Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 08.05.2024, 17:13
Dnes je streda 8. mája 2024, meniny má Ingrida a zajtra Roland




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 Hilux - rok 2008 - uzavierka zadku 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Automobilovy svet je velmi popreplietany, a tak si myslim ze rozpravky o spolahlivosti urcitej znacky viac menej v dnesnej dobe su skutocne uz len rozpravky pre tych co tomu veria a zaroven marketingovy trh. Automobilky pouzivaju rovnake motory, prevodovky, podvozky...tu ide uz len o dizajn...a cenu kolko si za cely balik ochotny zaplatit, samozrejme meno znacky ma najvacsiu cenu. :lol:
Tak preco tu tvrdis ze americke trucky su ine ako zbytok sveta?
Ti aj citas co pises?
Ked je v kazdom aute kus japonca, amika, europana preco je toyota taka nahovno?
Preco potom americke vozy su good?
Nemusis odpovedat.


Sob, 30.01.2010, 20:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
marian f píše:
Automobilovy svet je velmi popreplietany, a tak si myslim ze rozpravky o spolahlivosti urcitej znacky viac menej v dnesnej dobe su skutocne uz len rozpravky pre tych co tomu veria a zaroven marketingovy trh. Automobilky pouzivaju rovnake motory, prevodovky, podvozky...tu ide uz len o dizajn...a cenu kolko si za cely balik ochotny zaplatit, samozrejme meno znacky ma najvacsiu cenu. :lol:
Tak preco tu tvrdis ze americke trucky su ine ako zbytok sveta?
Ti aj citas co pises?
Ked je v kazdom aute kus japonca, amika, europana preco je toyota taka nahovno?
Preco potom americke vozy su good?
Nemusis odpovedat.



Americky trh v tejto kategorii je specificky, v podstate neporovnatelny s nicim inym. Samozrejmeze toyota v afrike ma svoje zastupenie, podobne ako land rover. Chod vsak na sever kanady a toyot tam akosi nie je vela....asi im chyba pust.
Toyota sa uz roky snazi dostat na americky trh full size trucks, zatial nie velmi uspesne. Tym nevravim ze je na hovno,ale v porovnani s domacimi ma co dohnat. preto si nezasluzi aby sme sa klanali ked uvidime toyotu.Segment ososbnych aut nerisim,len pick-up trucks, aby si pochopil.
Samozrejme to je z pohladu blbeho amika,ktory to vidi podobne ako blby slovak. SORRY< NO OFFENSE!!!
Rozprava s tebou je strata casu. mas 40 rokov,tes sa ked oslavs 41, my ostani ti ticho zavidime, sme pozadu.
.....mas ty vobec svoj VLASTNY OFF? ci nafotis firemny?

JOHN DEERE na sk predava len traktory a polnohospodarsku techniku.....stavebne stroje nepredava a si myslim ze aj ked je to john deere, tak je rozdiel medzi john deere v kanade a SK. Taktiez som bol v CAT, BOBCAT...kazdy sa snazi predat....ale co to tebe tu vobec vysvetlujem


Sob, 30.01.2010, 20:59
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Neporovnávaj "vaše" trucky z autami ..... :wink:

_________________
Končím........


Sob, 30.01.2010, 21:01
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tiez si myslim ze Slovak ktrory sa hrá na amika je horsie ako cigan ktory chce byt biely. Ja na rozdiel od teba som ta pozval pozret si moj vozovy park.
Nebudem ta viac kometovat ja som ti uz davno povedal ze ti o truckoch len snivas a nic viac.
Off .


Sob, 30.01.2010, 22:28
Profil
Učeň

Registrovaný: Sob, 28.11.2009, 20:56
Príspevky: 30
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mimochodom sice som ti to pisal ale napisem este raz a naposledy. Ta firma je moja. A na pracovne stroje od deera sa mozes prist pozriet do novo vybudovanych shvroomov aj v CR aj v SK. Takze az taky zbehany nie si. Kriza je kriza priatelu.
Koniec.
S tebou uz neprehodim ani slovo.


Sob, 30.01.2010, 22:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dakujem.
http://distributor.deere.com/sk/index.html ano, john deere predava polnohospodarske stroje.
http://www.johndeeredistributor.cz/ ani v cechach zatial stavebne stroje nevidiet...aspon na ich webe.

dakujem za nazor, len si potvrdil aky si idiot.


Sob, 30.01.2010, 22:59
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Umm nevravel si že z týmto fórom končíš ? / na nič nenarážam len pripomínam /

_________________
Končím........


Sob, 30.01.2010, 23:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ESSO: povedal som 10 dni, tak este nejake 3-4 dni....lebo take reci ako tu vedie marian ozaj nemusim citat. aby som bol tercom zakazdym len preto ze pisem z kanady.....give me a break.

Vzdy ked mu ponuknem argumenty, tak to skonci len tak, ze som blby amik alebo sa hram na amika...fuck, toto ozaj nema uroven.

Vela ludi mi pisalo aby som zostal, ale vidim ze to asi nema cenu....naco.


BTW: ked tak pozeram aj ty si uz tazky profik tak ako ja...a to si na fore o 2 roky menej :-)


Sob, 30.01.2010, 23:16
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB píše:
To si co robil na tom aute ze si hentak uvaril brzdy ? Jedine ako si to viem predstavit je ist plny kotel dolu Donovalmia v kazdej zatacke s vyradenou rychlostou brzdit a potom zase plny knedlik a tak dokola :D
Ja s mojimi 33" to takto nedokazem :D


No vidis a ja idem troska razantnejsie so zaradenou 2-3 a takto to dopadne... Som asi umeec :)


Najnovsie ma na Hiluxe zastavili policaji s majakmi... Ze vraj mi nesvieti zadok... Nechcem pokutu, tak vymenim ziarovky na mieste/ bolo mi divne, ze obidve.. Rozoberiem a ziarovky su ok. Tak hladam poistku, najdem, vypalena. Vymenim, chvilu to svieti a zrazu smrad a z nim dym.. Zhorela a roztopila sa objimka ziarovky v osvetlni EC.. komedia

Ked bola teraz nedavno v Kosicach snehova kalamita, tak si pekneidem s hiluxom po ceste, snehu tak 20-25cm... Hovorim si parada, az kym sa ma jedna kocka na semaforoch nepyta, ze ci to naschval mi nieco trci z pod auta.. POzeram pod auto, plastovy kryt nadrze, resp. jeho predna cast cca 30cm je tesne nad zemou... Japonci dali uchyt toho krytu az 30cm od jeho predu, teda ked tam zacalo tlacit sneh, tak to ohlo dole..


Jazdit na Hiluxe je uzasne :))

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Štv, 04.02.2010, 18:34
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Nechcem sa hádať.Zaujímave že všetko sa stáva tebe a chyba je v aute (áno stáva sa). Zajímave že X autam energetiky, X autám Propopula(správa lesov) ktorý to nešetria však firemné a autá slúžia nemajú problému (ešte chcú brať ďalšie) + X autám ktoré sa predali...a problémy máš len ty. Nieje to zaujímavé ? :lol:
Môže byť zlý kúsok... stáva sa reklamaciu ti musia uznať (ak to nebolo zapríčinené tebou čož neviem neviem)
Proste stáva sa môže byť.... Ale aj tak poznám viac ľudí čo vedia pojebabrať kovadlinu gumeným kladivom ako problematických hiluxou :wink:
Týmto na nič nenarážam

Pošli mi VIN do PM že si zistím históriu a čo je na tvojích rozprávkach pravdy lebo neverím ani slovo :lol:

_________________
Končím........


Štv, 04.02.2010, 18:50
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Pon, 02.11.2009, 16:09
Príspevky: 20
Bydlisko: Presov
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
Nechcem sa hádať.Zaujímave že všetko sa stáva tebe a chyba je v aute (áno stáva sa). Zajímave že X autam energetiky, X autám Propopula(správa lesov) ktorý to nešetria však firemné a autá slúžia nemajú problému (ešte chcú brať ďalšie) + X autám ktoré sa predali...a problémy máš len ty. Nieje to zaujímavé ? :lol:
Môže byť zlý kúsok... stáva sa reklamaciu ti musia uznať (ak to nebolo zapríčinené tebou čož neviem neviem)
Proste stáva sa môže byť.... Ale aj tak poznám viac ľudí čo vedia pojebabrať kovadlinu gumeným kladivom ako problematických hiluxou :wink:
Týmto na nič nenarážam

Pošli mi VIN do PM že si zistím históriu a čo je na tvojích rozprávkach pravdy lebo neverím ani slovo :lol:


Esso, musim sa Ti priznat, Nissan mi plati za antireklamu, pretoze sa im slabo predavaju Navary :)

A teraz vazne. Podla mna je moj Hilux nejaky nepodareny, ale neexistuje aby sa to auto dalo vymenit nejakou reklamaciou... Auto Ti nikdy nevymenia za iny kus, mozes len dookola reklamovat nejake blbosti, az na to zacnes kaslat. Ked som sa na serviske stazoval, ze tie brzdy su nic moc, tak mi v Zlinery povedali, ze su podla nich v poriadku, ale ze si mam kupit chladene kotuce, alebo ich vymenit za vacsie... Tak sme sa dohodli, ze sme sa nedohodli a pojdem na STK nech mi premeraju brzdny ucinok, ci nieje nejaky problem zo zadkom.

Ked tie Hiluxy kupuju Toyota fanatici, tak sa ani necudujem, ze nemaju problemy, resp. o nich nechcu hovorit. Dost zavisi aj od toho, s cim to auto porovnavas... Vies, oproti Felicii je to brutalny tereniak :) Ja ho porovnavam s LC a Terrano II (taky hybrid medzi off a suv)


A urcite sa na tych vadach nijak vedome nepodielam, neviem na co by to bolo dobre. Bez auta nemozem pracovat a bez prace niesu kolace...

Zatial mi vsetky reklamacie uznali az na tie brzdy.

Nerozumiem, co chces zistovat podla VIN, kodu... Toyota pravdepodobne nema medzinarodnu evidenciu... Bol som na serviske na 15000 v Zline, zabudli mi dat peciatku a v Presove si nevedeli overit cez ich system, ci tu prehliadku mam, alebo nemam....

Otazka > Jazdis aj ty na Hiluxe, ci len o nom pocuvas, resp. ho stretavas na cestach?

_________________
Kde ostatni zacinaju, tam ja koncim, ale mame korbu!


Pia, 05.02.2010, 20:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.09.2007, 18:24
Príspevky: 1379
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tokipo píše:
Otazka > Jazdis aj ty na Hiluxe, ci len o nom pocuvas, resp. ho stretavas na cestach?


Esso 2 týždne leští a zametá dieľňu tak sa vyzná :wink: :smt121

_________________
~`<| _________ oooo __
~~ | / ../ …\ … \ \ _|____\
~~~[_ - - - ______ --- _ \ - \\\\\\ -\
~~~~( o) ) – o - - - ( o ) ) – o ---) )

Jeep ZJ 5.2 V8,nápravy patrol Y61, 7.5" long arm,flowmaster a kopec iného..
Jeep XJ 4.0 cestná leštenka


Pia, 05.02.2010, 21:21
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Umm nazvyme to že ich opravujem :wink: a z tými ktorými sa stretávam resp ich robím nemaju probléma /prehliadky/ :lol:

Auto ? ti musia vymeniť (ak sa ti vyskitne 2x závada 3tí krát znova) môžeš požiadať o vrátenie peňazí resp výmenu Neviem na 100% treba preštudovať reklamačný poriadok poprípade sa povyhrážať Slovenskou obchodnou inšpekciou /napísať im tiež si treba naštudovať že čo a ako/
určite to ide..... netreba sa nechať predajcom odbiť....
noo toyota fanatik :-D je to zložité a keď poviem pravdu tak budem za nadšenca Toyota,Lexus/v podstate toyota/,Mitsubishi sú značky ktoré si držia akú takú úroveň (oproti peugeot citroen fiat) a VW group nespomínam lebo ma tu ukameňujú....

a k tomu Toyota CZ+SK má databázu :wink: to že čuráci nevedia "prečítať" to je rozdiel :-D :-D a či to tam zapíšu to je tiež...

popísať závadu a prímaci technik to zapíše do tabuľky
Popis: Zahrievaju sa brzdy blablabla ...
Vyjadrenie mechanika: Nespozoroval nič...
Štádium: Vyriešené ......

pablo: Nechcem flame war ale ty že si z bračekom vtrepal neaký motor do zhnitej čarachy nerobí z teba niečo iné /ja mám na to školu neakú tu prax... a v autorizovanom servise by si ma nedržali keby som hovno vedel že:lol: / :wink:

_________________
Končím........


Pia, 05.02.2010, 21:28
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
ku nám by si prišiel popísal závadu a prímaci technik to zapíše do tabuľky
Popis: Zahrievaju sa brzdy blablabla ...
Vyjadrenie mechanika: Nespozoroval nič...
Štádium: Vyriešené ......


ESSO presne si to napisal...

tak sa spravaju v servisoch, ked je este auto v zaruke - nic som nenasiel vsetko je OK

no a po dvoch rokoch - jaaaj ved to je bezna vec na tychto autach, co sa cudujete treba to opravit, ale uz za vlastne - a nie je to asi tak len v toyote

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Pia, 05.02.2010, 21:32
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
bull nevidím inde ale keď príde taká závada... napr z tými brzdami autom sa prebehne cez linku / test bŕzd..../ nič všetko ok ? testovacia jazda a nie okolo dieľne z PP najčastejšie hore do smokovca a nazad neakých 30km a nieje to prevezenie sa typu ja nič nepočujem všetko je OK... nazad 15km dole kopcom vkuse na brzdách... to sa ukáže...
a to je vec prístupu

dam príklad dnes bol u nás chlap ktorý vravel že mu to pri zaradenej 5ke a rýchlosti 60km/h rezonuje .... však ten dvojhmoťák boh skáre za chýľu... a neodbitný a rieš ho .... :lol:

_________________
Končím........


Pia, 05.02.2010, 21:40
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 100 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: