Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:30
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Lada niva 1.6 karburator - špatne štartuje 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 21.04.2015, 12:56
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Kupil som si nivu 1.6 - je tam bezkontaktoy rozdelovač a ozonovy karburator . Ale zle štartuje.

Naštartujem - ak prejdem nejaky kus cesty - vypnem motor - už nemožem znova naštartovať . Po pritom motor - ak beži - tak beži dobre do otačok nabieha dobre aj motor je dosť dobry - tlak ma 11 barov. Skušal či dava iskru - iskru dava - napumpoval som benzin - neodpali. nemal niekto podobne skusenosti alebo je mu znama zavada. už nenadapa nič čo by to mohlo byť .
Modul, indukčna cievka, karburator, alebo rozdelovač . Raz naštartuje a potom nechce .


Uto, 21.04.2015, 13:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
inducka, ked sa zohreje, dava to iskru?

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Uto, 21.04.2015, 14:22
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 21.04.2015, 12:56
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
bull4x4 píše:
inducka, ked sa zohreje, dava to iskru?


ja si myslim , že sa ani velminemože zohriať naštartoval som na mieste aspon 5 x na mieste - pekne štartuje - prešiel som cca tak jeden km - vypnul motor a už nešlo naštartovať pri skušani iskru davalo
už neviem a j človek čo 11 rokov opravuje nivy a lady hovori, že sa niečim podobnym nestretol.


Uto, 21.04.2015, 15:16
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 14.12.2014, 16:18
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
Chcem poradiť s tím karburátorom .Mám tiež nivu s karburátorom ,potrhávala zle štartovala ked bola zohriata .Našiel som automechanika,ktorý mi tam dal automatický karburátor z favorita rok 93 .Ráno dva krát stlačím plyn motor naskočí, žiadne skákanie.Auto ide ako nikdy predtým .Doporučujem každému čo má karburátor.


Uto, 15.09.2015, 17:27
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: