Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 15:16
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 WJ - tuhne riadenie 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Str, 06.11.2013, 19:26
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Zdravim pani, občas mi na Grande stuhne riadenie, hlavne ked zatocim do niektorej strany, a potom hned zmenim smer otáčania volantu. Servooleja je dost, nesmrdi spáleninou, únik nikde, servopumpa nehučí.
Niekde som čítal niečo o opravnej /pretesnovacej/ sade, ale ci to je ono, lebo za boha to neviem znova najst... Alebo radsej zhanať druhé riadenie??

Ďakujem za radu..

_________________
Mercedes - Jeep on the house


Pon, 21.04.2014, 0:59
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7929
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Ypsi píše:
Zdravim pani, občas mi na Grande stuhne riadenie, hlavne ked zatocim do niektorej strany, a potom hned zmenim smer otáčania volantu. Servooleja je dost, nesmrdi spáleninou, únik nikde, servopumpa nehučí.
Niekde som čítal niečo o opravnej /pretesnovacej/ sade, ale ci to je ono, lebo za boha to neviem znova najst... Alebo radsej zhanať druhé riadenie??

Ďakujem za radu..



no zo servom neni sranda,, ak si to nerobil,, nepokusaj to,, ale pre istotu sa spoj tu na fore s Dr.Palom Cherokee,, alebos jeho Docentom Andrejom,,,oni maju k tomu veci dostatok a mozno aj dobre pouzite riadenie,, tes ich zvyknem otravovat :mrgreen: :smt151

http://www.jeepparts.sk/ tu mas odkaz +email adres.. jeep@jeepparts.sk poinformuj sa alebo tu na fore im posli PM kou dotaz dopyt atd...vzdy kazdemu k spokojnosti poradili-poradia a najma odborne :smt023 :smt151 http://www.jeepparts.sk/

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 21.04.2014, 9:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.03.2009, 21:14
Príspevky: 1250
Bydlisko: Lednické Rovne
Odpoveď s citáciou
No toto isté som mal aj ja až raz som už vôbec nezatočil a po rozkuchaní som zistil že je zadreté a gulicky v závite rozlámané . Tiež som volal Andrejovi ale opravná sada stála dákych 270e tak som sa rozhodol že ho dáko urobím .drážky zničeného trapézu kadial idú guličky som vyvaril a vybrúsil ,rozbil som asi 10 ložísk aby som našiel tie správne guličky . Tlakové ložisko ktoré bolo tiež kaput som nahradil ložiskom z automatickej prevodovky opel ktorú som mal doma rozobratú . No po nahodení sa stalo to že ked som pri naštartovanom motore len brnkol po volante tak volant sice stál ale kolesá behali ako ich napadlo z lava doprava a tak . Zabudol som tam vrátiť jednu zbytočnú súčiastku ale potom to išlo už normálne . No moja rada ,kúp druhé lebo to trápenie zato nestojí a bit stále v strehu či to neprdne znovu je hrozné .

_________________
Do nedávna Toyota 4Runner 2,4TD potom NISSAN PATROL K 160. 3,3TD+dodatočne i .17 šípi a varené disky, profi šnorchel 8euri. Teraz Jeep Cheroke 4.0i závodní špecial . Land Rover sIII Veterán.Sááb 96.BMW 525i. Jeep Grand Cherokee 3.1td. Mercedes SLC 280 .


Uto, 22.04.2014, 19:38
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.10.2011, 22:21
Príspevky: 228
Bydlisko: RK city
Odpoveď s citáciou
By si nam mohol napisat aky agregat maš v tom WJčku :) tak mimochodom...

_________________
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD, Overland, Black pearl (2004)
http://www.wi-telecom.sk


Štv, 24.04.2014, 21:09
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 06.11.2013, 19:26
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Tak bolo treba zacat od piky a zistit si vlastne, aky olej tam vlastne patri. Sice tam bol pekny, nespaleny, relativne novy olej (podla predchadzajuceho majitela), ale bol CERVENY!!! :smt011
Po riadnom preplachnuti a vymene za zltu hydrauliku sa konecne da otacat aj na mieste. Dufam ze ten mechanizmus nedostal moc po hube.

Pointa: Som magor. :smt159

_________________
Mercedes - Jeep on the house


Štv, 30.10.2014, 15:40
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 06.11.2013, 19:26
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Vypada to, ze po hube predsa len trocha dostal, pri vytacani sa na parkovisku (plny rajd z jednej strany na druhu), to prituhne. :smt012

_________________
Mercedes - Jeep on the house


Pon, 10.11.2014, 20:30
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.10.2011, 22:21
Príspevky: 228
Bydlisko: RK city
Odpoveď s citáciou
Uz nam prezradis aky tam mas motor? :)

_________________
Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD, Overland, Black pearl (2004)
http://www.wi-telecom.sk


Pon, 05.01.2015, 18:44
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 06.11.2013, 19:26
Príspevky: 12
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Sorry :-) , VM 3.1 TD

_________________
Mercedes - Jeep on the house


Uto, 06.01.2015, 21:18
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: