Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:55
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 ONLY NIVA SLOVAKIA po prvy krat 

kde uskutocnit ONLY NIVA SLOVAKIA
Zvolen 40%  40%  [ 8 ]
okres PD, oblast Jalovec-Remata 60%  60%  [ 12 ]
Celkom hlasov : 20

 ONLY NIVA SLOVAKIA po prvy krat 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 20:30
Príspevky: 49
Bydlisko: TORNALA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chalani tu je nieco s mojho výberu. Pre mňa to bola super akcia aj napriek tej abnormálnej horúčave ktorá je nad moje telesné možnosti.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

A zaroveň sa teším na podobnú jesennú akciu. A pozdravijem tých od ktorých som sa neruzlúčil.


Ned, 22.07.2007, 11:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ondrik ale veru mohol si zostat :-D este sme mali aj nocnu jazdua to papanicko nemalo chybu :lol: skoda ze si musel ist prec.


a ostatnych chalanov chcem poprosit aby dali fotky sem:
http://www.4x4club.sk/forum/viewtopic.php?p=35654#35654

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 22.07.2007, 13:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fotky budu aj odo mna za chilu, ale celkom by ma zaujimalo, ze kde zostal visiet SFX?? Zijes clovece :?:

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Ned, 22.07.2007, 17:27
Profil ICQ WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.07.2007, 22:47
Príspevky: 287
Bydlisko: Martin, Sklene pri Handlovej
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ahojte, skoda ze som nemohol prist muselo to by fajn, moj predajca mi vo stvrtok racil oznamit ze moja chevina ete nebude v piatok hotova ako sluboval, bo este stale neprisiel novy motor z ruska....

vidim ze ste boli aj pri sklenom - tam mam chatu / rodinny domcek / na ktorej som kazdy vikend...takze ak na sklenom uvidite tmavosedu chevy tak to som ja....inak z bralovej skaly je super vyhlad...

dufam ze na jesennej akci uz nebudem chybat....

_________________
www.4x4pneu.sk - offroad príslušenstvo, doplnky, úpravy a servis 4x4
Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 4" lift 34" MT
Jeep Grand Cherokee ZJ 4,0 5" lift 33" MT
ex. Chevy Niva 3" lift 30" MT


Pon, 23.07.2007, 17:30
Profil ICQ WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 20:30
Príspevky: 49
Bydlisko: TORNALA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chalani vsak ze aj nam sa to raz podarí v takomto počte.
http://www.youtube.com/watch?v=DB1qtC4mEaY&NR=1


Pon, 23.07.2007, 19:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Josse: ospravedlnenie sa prijima :-D a inak
SFX: si sa musel riadne ozrat ked si neprisiel z tych piestan (posledne zmane miesto tvojho vyskytu)

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 24.07.2007, 23:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:D :D :D takže konečne som sa dostal na fórum:fotky, pošlem do stretnutí až keď bude čas ale ináč super akcia,nechcel som to písať do stretnutí ale to búchanie čo mi trepalo na podvozku ak si spomínate to nebol len vývuk. Až doma som zistil že mi zadná náprava na ľavej strane behá 3 cm - malá tič čo ide ku zadnej náprave tak tá bola zlomená a veľká tam boli tie gumené púzdra nakašu.Takže ma čaká čo Zase len robota.... :D :D :D :

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Štv, 26.07.2007, 13:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
blato-Ľubo píše:
:D :D :D takže konečne som sa dostal na fórum:fotky, pošlem do stretnutí až keď bude čas ale ináč super akcia,nechcel som to písať do stretnutí ale to búchanie čo mi trepalo na podvozku ak si spomínate to nebol len vývuk. Až doma som zistil že mi zadná náprava na ľavej strane behá 3 cm - malá tič čo ide ku zadnej náprave tak tá bola zlomená a veľká tam boli tie gumené púzdra nakašu.Takže ma čaká čo Zase len robota.... :D :D :D :


Ahoj Ľubo,

My s Majom sme preventívne posilnili (profilom L po celej dľžke) tú dlhšiu rozpernú tyč čo drží celú zadnú nápravu (sorry neviem ako sa to odborne volá tak to volajme jednoducho tyč). Teraz už máme aspoň akú - takú istotu, že to v teréne pri nájazde na kameň nerachne.
A čo na to majitelia ostatných značiek ?? Pochváľte sa, zlomili, alebo inak domrvili ste už niekedy tento komponent na podvozku ? Prípadne sem hoďte svoje skúsenosti s posilnením.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Sob, 28.07.2007, 20:57
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: