Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 7:23
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
 Kupa Grand Vitary 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 09.02.2007, 13:37
Príspevky: 25
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas mam moznost kupit toto co vy na to?

SUZUKI Grand Vitara 2.0 TD

Cena: 333 000
Rok 03/2003
100 000 KM
kW 80
Zelená Metalíza
Ručne radenie

Dovoz!!!

ABS, Airbag 2x, central, elekrika: okna, ALdisky , Imobilizér, Klima, GPS

Nemam ziadny offroad a viem ze ani vitara nim nieje, ale aj tak jazdim viac po dialnici a ceste ako po luke. Casto vsak potrebujem zdolat nejake cesty na hrad.

Ak my vsak viete poradit dobry ekvivalent SUV s redukciou k Vitare. Rad sa necham poucit.

Inak zdravim Doru som z BS. 0907344743

_________________
www.obnova.sk, www.obnova.eu


Pia, 09.02.2007, 14:33
Profil ICQ WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pokial budes mat stastnu ruku pri vybere, budes spokojny ...

Treba zohladnit aj aspekty ako velkost kufra, lokalny servis, spotreba, poistka .... Pokial ti GV vyhovuje, preco nie ...

Ako plus by som uviedol moznsot radit pohon 4x4 do 100 km/h, redukciu, ram, ako minus absenciu medzidiffu, ale s tym sa da naucit zit, a na moj vkus maly kufor ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 09.02.2007, 14:47
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 21:46
Príspevky: 339
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to harp ... projekt obnova, kto to len môže byť ? poznáme sa osobne ? GV je celkom fajn, otázne vždy je, či sa ti to na občasné jazdy oplatí. Ja kŕmim dve autá - jedného bruchoplaza, druhú terénnu kozu. neviem, či je to optimálne, ale má to svoje čaro ..... kompromisy - aj na dialnice, aj do terénu sú vždy len kompromisy (pls neukameňujte ma za to)

_________________
všetko je raz "poprvé"
skype: doraskype2918
ex: Suzuki Samurai
ex: Jeep Grand Cherokee 2.5TD
ex: Jeep Grand Cherokee 5.2
ex: Mitsubishi Pajero Pini 2.0 GDI


Pia, 09.02.2007, 15:06
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 19.10.2006, 7:52
Príspevky: 76
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
harp píše:
Zdravim vas mam moznost kupit toto co vy na to?

SUZUKI Grand Vitara 2.0 TD

Cena: 333 000
Rok 03/2003
100 000 KM
kW 80
Zelená Metalíza
Ručne radenie

Dovoz!!!

ABS, Airbag 2x, central, elekrika: okna, ALdisky , Imobilizér, Klima, GPS

Nemam ziadny offroad a viem ze ani vitara nim nieje, ale aj tak jazdim viac po dialnici a ceste ako po luke. Casto vsak potrebujem zdolat nejake cesty na hrad.

Ak my vsak viete poradit dobry ekvivalent SUV s redukciou k Vitare. Rad sa necham poucit.

Inak zdravim Doru som z BS. 0907344743



cena 333.tisíc vôbec nie je zlá ak je to všetko v poriadku. Mne za moju r.2000 ponukali 430 tisíc. Grand Vitara je svojím spôsobom dosť špecifická, pretože auto takých rozmerov a určenia s rámovou konštrukciou a redukciou neponúka žiadny iný výrobca. Tzn. ak ti všetko okolo Vitary vyhovuje, alternatívu ani nenájdeš. Ostatné autá sú buď väčšie drahšie alebo zase nemajú redukciu, tuhú nápravu a rám.

_________________
Suzuki Grand Vitara 2.0 TDI


Pia, 09.02.2007, 16:14
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 09.02.2007, 13:37
Príspevky: 25
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
mirko píše:
cena 333.tisíc vôbec nie je zlá ak je to všetko v poriadku. Mne za moju r.2000 ponukali 430 tisíc. Grand Vitara je svojím spôsobom dosť špecifická, pretože auto takých rozmerov a určenia s rámovou konštrukciou a redukciou neponúka žiadny iný výrobca. Tzn. ak ti všetko okolo Vitary vyhovuje, alternatívu ani nenájdeš. Ostatné autá sú buď väčšie drahšie alebo zase nemajú redukciu, tuhú nápravu a rám.


A ake mas skusenosti s jazdou na ceste (asfaltke). Je to zasadne nepohodlnejsie ako v nejakom NONsuv? Pripadne mi porad na co by som si mal dat pri kupe pozor. Pocul som ze ked ti tam raz odide nieco z mtoru ci nahonu tazko sa to v nasich podmienkach hlada.

_________________
www.obnova.sk, www.obnova.eu


Pia, 09.02.2007, 16:18
Profil ICQ WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Myslím že to je super cena na TD,možno by bolo jedna z alternatív Mitsubishi Pajero Pinin.Ale tie sú len benzín 1.8GDI a 2.0GDI.Keď sa bavíme v tejto cenovej relácii.Prajem šťastnýú ruku pri kúpe. :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Sob, 10.02.2007, 1:14
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Harp: Vzhľadom na predmet tvojej činnosti (obnova), asi najlepšia voľba :-) .
Kamarát má r.2004, a nedá dopustiť. Nepatrne tvrdšia jazda v porovnaní s klasik.SUV, priem.spotreba 6,5L,veľkú batožinu rieši sklopením sedačiek..
Cena podozrivo super, k obhliadke prizvať kompetentného :wink: .
(Pošlem ti PM ohľadom okien do pamiatkovej budovy)


Sob, 10.02.2007, 8:31
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 09.02.2007, 13:37
Príspevky: 25
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Vdaka za rady pani a damy. Jedina vec v ktorej je problem je ze ma lahko poskodenu cast zadneho blatniku.

Obrázok

PS: ak by ste mali problem ci dotaz ohladom akejkolvek obnovy (restaurovania) pamiatok ci starozitnosti rad poradim.

_________________
www.obnova.sk, www.obnova.eu


Sob, 10.02.2007, 13:46
Profil ICQ WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak tomu je len to,tak cena je super.Nie je to auto s trenčianského okresu?Tuším ho vídavám :shock: niekedy v Púchove,alebo také podobné.

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Sob, 10.02.2007, 13:53
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 09.02.2007, 13:37
Príspevky: 25
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
EE je to este stale len na dovoz. Takze k cene treba pripocitat asi dalsich 15 000 na prepis a preklady a tak.

_________________
www.obnova.sk, www.obnova.eu


Sob, 10.02.2007, 14:14
Profil ICQ WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
harp píše:
EE je to este stale len na dovoz. Takze k cene treba pripocitat asi dalsich 15 000 na prepis a preklady a tak.
Jáj vlastne to si písal na začiatku,to som akosi pozabudol s tým dovozom.Ak budeš mať COC tak prihlásenie by nemalo presiahnúť 12 000Sk,záleží koľko zoberie tlmočníčka. :roll:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Sob, 10.02.2007, 14:31
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 19.10.2006, 7:52
Príspevky: 76
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
harp píše:
mirko píše:
cena 333.tisíc vôbec nie je zlá ak je to všetko v poriadku. Mne za moju r.2000 ponukali 430 tisíc. Grand Vitara je svojím spôsobom dosť špecifická, pretože auto takých rozmerov a určenia s rámovou konštrukciou a redukciou neponúka žiadny iný výrobca. Tzn. ak ti všetko okolo Vitary vyhovuje, alternatívu ani nenájdeš. Ostatné autá sú buď väčšie drahšie alebo zase nemajú redukciu, tuhú nápravu a rám.


A ake mas skusenosti s jazdou na ceste (asfaltke). Je to zasadne nepohodlnejsie ako v nejakom NONsuv? Pripadne mi porad na co by som si mal dat pri kupe pozor. Pocul som ze ked ti tam raz odide nieco z mtoru ci nahonu tazko sa to v nasich podmienkach hlada.



je to trochu tvrdšie ako osobák (tuhá náprava) ale nie nepohodlné, aspoň pre mňa. HDI si myslím je dosť rozšírený motor, takže nevidím dôvod na problém s dielmi. Vitary su všeobecne spoľahlivé autá, aj podľa TÜV, takže odchádzania by som sa nebál. Nepočul som žeby niekomu niečo samo odišlo na štvorkolke, pretože je to jednoduchý systém pevného pripojenia predku prostredníctvom tlaku vzduchu cez kompresor, dokonca bez automatických voľnobežiek v nábojoch. Neviem si predstaviť čo by sa tam mohlo pokaziť, pokiaľ samozrejme niekto nepoužíva štvorkolku na pevnom podklade, to je jediný problém ktorý narobí problémy v prednom diferáku, ale to je vlastná blbosť majiteľov. Ja by som zistil kto to auto používal a či to nebol niekto kto nemal ani potuchy ako funguje táto štvorkolka a mohol ju používať aj na asfaltke, vtedy by som sa bál či to nebude mať diferák čoskoro za sebou.

_________________
Suzuki Grand Vitara 2.0 TDI


Pon, 12.02.2007, 9:06
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: