Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 20.05.2024, 14:51
Dnes je pondelok 20. mája 2024, meniny má Bernard a zajtra Zina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 bateria 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sarvi, nerob si z toho nič, to skôr by si si robil problém, až by Ti ta baterka buchla pri tom skrate, lebo ak je aku 100% tak ver tomu, že pri silnom skrate rachne ani nevieš kedy a si celý od kyseliny. :wink:

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Pia, 09.11.2007, 20:08
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sarvi píše:
kapo tak sorry ze ne kazdy vie vsetko--nic ine sa nestalo nez ze som to neskontroloval lebo som ani NETUSIL ze sa vyrabaju +- na obydve strany u baterii---doteraz som to nepotreboval a predtim som otom ani nepocul!!


Ved som ťa len pochválil , že si sa priznal k vlastnej chybe , to je dnes vzácnosť :-) . Je dobre , že sme na to teda prišly a že nič horšie sa nestalo .

Ale je mnoho omylov , ktoré sa tak štastne nekončia.Toď ,ako napr. štyria kolegovci tlačily to lešenie a zaprely do vysokého napätia.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Sob, 10.11.2007, 0:27
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
..Ale je mnoho omylov , ktoré sa tak štastne nekončia.Toď ,ako napr. štyria kolegovci tlačily to lešenie a zaprely do vysokého napätia.

jajveru, a toť čerstvo zas žeriavnik sa oprel o 22kV... a kdesi vo svete druhý dokonca zvalil rozostavané mostisko...l
niekedy sa človek začuduje aj sám-sebe, čo to stvára, horšie je, keď sa sekne primoc :evil:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 10.11.2007, 1:51
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ved hej kapo--diky--ja som skor mislel to stou skodoukou co si tam spominal, tak trochu som to potom zobral ze to davas ako moj priklad :( :wink:
-lebo som to s tou bateriou spominal kamosovy a ten ties ani netusil ze sa +- vyrabaju na obidve strani
--inak to fakt mi mohla ta bateria buchnut--ti vole, to som mal potom asi aj stastie lebo ten kabel tam pekne zoskvarilo--pfffu-- :? :) :lol:
--diky chalani


Ned, 11.11.2007, 14:59
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sarvi píše:
....
--inak to fakt mi mohla ta bateria buchnut--ti vole, to som mal potom asi aj stastie lebo ten kabel tam pekne zoskvarilo--pfffu.......


A ešte jedna múdrosť : ak máš baterku na nabíjačke pozor na otvorevý oheň a iskri . Kamáratovy tak vybuchla baterka a celý bol od kyseliny .A pritom vedel , že pri nabíjaní baterky sa uvolňuje vodík , ale akosik zabudol.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 11.11.2007, 22:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
sarvi píše:
....
--inak to fakt mi mohla ta bateria buchnut--ti vole, to som mal potom asi aj stastie lebo ten kabel tam pekne zoskvarilo--pfffu.......


A ešte jedna múdrosť : ak máš baterku na nabíjačke pozor na otvorevý oheň a iskri . Kamáratovy tak vybuchla baterka a celý bol od kyseliny .A pritom vedel , že pri nabíjaní baterky sa uvolňuje vodík , ale akosik zabudol.


Čiže týmto Ti Kapo chcel povedať, že pred odpájaním nabíjačky máš najprv tu nabíjačku vypnúť až potom odpájať káble, lebo ak ju nevypneš - tú nabíjačku, tak pri odpájaní káblov dochádza k iskreniu, čo môže byť ako rozbuška. :wink:

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Pon, 12.11.2007, 8:49
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nojo to viem-preto ked uz nabyjam tak najskor vypinam----- :D


Pon, 12.11.2007, 23:58
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chcem sa spytat, ci mozem dat baterku opacne na svoje miesto, ked mam + na pravo, ale nemaju len s minusom... Zeby som ju otocil :?


Štv, 25.09.2008, 10:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snipera píše:
Chcem sa spytat, ci mozem dat baterku opacne na svoje miesto, ked mam + na pravo, ale nemaju len s minusom... Zeby som ju otocil :?


ak ti to nikde nebude skratovat (ani ked zatvoris kapotu :o) ), a budes mat dost dlhe vsetky kable nevidim dovod preco by sa to nemohlo urobit

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Štv, 25.09.2008, 10:16
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Je to uaz miesta dost :-D Vdaka


Štv, 25.09.2008, 10:27
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: