Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:59
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 NAVARA D40 automat 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Prosim niekoho, kto ma dake informacie, popripade skusenosti s jazdou na navare s automatom, ci by sa podelil o skusenosti. Navaru chcem kupit, ale o prevodovke niesom rozhodnuty. Nez som zacal chodit na forum bol som presvedceny, ze auto do terenu musi mat manual, ale uz som sa docital,ze prax ukazuje opacnym smerom. Problem mam vtom, ze vsetky testy, ktore som cital boli robene len na manualoch, no a co som cital o automatoch, tak mi vyslo, ze nie je at ako at. Super by bolo , ak niekto z fora pozna majitela navary s at , ktory by bol ochotny vysvetlit + a -. V BA Dubravke som vydel na parkovisku navaru s at s SPZ SC..... ak by sa dalo skontaktovat s majitelom.


Ned, 22.02.2009, 17:52
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
Poslať 
u D40 rozhodne automat

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Pon, 23.02.2009, 9:43
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
moj nazor, ze kazdopadne automaticka prevodovka ma lepsie jazdne vlastnosti ako mechanicka, a taktiez setry motorom,ale o tom musis ty rozhodnut ze co stes, manual, alebo automat..bo kazdy ma iny vkus , nazor, pohlad na typ prevodoviek..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 23.02.2009, 9:58
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja sa prikláňam k automatike iba že som sa dočítal že to môže robiť problémi pri použití mohutnejšieho obutia (že vraj to neradí tak ako by malo).Nie som mechanik, tak že prezentujem skúsenosti druhých ľudí myslím že z Českého offroadfóra.


Pon, 23.02.2009, 12:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tiez sa mi zda lepsi automat, problem je vtom, ze ani predajca mi o tej prevodovke nevedel nic povedat lebo sa malo predavaju. Na nete som sa docital, ze niektore automaty radia dost neochtne a treba pretacat motor, ine zas pri predbiehani nepodradia a vlecu sa ako slimak. Predajca mi akurat vedel povedat, ze to nema moznost sekvencneho radenia, no slubil, ze skusi nieco zistit od majitelov ktorim to predali. Preto som dufal, ze niekto z fora bude poznat niekoho kto to ma, info z prvej ruky je k nezaplateniu.
S tou velkostou kolies ma to az tak netrapi ja mam v plane len predny pevnostak a ochranu spodku, max zdvihnut podvozok. Ved s tym razvorom to aj tak ziadny extrem nikdy nebude.


Pon, 23.02.2009, 17:48
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čo neprejdeš preskočíš!


Str, 25.02.2009, 21:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lubor píše:
S tou velkostou kolies ma to az tak netrapi ja mam v plane len predny pevnostak a ochranu spodku, max zdvihnut podvozok. Ved s tym razvorom to aj tak ziadny extrem nikdy nebude.

S tým dvíhaním podvozku si nerob veľké nádeje. Má to vpredu IFS. Pred kúpou si skús prelúskať české fóra. O D40 tam dosť písali.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 26.02.2009, 10:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: