Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 18:09
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 odišiel plynový pedál na nissaen terrano II 3,0 D... 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 09.10.2007, 12:08
Príspevky: 20
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
stalo sa niekomu z Vás, aby Vám odišiel plynový pedál ?...Mne bohužial hej, tak bola potrebná výmena, stalo sa to však nejak divne, v servise...tak ma zaujíma, či je to bežná vec, ten chcíply pedál, alebo sa to ,,majstrom,, podarilo odpáliť...lebo to nie je lacná záležitosť... taký PPl
v nissane na svk 33,000,- Sk, v polsku 15,000,- Sk...

_________________
nissan terrano II 3,0 D, suzuki grand vitara 2,0 i


Pia, 16.11.2007, 19:22
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja by som sa fesakom v nissane ani necudoval ...
Vseobecne servisi zamestnavaju koho mozu ...
Hlasil sa k nam (telekom sektor) chalan zo servisu odniekial z banoviec, ze uz nechce robit to co robi .. (dam do pozornosti ten paradox - telekom vs auta). Ze preco ? Lebo musim o.ebavat ... Hm ???? No, musim dostat na sklad veci, ktore su s roznych zdrojov (rozumej kradnute). Naplne sa bezne nevymienaju komplet (stara znama vec). atd... Ze uz na to nema chrbticu, furt niekde nieco papierovo cachrovat ... A hovorim o nejakom vecsom Skoda servise ...
Toz u inych znaciek to nebude inac ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 16.11.2007, 19:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Ze preco ? Lebo musim o.ebavat ... Hm ???? No, musim dostat na sklad veci, ktore su s roznych zdrojov (rozumej kradnute). Naplne sa bezne nevymienaju komplet (stara znama vec). atd... Ze uz na to nema chrbticu, furt niekde nieco papierovo cachrovat ... A hovorim o nejakom vecsom Skoda servise ...
Toz u inych znaciek to nebude inac ...


To finder:

Ako nie veeeeľmi technicky/motoricky zdatnému userovi (som z cca podobného sektotu ako ty) je mi zas nanič z toho keď to už len čítam. Preto auto NIKDY !!!! nie do servisu - a ak už nedajbože to musí byť, tak jednoznačne pod mojím/otcovým dohľadom. Ale bez dohľadu v žiadnom prípade. Je m z týchto praktí fakt nanič. A to viem o čom hovorím - otec robí/renovuje (rôzne čiastkové) veci na sústruhu pre servisy v širokom okolí.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Sob, 17.11.2007, 12:59
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: