Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 21.05.2024, 1:41
Dnes je utorok 21. mája 2024, meniny má Zina a zajtra Júlia Juliana




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Toyota LC80, 4,2TD, 24V - klepot z motora 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 09.02.2009, 22:55
Príspevky: 64
Bydlisko: bratislava
Odpoveď s citáciou
vedeli by ste mi odporucit niekoho ( BA, okolie ), kto ma s tymito autami skusenost? Problem je v tom, ze za studena nieco v motore klepe. Ono to trosku klepe aj po zahriati, ale uz nie tak vyrazne. Mozno by bolo dobre skontrolovat vstreky, nadstavit ventily..neviem, nevyznam sa. Proste niekoho, kto by sa na to vedel pozriet, poradit, popripade spravit..
Dik.

_________________
LC 80, zatial v serii


Pia, 03.02.2012, 21:50
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 06.02.2011, 13:02
Príspevky: 17
Bydlisko: Žarnovica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja mám túto mašinu, má 274000km, manual, neklepe nič, trošku bol problém s tryskami, ale u nás som to dal pozrieť známemu, robí len čerpadlá na autách, len staršie, nie common-rail...žhavenie o.k, trysky dal na neviem koľko do ultrazvuku, lebo začali čúrať, a teraz krásne rozprašujú, ešte nastaví čerpadlo, keď sa oteplí a motor je o.k. Ale mne zase prestala ísť uzávierka prenedného diffu, robí to vrrrrrrr pri zábere, sakra práca, zadná pre istotu nejde už 3 mesiace. dnes ma ťahal traktor zo záveja. Musím to dať vyčistiť,premazať,rozobrať, dúfam, že to nebude nič vážnejšie. Ináč, ja na rozumy a súčiastky chodím na www.offroadforum.cz, je tam sekcia toyota 80. Týchto vozov na Slovensku moc nie je.

_________________
Pán Boh povedal: "Ľudia už nebudú chodiť pešo a stvoril Toyotu HDJ80!!!" A diabol Remington 700.


Uto, 14.02.2012, 21:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: