Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:36
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Cúvacia kamera 
Autor Správa
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj ja chcem stroboskop , načo to je ?

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 10.12.2007, 23:24
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a čo takto rektálny stetoskop? :-D

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 10.12.2007, 23:26
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
a čo takto rektálny stetoskop? :-D


.... vlastniť, použiť alebo byť ním vyšetrený ?

_________________
SLOW & FURIOUS


Pon, 10.12.2007, 23:41
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nemam na mysli tie blikajuce pikacoviny... nieco chcel robit s motorom. ja sa priznam ze som si to nezapamatal.


nem stetoskop. ten doma je. aj zo dva


Pon, 10.12.2007, 23:45
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
Jano JP píše:
a čo takto rektálny stetoskop? :-D


.... vlastniť, použiť alebo byť ním vyšetrený ?

:-D :-D :-D

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 11.12.2007, 9:16
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takze vdaka Martinovi 4 uz kamerku mam - nakoniec som zobral tu interierovu, predsalen ta exterierova je sice vraj waterproof, ale rozhodne nie burglarproof a namontovat to pod auto, tak mi tam vydrzi tak tyzden... Musim pochvalit aj predajnu Sapeko v Nitre (www.sapeko.sk) za skutocne fantasticky pristup (schvalne nepisem "profesionalny", lebo pristup mali priam "rodinny") k vecne nespokojnemu zakaznikovi. Montaz, zial, bude musiet este chvilu pockat, vyhadazli sa mi bad pixely na LCD, tak pojde nazad, ale kamerka pojde podla vsetkeho za sklo, ako som si pozeral schemu, +12V tam zozeniem v pohode (uz len dako vyspekulovat, ako z toho spravit +9V, ktore kamera potrebuje, prijimac je pekne 12V), skvela vec je aj to, ze na jeden prijimac sa daju "napojit" (bezdratovo) az 4 kamery, takze v pripade privesu staci jednoducho hodit jednu malu kameru, napojenu na 9V baterku (redukcia je k tomu) dozadu a prepnut cudlik na prijimaci... Akurat zrkadlove otocenie to nevie, holt, nic nemoze byt uplne dokonale :-)

Len jedna vec by ma zaujimala - riesili ste niekedy detekciu zaredenej spiatocky? Fakt netusim, ako sa toto riesi, ak teda nechcem rozobrat celu rozvodnu skrinku a zistovat, ktory kabel ide do cuvaciek...

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Štv, 20.12.2007, 14:49
Profil ICQ WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... veď sa napichni na kábel od cúvačkovej lampy.

Ale ak trváš na úúúúplnej dokonalosti, tak spínač cúvačky je niekde na prevodovke. Ak máš manuálnu skriňu, tak jediné dráty čo do nej idú sú práve od cúvačky.

Popravde povedané... až takými detailmi som sa neobťažoval.... kameru aj monitor ovládam jedným prepínačom. Keď chcem, zapnem... keď nechcem, vypnem...éto vsjo. Možžžno by to chcelo ešte jednu fičúrinu... aby mi kamerka/monitor išli spolu s klúčikom, nie na stály prúd. Podhvílou to zabúdam vypnúť... :oops:

S tým zrkadlový otočením obrzu ma napadol taký nápadík.... Čo takto zavesiť monitor zo stropu (tak ako sa dáva obrazovka DVD prehrávača pre zadné sedačky) otočenú dysplejom dopredu. Obraz by si pozoroval vo vnútornom zrkadle.... a bol by aj otočený... Prípadne by sa monitor otočil čelom vzad a zadný sa môžu dívať na film....

_________________
SLOW & FURIOUS


Ned, 23.12.2007, 2:12
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: