Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 18.05.2024, 4:08
Dnes je sobota 18. mája 2024, meniny má Viola a zajtra Gertrúda




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nissan Terrano a korozia 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ked uz sme zase pri korozii .. V kufri mam na podlahe 4 oka (kvoli batozine). Len jedno jedine je hrzdzave )a to doslova, ostatne su ako z vyroby ... Tak som chcel vidiet co je pod tym, a preco to hrdzavie ..
Demontoval som pravy zadny plast, koberec nabok ... A kukam .. no nic ma nenapadlo, proste je hrzdavy, neviem od coho .. Ci tam niekto vylial vodu a nevysusil alebo co ... Ale pri tej prilezitosti, ako som daval dolu plast, som musel povolit aj zadny bezpecnostny pas ... Isiel z tuha .. bodaj by nie, ked isiel z vonka (od kolesa) a je zatrety bodyckom ...
No a teraz to pride ... Kedze blatnik tvori len tenky plech, ale srob pasu musi drzat v niecom pevnejsom, tak tam naimplementovali kus pevnejsieho plechu s maticou .. Nanestastie odflakli upravu, takze voda, ktora vznikla hornou castou pomocneho plechu sa tam drzala, apekne zacala korodfovat az do vnutra auta ... Zatial to nie je extra kriticke, ale vdaka tomu, ze som na jesen bodyckoval, som tomu asi definitvne zabranil ... Vecer skusim spravit foto ako vyzera druha strana (jednu uz som vcera zmakol).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Naposledy upravil finder dňa Pia, 24.08.2007, 12:27, celkovo upravené 1



Pia, 24.08.2007, 11:56
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Len foť a upravuj, to držím palce. inak by nebolo odveci dať celý príbeh do sekcie "Môj offroad" :wink:

PS: k hrdzi len toľko, kdo sa o auto zaujíma nielen ako užívateľ dokáže odhaliť a predísť skôr, ako je to katastrofálne... zmena teploty a kondenzácia v dutinách je tiež svinstvo.

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Pia, 24.08.2007, 12:03
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 11.01.2010, 17:17
Príspevky: 325
Bydlisko: Island+Slovensko(Liptov)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nechcem zakladat novu temu,kedze sa tu spominali aj patroly(asi to treba premenovat na Nissan a korozia :) )
majitelia patrolov Y60,ako riesite zhrdzavene zadne blatniky?...tie moje su uz totalka...pozeram kade tade,ale nikde ich nemaju v ponuke...ani lemy...
a domaca vyroba je dost na figu,hlavne tie lemy do obluka :evil:

_________________
Patrol Y60 RD28T-sivý koník z Islandu,ktorý nikdy nesklamal
Patrol Y60 TD42-zeleny vôl,doteraz poznajúci len tvrdú prácu


Sob, 12.11.2011, 18:36
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: