Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 2:55
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 dalsi vylecik cez rumunsko ;) 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
to co som vravel ze sa mi najviac pacilo bola prave priehrada gura Apei a od nej okolo chaty rotunda az ku Lacul Bucura. nieje to offroad, ale je to uzasna priroda. jeden z desiatich PAN parkou v europe pod zastitou WWF
Totok.

Zaujímavé, kam ťa až v NP takejto triedy pustia autom a kde všade možno kempovať, pritom úplne legálne.


Uto, 22.07.2008, 15:10
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uz sa to tam utriasa tym smerom ako u nas, takze hranice svojich vyletov budeme musiet posunut o kusok dalej... na rok by som chcel vyrazit na ciernu horu a do albanska... ked bude cas ovsem
vo februari somsa spoznal zo skvelimi ludmi v rodnei, boli to lokalny mountain gudiez a celkom im papula ficala aj po angelsky takze sme si vymenili mnozstvo poznatkov a prave s nimi som preberal aj tuto temu ohradom narodnych parkov a offroadov. vysledok je taky ze sa to bude vsetko kratit... zatial tam este nic poriadne nefunguje, no vjazd do NP je uz postihovany aj v rumunsku. Zatial este niesu dorieseny lokalny rangeri, ale v blizkej buducnosti sa mnoho "brutalnych offroadovych extremnych expedicii" bude cudovat ze co sa deje a bude sa to tam riedit len taky fukot.

v septembri idem do norska a buduce leto mozno island ak sa zadari $$$.

a take lokalne vyletiky ako rumunsko ciernahora a pod, na to staci len trocha casu lebo zistujem ze za tyzden rumunska miniem menej $$$ ako za tyzden doma.

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Uto, 22.07.2008, 15:53
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
, no vjazd do NP je uz postihovany aj v rumunsku.

Vieš niečo presnejšie?
Podľa fotiek som celkom presne informovaný, kde ste až v Retezate boli, predpokladám, že autom. Donedávna to bol vjazd do NP a bol legálny. Za Rotundou bola rampa, a otvorená. Čiže všetko v poriadku.
Dnes je to ako? Pokiaľ je to legálne a kde už nie?


Uto, 22.07.2008, 16:15
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
myslim ze toto bude legalne tam uz sasi na furt, akurat sme platili "vstupne" do dolinky... dosli sme az ku kempu
tykat sa to bude vsetkych "akoze" slepych odbociek v oblasti NP

ale budu tam samozrejme vsade aj znacky zo zakazom vjazdu

doteraz platilo ze kde su dve kolaje tam je cesta... a kde je cesta, tam mozes ist

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Uto, 22.07.2008, 16:43
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
doteraz platilo ze kde su dve kolaje tam je cesta... a kde je cesta, tam mozes ist

Milujem jednoduché a logické veci.


Uto, 22.07.2008, 16:52
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo, priateľ môj, prepáč, že do tvojej témy, ale chcem dať na vedomie ctenej off verejnosti, že v Rumunsku sú veľké záplavy a že pre niekoľkých ľudí sa "výlecík" zmenil na drámu...
...je tam kamarát na výprave (nie offroaďák, ale turista) a zatiaľ nevie, kedy sa vráti, jedno ale vie, že sa nevrátia všetci...

predpokladám, že to chytilo aj niekoho z českej a slovenskej off verejnosti, takže som zvedavý na najbližšie informácie...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 28.07.2008, 9:49
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
matka zem !

ked budes mat nejake podrobne ibfo tak daj vediet...

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Pon, 28.07.2008, 11:01
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano, aj mňa to zaujíma, keď to nepôjde inak, tak aspoň cez PM, prosím.


Pon, 28.07.2008, 11:21
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
neviem podrobnosti, akurát že by sa malo jednať o východnú časť Karpát kdesi od Ukrajiny, priateľ a kolega s kočkou tam šli s nejakou mnohočlennou výpravou do hôr - slováci a asi aj nejakí češi;
dnes telefonoval do roboty, že sa nemôže dostať domov a že piati z nich to majú už za sebou, ale nijaké podrobnosti, akurát že schudol asi 10 kilov...
pozeral som správy, aj po internete, no nič konkrétne, len všeobecne - zaplavené domy, nejakí nezvestní a nejakí mŕtvi...

nešťastie ťa môže chytiť kdekoľvek, živelné katastrofy patria k najdrsnejším - ale dokazuje to, že aj v "civilizovaných" krajinách je ozajstná divočina...a nikdy ju netreba podceňovať a človek na ňu nikdy nie je pripravený dostatočne

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 28.07.2008, 17:56
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:08
Príspevky: 4
Bydlisko: Čadca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pekne foto, krajnu sice poznam len zasnezenu. jazdili sme tam na sneznych skutroch a na jesen sa tam chystame. Pozeram ze v lete je este krajsia. Odchadzame 1. tyzden oktober.

:wink:

_________________
Patrol GR Y60 , Arctic cat F7, www.xmoto.sk www.offroadland.sk www.mojnabytok.sk


Str, 30.07.2008, 8:28
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pon, 26.05.2008, 8:29
Príspevky: 144
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
uz sa to tam utriasa tym smerom ako u nas, takze hranice svojich vyletov budeme musiet posunut o kusok dalej... na rok by som chcel vyrazit na ciernu horu a do albanska... ked bude cas ovsem
vo februari somsa spoznal zo skvelimi ludmi v rodnei, boli to lokalny mountain gudiez a celkom im papula ficala aj po angelsky takze sme si vymenili mnozstvo poznatkov a prave s nimi som preberal aj tuto temu ohradom narodnych parkov a offroadov. vysledok je taky ze sa to bude vsetko kratit... zatial tam este nic poriadne nefunguje, no vjazd do NP je uz postihovany aj v rumunsku. Zatial este niesu dorieseny lokalny rangeri, ale v blizkej buducnosti sa mnoho "brutalnych offroadovych extremnych expedicii" bude cudovat ze co sa deje a bude sa to tam riedit len taky fukot.

v septembri idem do norska a buduce leto mozno island ak sa zadari $$$.

a take lokalne vyletiky ako rumunsko ciernahora a pod, na to staci len trocha casu lebo zistujem ze za tyzden rumunska miniem menej $$$ ako za tyzden doma.

A CO TAK ZAJAZDIT V SRBSKU? Nebol by zaujem? Viem tam ponuknut neuveritelne jazdenie v uzasnych horach?


Str, 30.07.2008, 9:51
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mooooc heskééé :lol:

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Str, 30.07.2008, 17:39
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
OFFroad Srbsko TOPOLA píše:
A CO TAK ZAJAZDIT V SRBSKU? Nebol by zaujem? Viem tam ponuknut neuveritelne jazdenie v uzasnych horach?


Určite by bol záujem, a možno by to chcelo aj svoj Topic.
Srbsko má jednu velkú výhodu /na rozdiel trebárz od Rumunska/, že sa tam bežný lovák v pohode dorozumie.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 30.07.2008, 18:14
Profil
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="OFFroad Srbsko TOPOLA"][/quote]

urcite velmi rad... na budui rok mozes na jar ratat so mnou... ja pridem urcite s nejakou bandou... budem ta kontaktovat ;)

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Str, 30.07.2008, 18:23
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pon, 26.05.2008, 8:29
Príspevky: 144
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mozeme niekedy dohodnut nejake stretko a pokecame...


Str, 30.07.2008, 19:44
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: