Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 23.01.2022, 16:40
Dnes je nedela 23. januára 2022, meniny má Miloš a zajtra Timotej

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nissan Patrol 3,0 TDi wagon a automatická prevodovka 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Odpoveď s citáciou
Som toho nazoru,ze skor klakne ten motor ako ta automaticka almara :-D

Str, 12.01.2022, 0:50
Čumil

Odpoveď s citáciou
palo-cherokee píše:
Preboha ľudia nekomplikujte si život. Výmena oleja na 20 rokov starej aisiňáckej almare nie je žiadna veda. :D :-D

Ďakujem za postreh. Možno nie, ale zohnať peniaze na jej repas, alebo výmenu, už pre niekoho veda byť môže :)

Str, 12.01.2022, 8:49
Čumil

Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Som toho nazoru,ze skor klakne ten motor ako ta automaticka almara :-D

Nemusel by, ako, jazdili predchádzajúci majitelia už neviem, ani to neovplyvním. No ja kľudík, pol plynu :) kúpil som si to ako imidžovku, roky som po ňom túžil. Nechystám sa mu dávať zabrať, bude mať kľudný dôchodok pri mne :)

Str, 12.01.2022, 8:51
koumák
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
andriolbb píše:
Ďakujem za postreh. Možno nie, ale zohnať peniaze na jej repas, alebo výmenu, už pre niekoho veda byť môže :)

To síce áno, ale myslené to bolo inak. Je to automat z konca minulého storočia. Takže žiadne kozmické technológie.
Aisin/jatco RE4R03A je pomerne spoľahlivá prevodovka. Samozrejme pokaziť sa môže všetko. Ale repasovať sa dá relatívne bez problémov, veci do toho sú stále dostupné. Tak alebo tak ti doporučujem už vyššie spomínaný shift kit. Okrem zlepšenia priebehu radenia odstraňuje niektoré kritické miesta ktoré výrobca nedomyslel. Ale je to tiež vecou peňazí

Pokiaľ id eo samotnú výmenu oleja, tak proste zhodíš vaňu, vyčistíš, vymeníš filter, tesnenie, založíš nazad, dotiahneš na moment.... naleješ SPRÁVNE množstvo SPRÁVNEHO oleja a hotovo. Prípadne ak sa tam ozaj dlho nemenil olej tak v rámci zdravej paranoje zopakuješ tento proces po 2-3tisíc km a potom každých 30-40 tkm.

Str, 12.01.2022, 13:04
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný