Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:08
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 uprava udajov v TP 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 21.03.2022, 21:38
Príspevky: 6
Odpoveď s citáciou
Ahojte,
pri prilezitosti zapisu 35 inch a navijaku by som rad doriesil mozno aj ine udaje, ktore by na STK mohli robit problem
Treba to riesit? Mate niekto skusenost realnu?

pohotovostna hmotnost: dva pevnostaky plus navijak na vahe pridaju (pevnostaky su uz v TP)
vyska: cca o 20 cm viac, ako je v TP
sirka: zpocitavaju sa aj gumove rozsirovacie lemy? Treba tie lemy zapisat? Su len nasrobovane do seriovych lemov, ale do buducna tam pojdu nejeke kompletne sirsie lemy. Tie treba riesit?
dlzka: konzola na 35inch rezervu je tiez upravena. Zapocitava sa do dlzky aj rezerva?
svetla na pevnostaku: samostatne zapisane niesu, ale pevnostak je: treba riesit?

Dakujem pekne, Marek


Pon, 27.06.2022, 9:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
No ja ti neviem brate,mne na stk nikdy nikto z metrom okolo auta nebehal.Ci do dlzky,do sirky alebo vyšky :smt139

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Naposledy upravil Milan dňa Str, 29.06.2022, 12:55, celkovo upravené 1



Uto, 28.06.2022, 23:46
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 21.03.2022, 21:38
Príspevky: 6
Odpoveď s citáciou
vdaka za odpoved... aj to je dobra sprava.
I ked jednemu kamosovi s metrom behali, nakoniec ale vo vystupnej sprave "nalez" nemal. Asi si len niekto honil ego. Kazdopadne, ked idem riesit kola a navyjak, tak ma napadlo, ze skusim jednym vrzom aj toto. Neviete mi prosim niekto zmerat drziak na rezervu seriovy? Od plechu dveri po dosadaciu plochu kola. Ja mam uz upraveny a rad by som vedel o kolko to narastlo. Dakujem pekne


Str, 29.06.2022, 9:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
marek634 píše:
zmerat drziak na rezervu seriovy?

16 cm ja mam na nom 33 x 12.5x15 a to je hranica.Medzi dverami a gumou je asi 2 cm placu.A na stk sa necuduj,su pod kamerami a musi to vyzerat ze auto sa kontroluje.Mne da automaticky do zavad elektriku,karoseriu,hrdzave miesta nezasahujuce do konstrukcie auta a este plno cocotin co ma netrapia.Ale nemoze ti nenapisat ziadne zavady vzhladom na vek auta,to by bolo podozrive na uplatok.Aj ked vieme svoje :-D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 29.06.2022, 13:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: