Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 14:32
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Podsvietenie ovladacov kurenia 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.01.2018, 19:26
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Caute, potreboval by som poradit, kupil som grand vitaru 2000, 2,0TD, nejde mi podsvietenie ovladacov kurenia, da sa tam vymenit neako ziarovka? Rozoberal to niekto? Dikes


Uto, 02.01.2018, 19:37
Profil
Čumil

Registrovaný: Pia, 29.12.2017, 11:56
Príspevky: 5
Bydlisko: Oborín 173
Odpoveď s citáciou
tomebodo píše:
Caute, potreboval by som poradit, kupil som grand vitaru 2000, 2,0TD, nejde mi podsvietenie ovladacov kurenia, da sa tam vymenit neako ziarovka? Rozoberal to niekto? Dikes



Ja mám tiež GV 2001 HDI a nesvietia ovladacie gombiky na kúrenie , neviem či majú svietiť vôbec, nerozoberal som. Ked majú svietiť a sa ti podarí osvetliť daj vedieť.


Sob, 06.01.2018, 12:32
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 02.01.2018, 19:26
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
No tak som sa dal na to. Rozobral som kryt budikov a kurenia. Potom som povolil panel ovladacov kurenia. Von to nejde, takze som musel vytiahnut radio, popolnik, hodiny, cely ten panel. Panel ovladacov trosku silou son vtlacil dnu a podal som si ho dole, uz je tam dost miesta. Neodpajal som pohybove lanka. Zozadu panela su 2 skrutky, tie von a uz som bol pri ziarovke. Vypalena. Vymenit a opacnym postupom zlozit. Ako nervy pritom tiekli pekne, ale mal som to za 3 hodky spravene, ja som sa s tym hral aby som nic nezlomil. Teraz je to pekne a hlavne ucelne.
Hlavne treba vela trpezlivosti, ja uz som to chcel tiez vzdat v polovici.... :D


Sob, 06.01.2018, 17:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: