Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:59
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Nissan King Cab 2.5 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pia, 21.11.2014, 14:56
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravím borci, mám tu menší problémik s nissan king cab. Natočím ho normálne no hneď po naštartovaní ma problém držať sa aspoň v nejakých otáčkach. Pridám, hodí otáčky tak na 1000 viac nie. Pokiaľ manuálne pumpujem čerpadlo tak otáčky idú. Pýtal som sa už viacerých známych no každý ma iný názor. Jeden hovorí, že to môže byť sitko v nádrži zapchaté. Druhy že hadičky niekde nasávajú vzduch poprípade sú priškrtené alebo bude chyba v čerpadle. Aký máte na to názor? ďakujem za rady . Mišo :smt162


Pia, 21.11.2014, 15:06
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.09.2007, 10:31
Príspevky: 481
Bydlisko: Partizanske
Odpoveď s citáciou
kingcab píše:
Zdravím borci, mám tu menší problémik s nissan king cab. Natočím ho normálne no hneď po naštartovaní ma problém držať sa aspoň v nejakých otáčkach. Pridám, hodí otáčky tak na 1000 viac nie. Pokiaľ manuálne pumpujem čerpadlo tak otáčky idú. Pýtal som sa už viacerých známych no každý ma iný názor. Jeden hovorí, že to môže byť sitko v nádrži zapchaté. Druhy že hadičky niekde nasávajú vzduch poprípade sú priškrtené alebo bude chyba v čerpadle. Aký máte na to názor? ďakujem za rady . Mišo :smt162

už ked si dostal rady aspon si to vyskaš spraviť? myslím že niečo v sacom koši čo je v nadrži pripadne s filtrom a možno niečo s hadicami

_________________
L 200 - cb,hi-lift,sw9000,mt,šnorchel,


Pia, 21.11.2014, 16:16
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
zacni od cerpadla,, skontroluj tesnost a holander na vstrekovacom cerpadle ci to sitko neni zanesene v nom, potom filter palivovy,, ci tesni, nenasava vzduch a ci je vobec cisty,,, potom privodove hadice ci si tesne, ci neprepustaju,, filter, a hadice ci nie su popukane, vyschnute, prepad ci je dobry , bo i stadial moze vnikat vzduch,, , to si musis vsetko skontrolovat,, a budes vediet co je OK a co je uz posmrti,,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 21.11.2014, 16:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
To sa stalo zo dňa na deň, alebo po nejakej konkrétnej udalosti. Mal som podobný problém čerpadlo nešlo cez 2000 ot./min. a tiež sa dalo ručnou pumpou vyhnať vyššie. Problém spôsobila zlá nafta (tankovaná z bandasky s vodou) a následná odstávka auta na cca. 10 dní v zime. Voda obsiahnutá v nafte spravila počas odstávky svoje a elementy v čerpadle zahrdzaveli a netesnili a tak smotné čerpadlo si nevládalo potiahnúť dostatok nafty ak sa mu nepomohlo. Vyriešil to komplet repas čerpadla. Ale môže to byť banalita ako upchaný palivový filter, alebo častá závada - upchané sitko na vstupe na čerpadle. Najskôr skús napojiť naftu hadičkou z plastovej fľašky za filtrom, aby si vylúčil nádrž-vedenie-filter, ak sa to zlepší chyba bude tam, ak nie hľadaj chybu v čerpadle (najskôr to sitko), alebo tryskách.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Pia, 21.11.2014, 21:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Povol zatku nadrze. Ak poriadne odfukne. Moze byt aj ta pokazena.

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Pia, 21.11.2014, 22:37
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: