Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:01
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Alternativne podsvietenie digitalneho naklonomeru 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
Jano JP píše:
Dano, vypadá to perfektne a keď budem naklonomer kupovať, rád by som ti zveril uvedenú úpravu podsvietenia - je to bombastik...


No problem...v piatok pojdem cez Ruzomberok tak sa ponahlaj... :-D druhy termin je nedela... :-D :-D

teda rýchly si, to sa musí nechať...ale tak skoro to nehrozí, momentálne mám iné starosti - ako, kedy a kde namontovať štyri veľké wesemy dopredu, dve pracovné dozadu, vysielačku, ako nájsť poruchu na obrysovkách, kedy vyrobiť a namontovať gumy do vnútorných blatníkov (to asi zajtra), kedy odmontovať všetky plechy odspodu a zbaviť ich posledných kíl Kysuckého blata a kedy konečne vystriekať motor po Kysuciach, ktorý je od blata až po kapotu...
...a k tomu ešte ako zvládnuť výmenu okien na baráku (čaká ma za pár dní), ako stíhať robotu (mám riadne nabrané na hlavu), kedy doštiepať drevo na zimu a ešte ďalšiu kopu pomerne súrnych a neodbytných vecí...takže to vidím skôr tak na niekoľko mesiacov, nie dní, keď sa rozhodnem kúpiť aj náklonomer (a to ešte chcem sadu diskov s MT)... ale srdečná vďaka za ochotu, časom rád využijem :smt039

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 25.10.2007, 1:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
DanoDEF píše:
Jano JP píše:
Dano, vypadá to perfektne a keď budem naklonomer kupovať, rád by som ti zveril uvedenú úpravu podsvietenia - je to bombastik...


No problem...v piatok pojdem cez Ruzomberok tak sa ponahlaj... :-D druhy termin je nedela... :-D :-D

teda rýchly si, to sa musí nechať...ale tak skoro to nehrozí, momentálne mám iné starosti - ako, kedy a kde namontovať štyri veľké wesemy dopredu, dve pracovné dozadu, vysielačku, ako nájsť poruchu na obrysovkách, kedy vyrobiť a namontovať gumy do vnútorných blatníkov (to asi zajtra), kedy odmontovať všetky plechy odspodu a zbaviť ich posledných kíl Kysuckého blata a kedy konečne vystriekať motor po Kysuciach, ktorý je od blata až po kapotu...
...a k tomu ešte ako zvládnuť výmenu okien na baráku (čaká ma za pár dní), ako stíhať robotu (mám riadne nabrané na hlavu), kedy doštiepať drevo na zimu a ešte ďalšiu kopu pomerne súrnych a neodbytných vecí...takže to vidím skôr tak na niekoľko mesiacov, nie dní, keď sa rozhodnem kúpiť aj náklonomer (a to ešte chcem sadu diskov s MT)... ale srdečná vďaka za ochotu, časom rád využijem :smt039


Tak len pekne pracuj...mam to pobne. Do tej doby mozno postupis dalsimi upravami... :-D

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Štv, 25.10.2007, 6:58
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
kedy odmontovať všetky plechy odspodu a zbaviť ich posledných kíl Kysuckého blata a kedy konečne vystriekať motor po Kysuciach, ktorý je od blata až po kapotu...

Ja viem ze z principu tvojho postoju k prirode zmrastis celo, ale odmocit niekde v potoku v ramci brodivosti by nestacilo ? Aspon podvozok ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 25.10.2007, 7:36
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A štiepanie dreva je jeden z najkrajších relaxov Janko.
A ak okolnosti ten pôžitok nedovolia, sú aj štiepačky, požičiam, ak-tak :-)


Štv, 25.10.2007, 9:39
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to no píše:
A štiepanie dreva je jeden z najkrajších relaxov Janko.
A ak okolnosti ten pôžitok nedovolia, sú aj štiepačky, požičiam, ak-tak :-)

si kamarát, díky...ale práve som jednu kúpil, len som ju ešte nestihol sprovozniť; aj ja mám rúbanie ako relax, ale keď je vonka pekne a mám nato čas; keď je mokro, chladno a nestíham no musím, jááááj... :-D

2 finder: s blatom v potoku nemám problém, aj som párkrát skúsil, no to ílovité na bridliciach vzniknuté mastné blato takto dostatočne neodmočíš...(motor som dnes trocha prewapkoval, na plechy sa bez demontáže nedostanem...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 25.10.2007, 12:53
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Karlito píše:
Zas jedna téma čisto čistě k AKCII DIGI náklonomeru :smt122 -ka-

...veď hej, máš pravdu... ale na druhú stranu utužilo to priateľstvo ;-)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 26.10.2007, 8:11
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Karlito píše:
Zas jedna téma čisto čistě k AKCII DIGI náklonomeru :smt122 -ka-

...veď hej, máš pravdu... ale na druhú stranu utužilo to priateľstvo ;-)


Janči, máš svojim spôsobom pravdu, ale...

pred nedávnom sa diskutovalo o tom, či v inzercii mať natvrdo uvedenú cenu (napríklad). A ak sa rozvíja debata o nejakej modifikácii, tak si myslím, že by mala byť šupnutá do vhodnejšej sekcie, kde ju i analfabet a pako ako ja môže očakávať. To jest všetko.

Mne osobne infošky trošku pomihli, pretože asi budem prerábať posvietenie... :wink:

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Pia, 26.10.2007, 8:36
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasné, ja s Tebou súhlasím a keby som bol admin, kľudne to hodím do úprav, teda odtiaľ, kde začala debata o tom, že sa podsvietenie dá upraviť; ja som myslel, že Ti vadí, že sme zabrúsili až ku káľačke... :smt115

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 26.10.2007, 10:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: