Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 9:51
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Grand Vitara ESP 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.04.2013, 21:41
Príspevky: 2
Bydlisko: PU
Odpoveď s citáciou
Zdravim vsetkych prijaznivcov terennych aut,najprv chcem podakovat vsetkym,co sa podielaju na provoze tohto fora,ktore sledujem uz niekolko rokov a docital som sa tu vela poucnych veci.
Teraz k mojmu pripadu,mam grand vitaru 2004 HDI,obrazok snad nahram nabuduce,podla Vasich pokynov som presiel toto forum,aj ceske a aj suzuki klub a tak dalej,ale stale neviem najst ziadne info o ESP systeme.Videl som inzeraty tychto aut so systemom ESP,ale nie som si isty,lebo pravda na nete je vsetko mozne,takze chcem sa Vas spytat ci sa tento system daval do GV v tychto rocnikoch a ci by sa to dalo dodatocne domontovat?Viem,ze v terene to netreba,ale v kombinacii lahke auto a zadny nahon,to moze byt obcas neprijemne....za kazdu odpoved dopredu dakujem a vsetkym prajem vela prijemnych zazitkov vonku v prirode...autom,ale aj peso


Pia, 05.04.2013, 22:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1462
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
ahoj
niesom si na 100% istý ale myslím že ESP sa montovalo od 2005 vyššie... Ale v r 2004 už tuším mali prvé pokusy s ESP ale bolo len pár kusov

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Pia, 05.04.2013, 23:12
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Andrej dobre hovorí. GV s ESP sa začali vyrábať od 2004, ale len pre japonský trh, až neskôr sa začali dostávať k nám. Domontovat esp sa samozrejme dá, ale finančne sa to podľa mňa neoplatí. A nič v zlom, ale kto potrebuje na aute esp, by podľa mňa mal vrátiť vodičský. Veď nieje nič lepšie, nez prechádzať v zime zákruty driftom. :D

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Sob, 06.04.2013, 8:06
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.04.2013, 21:41
Príspevky: 2
Bydlisko: PU
Odpoveď s citáciou
Tak vdaka za odpovede,radsej by som do toho isiel aj tak,keby sa dalo,je to lepsie riesenie ako by mi mal vitarku niekto rozflakat na kusy...neviete o niekom schopnom kto by to vedel namontovat a hlavne kolko by to stalo? Dakujem vela zdaru


Sob, 06.04.2013, 21:05
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: