Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:11
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Navara doublecab taha doprava 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pia, 21.11.2014, 10:14
Príspevky: 35
Odpoveď s citáciou
Ahojte riešim tu problém s navarou 2003 pustiš volant a si v priekope silno to tahá doprava geometria a čapy OK. žeby servo? Nič ma viac nenapadá .. Ak ste niiekto riešil podobný problém dik za rady.


Str, 18.08.2021, 9:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Mne sa stalo niečo podobné na Nive. Tá nemala ani posilovač riadenia a tak to bolo ešte viac cítiť. Nakoniec to bola banalita - na mieste, kde to ťahalo, bola pneumatika s minimálnym tlakom. Zvonka to ale nebolo vôbec vidieť, že by bola mäkká, asi tam bola tá pôvodná ruská., tak som všetky nafúkal na predpísaný tlak a všetko OK. Ešte že som to nezobral do servisu....

Až by viazla brzda, to by po pár km dymilo, keď je auto zodvihnuté, kolesá sa krútia voľne ?


Str, 18.08.2021, 16:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
môžu to robiť aj niektoré pneu - dezén, moja osobná skúsensosť s Discoverer STT (starý model nie Pro) na viacerých autách ťqhali do ľava. Všetky autá spravená geometria a vôle, dialo sa to aj na úplne nových autách a na viacerých modeloch rôznych značiek.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Ned, 22.08.2021, 17:00
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: