Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 0:07
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 USB rozsirenie k W698 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 27.04.2021, 8:23
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Pozdravujem vsetkych ucastnikov,

moja otazka je prosta - v Mitsu L200 mam radio W698, ktore nema USB vstup. Prehravat mp3 toto radio vie cez CD mechaniku a dokonca to zobrazuje nazvy folderov a nazvy jednotlivych suborov-skladieb. Napada vas nejaka pouzitelna moznost, ako toto radio rozsirit o USB vstup a prehravanie mp3 z USB?

Ako prve som skusal fm transmitter do 12V zastrcky ale to su vyhodene peniaze. Prenos neustale skrka a susti a displej na transmitteri je maly. Najviac asi vadila kvalita prenosu.

Kedze radio ma vzadu vstup na menic CD, tak som si ako druhe zaobstaral emulator menica CD. Znacka WEFA. Problem je v tom, ze emulator dekoduje mp3 a posiela to do radia ako audio CD. Z toho vyplyvaju problemy, ze radio neukazuje ani nazvy folderov a ani nazvy pesniciek. Len track 1 atd. Navigacia medzi foldermi je v podstate nemozna, kedze nevidno, kde sa momentalne vyber skladieb nachadza. Skratka takisto nepouzitelne.

Viete poradit nejaky emulator menica CD, ktory nebude konvertovat mp3 do audia a tvarit sa ako audio CD ale bude posielat mp3 do radia, nech si to dekoduje radio samo? V skratke - nieco, cez co sa daju prehravat mp3 a zaroven na displeji vidno nazvy folderov a skladieb, aby sa dalo medzi skladbami zmysluplne navigovat.

Dakujem velmi pekne.

Jasper


Sob, 22.05.2021, 10:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: