Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 20:00
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Ukrajina 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.03.2009, 14:45
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Caute,

kamosi, ktori organizuju sutaz na Ukrajine nas poprosili o zverejnenie
informacii o tejto sutazi.
Je uz dost malo casu, ale mozno sa to niekomu bude pozdavat.
Termin: 21-26 September, 2010

We meet in Nyiregyhaza, Hungary. Then we go to Ukraine, to the following places: Beregszasz, Mukachevo, Pavlovo, and then back to Beregszasz, Hungary.

There are 3 categories, tour, hard, and "Stihl". (in tour there is not a lot to explain, "hard" is kind of a race, with GPS points to find, and "Stihl" is a really hard category - you need winch, there have to be two cars in one team, this will be the real fun :))
Some info about this event has been sent to you in the previous mail.
What I forgot to write is the prize of the race: in hard category it is a winch and in "Stihl" it is a free entry for the 2011 Asia Tour.
Entry fees for this pre race:
- Quad/bike: 80 EUR for the bike/quad and 140 EUR/person (accommodation for the Ukrainian leg: 110 EUR/person)
- 4x4 car: 140 EUR for the car and 140 EUR/person (accommodation for the Ukrainian: 110 EUR/person)
We provide a Ukrainian SIM card, and translator. He will be available for every participant.

Kontakt, ak by mal niekto zaujem je: evi@budapestbamako.org

Danka

_________________
Ano, je to tak. Úspechy a peniaze sa neodpúšťajú .... ani kamarátom .... a v Bratislave OBZVLÁŠŤ :-(
Všetko pre Váš off road .... a všetci ostatní nás môžu už LEN kopírovať ...


Pon, 13.09.2010, 14:12
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 07.04.2010, 6:57
Príspevky: 114
Bydlisko: Lipany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj preto sú osudy Slovanov, také aké sú!

Bol som na jednej konferencii, kde boli (sami Slovania) Česi, Slováci, Poliaci, Ukrajinci a tuším pár Srbov a takmer som omdlel prekvapením - rokovacím jazykom bola angličtina. Pýtal som sa usporiadateľov, že prečo, no nik to nevedel rozumne vysvetliť... Na prestávkach, pri káve, na obede, sa spolu živo diskutovalo - každý po svojom a všetci sme všetkých rozumeli... Len v sále sme sa ako cvičené opičky, ako poslušní vazali, snažili bľabotať (pre všetkých) cudzím jazykom...

Prepáčte, nevdojak pri tejto Ukrajinskej pozvánke som si spomenul na moju skúsenosť...


Uto, 14.09.2010, 7:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Škoda, že je to tak skoro, málo času na prípravu. Nerád by som robil medzinárodnú ostudu s nepripraveným vozom, ale je to určite veľmi zaujímavá akcia. Ale ten môj motor už potrebuje doktora.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 14.09.2010, 9:50
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.03.2009, 14:45
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chápem Vasu reakciu, len by som chcela podotknúť, že túto súťaž organizujú maďarskí organizátori.
Keby nám dali informácie po maďarsky, tak by to bolo podstatne zložitejšie ako po anglicky.


Danka

_________________
Ano, je to tak. Úspechy a peniaze sa neodpúšťajú .... ani kamarátom .... a v Bratislave OBZVLÁŠŤ :-(
Všetko pre Váš off road .... a všetci ostatní nás môžu už LEN kopírovať ...


Uto, 14.09.2010, 10:31
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uvidíme. Poslal som otázku ohľadne vybavenia vozu na hard kategóriu. Možno by to aj leštenka Pajero zvládla.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 14.09.2010, 10:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron