Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:42
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nissan King Cab 
Autor Správa
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...mozem vas este poprosit o jednu vec?...pozrite prosim na http://cze.autoscout24.com/home/index/l ... ion=Hledat , ktore auto do 2500 eur by sa vam z tej ponuky najviac pozdavalo?..a ked prave to nejake, tak preco?...velmi mi tym pomozete, tvarte sa ze ho kupujete pre seba :-D

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Sob, 17.11.2007, 0:59
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
shedou1 píše:
podla mna to zalezi od jazdenia a nastavenia motora ja som sa tomu velmi cudoval lebo na vytare so mal 14l a to som jej ani nepridal a tot ten to autobus ma takmer o polvicu mensiu spotrebu


a mas motor s turbom alebo satrsi bez turba ?


Hladky diesel 59kw


Sob, 17.11.2007, 9:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shedou1 píše:
DanoDEF píše:
shedou1 píše:
podla mna to zalezi od jazdenia a nastavenia motora ja som sa tomu velmi cudoval lebo na vytare so mal 14l a to som jej ani nepridal a tot ten to autobus ma takmer o polvicu mensiu spotrebu


a mas motor s turbom alebo satrsi bez turba ?


Hladky diesel 59kw


No myslim, ze rozvadzat temu spotreby nema vyznam lebo tu budeme pisat stale dookola rovanake veci ktore ovplyvnuju spotrebu....

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Sob, 17.11.2007, 11:04
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to mas prvdu dlabeme na to


Sob, 17.11.2007, 13:40
Profil
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...teraz som pocula varovanie ze je to velmi lenive a tazkopadne auto...uzivatelia co vy na to?....ze ak take velke auto tak len nejaky 3liter alebo turbo.... :roll:

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Sob, 17.11.2007, 14:45
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak lenive to je ale az to chces na pracu tak neviem ma to dost velky krutak cize aj v nizkyc otackach furt vladze a neviem ci budes jazdit s balikom slami120km/h a tazkopadnost neviem co ti myslis ak chsec prid do handlovej a mozes si ho vyskusat ak tim mislis dlzku tak si terba na to zvyknut urcite lepsie pracovne auto nezozenies v tejto kategoriji a cenovej relaciji


Sob, 17.11.2007, 15:04
Profil
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shedou1 píše:
tak lenive to je ale az to chces na pracu tak neviem ma to dost velky krutak cize aj v nizkyc otackach furt vladze a neviem ci budes jazdit s balikom slami120km/h a tazkopadnost neviem co ti myslis ak chsec prid do handlovej a mozes si ho vyskusat ak tim mislis dlzku tak si terba na to zvyknut urcite lepsie pracovne auto nezozenies v tejto kategoriji a cenovej relaciji

...dakujem, toto som chcela pocut...a mozno by som aj prisla, taka ponuka sa neodmieta :wink: ..ozvem sa :wink:

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Sob, 17.11.2007, 15:19
Profil ICQ WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ak chceš pracovné auto, bez značiek a za tie prachy, tak podľa mňa ti môže byť ukradnuté, či je to živé, len nech to je v solídnom stave, bez turba ešte lepšie vzhľadom na vyššiu spoľahlivosť a nech to má 4x4;
pri tých cenových reláciách nie je dôležitá výbava či špeciálne vlastnosti, ale stav - aby to u teba bez väčších nárokov spoľahlivo pracovalo pár rokov jak dedinský traktorík :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 17.11.2007, 19:04
Profil
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
ak chceš pracovné auto, bez značiek a za tie prachy, tak podľa mňa ti môže byť ukradnuté, či je to živé, len nech to je v solídnom stave, bez turba ešte lepšie vzhľadom na vyššiu spoľahlivosť a nech to má 4x4;
pri tých cenových reláciách nie je dôležitá výbava či špeciálne vlastnosti, ale stav - aby to u teba bez väčších nárokov spoľahlivo pracovalo pár rokov jak dedinský traktorík :wink:

...ano, presne tak... :wink: ...viete mi este volakto poradit ako na dovoz zo zahranicia?...su na to agentury?....ist po vlastnej ose?....ako je to s prechodom cez hranice?....a Holandsko by sa asi slusne predrazilo, vsak?

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Sob, 17.11.2007, 20:50
Profil ICQ WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 04.04.2007, 18:29
Príspevky: 19
Bydlisko: Prague
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Leona píše:
shedou1 píše:
tak lenive to je ale az to chces na pracu tak neviem ma to dost velky krutak cize aj v nizkyc otackach furt vladze a neviem ci budes jazdit s balikom slami120km/h a tazkopadnost neviem co ti myslis ak chsec prid do handlovej a mozes si ho vyskusat ak tim mislis dlzku tak si terba na to zvyknut urcite lepsie pracovne auto nezozenies v tejto kategoriji a cenovej relaciji

...dakujem, toto som chcela pocut...a mozno by som aj prisla, taka ponuka sa neodmieta :wink: ..ozvem sa :wink:


A co Toyota Hilux? tiez je aj dlha verzia. je takmer neznicitelna. v CR to maju ako sluzobak aj banici. jazdia s tym po povrchovej bani - co je mazec. a hlavne sa tam da dat spera uplne v pohode.


Pon, 19.11.2007, 20:44
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahoj,tak my mame toho Nissana Double cab- viewtopic.php?t=2672 Ako uz Karlito spomenul.Motoricky bombove auto vydrzi to vela.Plechy to ma uz slabsie hnije to nam vzadu and blatnikmi ale nic hrozne.Uvezie to dost vela,casto za nim vozime nejaky ten suter a tak.Jedinu vec ktoru sme na nom za cele tie roky menili okrem beznych veci/ako napr.zairovky a tak/ je lozisko na kardane.AK bdues chciet nieco vediet ozvy sa na ss.Inak nas je stale na predaj ak by si mala zaujem. :wink:Inak Nissana máme od nova cize sme 1.majitelia.Len tie plechy no :(.


Pon, 19.11.2007, 22:46
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron