Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 12:34
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 
 Grand cherokee viac nejasnosti 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Str, 31.08.2016, 9:38
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Caute neviete mi poradit ako vypnem nastavovanie soferovho sedadla pri odomknuti auta? Ide o grand cherokee 2002. Mam viac drobnosti na ktore neviem prist popripade ak by mal niekto cas a chut sa stretnut niekde v BA a vysvetlit budem rad. Ak som zalozil temu na nespravnom mieste sa ospravedlnujem no niesom tu dlho. Dakujem :smt136


Str, 07.09.2016, 23:47
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
na mini pc na stresnej konzole si nastav v menu polozku
"remote linked to memory" na hodnotu NO
a ak tam je tiez si nastav "easy entry/exit" na hodnotu NO

alebo si uloz do pamati hodnotu nastavenia tak ako ti vyhovuje :D

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Štv, 08.09.2016, 12:47
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.11.2006, 22:58
Príspevky: 597
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Ja v mojej 2003-ke take polozky v menu nemam.. ale uplne postacuje nechat zapnuty pas, alebo do zamku pasu zacvaknut iba koncovku.. prestane to otravne pipat a aj sedacka si nebude sama jazdit ako sa jej zachce... samozrejme, toto riesenie nie je kompatibilne s platnou legislativou... ;-)

_________________
Dodge Durango 3.6 FlexFuel Limited 2015
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 2,5 TD 2" spacers, Rancho 5000
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 5,9 LX V8 SelecTrac, Flowmaster, K&N
Ex: Jeep GrandCherokee Overland 4.7 H.O. Rancho 5000 1,5"


Pia, 09.09.2016, 7:59
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Ak máš na wj sedačky s pamäťou ( na dverách tlačítka 1,2 SET),
tak v menu na strešnej konzole to určite je :!:

Ak máš socku v hadru tak nie.


Funkcia "remote linked to memory" znamená že diaľkové ovládanie je naviazané na konkrétnu pamäť.
Takže ak otvoríš ovládačom 1, tak sa nastavia polohy sedačky a predvoľby rádia pre šoféra 1.
Ak ovládačom číslo2, tak pamäť 2. Dá sa to buď vypnúť alebo sa dajú do oboch pamätí uložiť rovnaké nastavenia. Vot vsjo.


"Easy Entry/Exit" je fičúra ktorú má len Overland a Limited od ktoréhosi roku a funhuje tak, že po vypnutí zapaľovania sa sedačka odsunie dozadu. To preto aby pupkatý američan alebo tehotná priateľka mohla ľahšie vyliezť zpoza volantu :lol:

Po zapnutí kľúča sa to zasa prisunie nazad. Toto vie potešiť hlavne vtedy ak má maželka 160 cm a 50kg a ty si zoberieš manželkine kľúče, sadneš do auta, zapneš zapaľovanie a zrazu zistíš že si nalisovaný na volante :twisted: :twisted:

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pia, 09.09.2016, 13:06
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.11.2006, 22:58
Príspevky: 597
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Kua Pali, ani jedna moja jeepka nebola socka v hadru! :smt011

Prelistoval som poctivo cele menu, ale taketo moznosti ako ty pises tam nemam (GC Overland, 2003 model 04 s okruhlymi hmlovkami, EU verzia).
Mam tam moznosti napr. zamknut dvere po zapnuti klucika, odomykat dialkovym vsetky dvere, alebo len vodica, nechat chvilu svietit svetla po vypnuti motora, dokonca ci chcem oznamit zvukovym signalom nizku hladinu paliva (pri 4.7 potrebna ficura :-) ) ale easy entry/exit tam nemam.. dialkove naviazane na konkretnu pamat mal uz aj ZJ, tam boli ovladace oznacene 1 a 2, vo WJ mam cierne a sede dialkove.. a nastavovanie sedacky a zrkadiel funguje.. samozrejme len vtedy ked nemam zapnuty pas..

Mozno tieto vymozenosti su len pre US verzie.. ako pises, aby sa tucny amik dokazal nasukat za volant a potom spoza neho :-)

_________________
Dodge Durango 3.6 FlexFuel Limited 2015
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 2,5 TD 2" spacers, Rancho 5000
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 5,9 LX V8 SelecTrac, Flowmaster, K&N
Ex: Jeep GrandCherokee Overland 4.7 H.O. Rancho 5000 1,5"


Uto, 13.09.2016, 11:07
Profil
Čumil

Registrovaný: Str, 31.08.2016, 9:38
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Chalani riesili ste uz take ze ked zapnem vyhrev sedadla ci uz sofer alebo spolujazdec tak nefunguje? Na tlacitku su dve polohy a ked zapnem tak svieti diodka ale vyhrev nejde. Nejde mi do hlavy ze by bolo real aby boli obe fotele boli pokazene. Ak mate skusenost ako to rozchodit tak ma potesite :smt023 dakujem


Ned, 18.09.2016, 9:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 513
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
Otazka znie, ci tam nemas sedacky bez vyhrevu.. treba skontrolovat kable, ked ich najdes premeraj voltmetrom ci tam je stava :)

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Ned, 18.09.2016, 9:38
Profil ICQ
Čumil

Registrovaný: Str, 31.08.2016, 9:38
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Myslim ze by mali byt vyhrievane kedze je to limited a su v kozi. Ak majdem niekde kable a nejaky ten "spoj" myslim ten steker a rozpojim to aby som to zmeral nezapise si to nejake chybove hlasenie? Vobec netusim do akej miery je to inteligentne na taketo chyby.


Ned, 18.09.2016, 9:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.11.2006, 22:58
Príspevky: 597
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
To ze je Limited neznamena ze musel mat vyhrievane sedacky.. ale pokial ma vypinace tak je to logicke.. skor by som to videl na poskodene odporove droty vyhrievania.. kludne aj v oboch sedackach.. mne v Overlande tiez nehreju.. dokonca som nemal ani vypinace na tom paneli s popolnikom.. (pritom v "rodnom liste" mam vyhrievane sedacky napisane), vymenil som ho (konektory boli za panelom volne pohodene), diodka vyhrievania svieti, pocujem cvaknut relatko, ale sedacky nehreju.. takze idem objednat nove vyhrievacie telesa a sedacky pojdu calunnikovi na malu opravu a zaroven sa vymenia aj telesa...

_________________
Dodge Durango 3.6 FlexFuel Limited 2015
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 2,5 TD 2" spacers, Rancho 5000
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 5,9 LX V8 SelecTrac, Flowmaster, K&N
Ex: Jeep GrandCherokee Overland 4.7 H.O. Rancho 5000 1,5"


Pon, 19.09.2016, 13:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 513
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
nechcem strasit .. ale zvycajne ked ma auto vela km nabehanych tak pri stacani sa vymienaju sedacky .. a mohli dat bez ohrevu... treba popozerat kable ako som pisal vyssie :)

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Pon, 19.09.2016, 16:21
Profil ICQ
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Nemyslím si že by to niekto menil.
A koža bez ohrevu nebola

Nefunkčný ohrev je bolesťou WJ. Lámu sa vyhrievacie vodiče alebo termistory v sedákoch. Je to bežná závada

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 19.09.2016, 17:25
Profil WWW
Čumil

Registrovaný: Str, 31.08.2016, 9:38
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
Cize by to mohlo byt aj v kabloch ak spravne rozumiem. Menit v sedadlach vyhrevne telesa je asi narocne


Pon, 19.09.2016, 17:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 27.11.2006, 22:58
Príspevky: 597
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
palo-cherokee píše:
Nemyslím si že by to niekto menil.
A koža bez ohrevu nebola


Neviem ako WJ, ale prve ZJ co som mal bolo Limited v kozi a vyhrievanie nemalo (dovezene z ITA).. nemalo ani otvory na packyl ovladania vyhrievania, na tom paneli bolo len tlacitko vyhrievania zadneho okna..

Robie525161 píše:
Cize by to mohlo byt aj v kabloch ak spravne rozumiem. Menit v sedadlach vyhrevne telesa je asi narocne


V kabloch to na 99% nebude, bude to problem priamo v sedackach.. bezna zavada ako pise Palo... narocne to nie je, na nete najdes kopu navodov, na youtube aj video postupy...

_________________
Dodge Durango 3.6 FlexFuel Limited 2015
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 2,5 TD 2" spacers, Rancho 5000
Ex: Jeep GrandCherokee Limited 5,9 LX V8 SelecTrac, Flowmaster, K&N
Ex: Jeep GrandCherokee Overland 4.7 H.O. Rancho 5000 1,5"


Pon, 19.09.2016, 17:52
Profil
Čumil

Registrovaný: Str, 31.08.2016, 9:38
Príspevky: 7
Odpoveď s citáciou
No nic pozrem pre istotu vsetko co sa da. A neviete mi povedat vo znamenaju tieto chybove hlasenia? P0703 a P 1130
Noeco malicko som nasiel na google ale predsa len ste tu skuseny a radsej sa spytam nech tomu aj chapem. Viem ze posledny vstrek mierne slzi ale nepocitujem nejaky problem. Pytal som sa na to vraj treba spustit motor a vymenit tam taku medenu podlozku a hotovo. Len som si neni isty ze ked uz to bude vonku ci sa da nejak pozret ci je tryska ok alebo to musim odniest na skusku popripade repas. A ci to nema suvis s chybami co som pisal vyssie.


Str, 21.09.2016, 8:48
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: