Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 18:57
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Podvozok XJ 
Autor Správa
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Vladoffroad píše:
tak som to trochu prerobil (urezal som na ramene uchyt capu otocil ho a zazvaral.tak aby sa cap nenabijal odspodu ale zhora


To myslis vazne ze si urezal kus otoce a prevaril??? :roll: :smt011 A jazdis s tym po verejnyh komunikaciach??? Zobrat papiere od auta a zahodit! Otoc je vykovok s obmedzenou zvaritelnostou. To sa takto nerobi. Ak uz, tak bud vyvrtas ten kuzel na valcovu dieru a das tam kuzelovu vlozku alebo to vystruzis na opacny kuzel a pouzijes vacsi cap.
Ale odrezat a zavarit nie. To je zivotu nebezpecne.

Okrem toho Y-riadenie pri takomto lifte je uz nezmysel. Prerob to na direct steer, kludne aj na baze otocov z WJ a inverted drag link. Potom to bude fungovat. Inspiruj sa u Dominikovho ZJ.

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pia, 27.04.2018, 9:37
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Meriaš vždy teoretickú spojnicu medzi krajnými čapmi. a podľa foto sa Ti to pekne rozchádza.

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 27.04.2018, 11:33
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 03.03.2016, 21:42
Príspevky: 67
Bydlisko: Zakamenne
Odpoveď s citáciou
no tak v sobotu som polezal pod autom.rozchadzala sa ta stuchacka z panhardkou.dal som ich do rovnobezky a uz je to v poriadku.

Palo ma postrasil tak aj druha otoc je uz doma tak mozem sa do toho riadenia pustit nech to je poriadne spravene :D


Pon, 30.04.2018, 7:28
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: