tento senzor.
Tak dnes budem zhanat senzor tlaku a mozno aj intercooler. Ak by ste niekto mal takyto senzor dajte vediet.

Obrázok

_________________
Nissan Patrol GR 3,0 Y61


Pon, 03.10.2011, 7:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: