Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 11:10
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 RUMUNSKO 2010 jeseň 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 9:47
Príspevky: 322
Bydlisko: Zborov nad Bystricou
Odpoveď s citáciou
Poslať 
gumy som mal super swamper TSL SX 36x12,5x15 vyborna guma len uz su zodrate na polovicu a je to poznat

_________________
monteropat,GR Y61,unimog,grizzli,kodiak,Ventura,F8,a k tomu vsetci necenzurovany a nekonfliktny offrovdaci s celeho sveta,www.offroadland.sk


Pon, 08.11.2010, 7:21
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
robo kop píše:
ty si ale vsimava ci sa mi to zda tou vyzutou gumou v rumunsku som sa ani nechvalil lebo som vosiel do brodu na zadku a utrhol som ventil to bola skolacka chyba


Nakoľko som omylom vymazala svoj príspevok a to neprežijem keď tu nebude tak ho píšem znovu. Znel asi takto: jasné že som všímavá a hlavne čo sa týka kolies a pneu / kebo som gumofil a pneufil/ každý máme nejakú tú úchylku :) a tak ako provokáciu ešte pridávam dve videjká, kde si sa Robko opäť činil vo vyzúvaní a ešte aj fotečky z Kladna kde samozrejme tradícia zostala potvrdená.

PS: a školácka chyba to nebola, lebo viem si predstaviť keď offroadom napichaný človek uvidí tak krásny brod, tak hneď do neho vbehne a vôbec nad tým nerozmýšľa v tom momente že napríklad utrhne ventil / viem o čom hovorím, lebo ja brody a blatko jednoducho milujem :)/ No je to vášeň úžasná.
Tu sú tie videjká:

http://www.youtube.com/watch?v=BLA7Q1hPQaE
Slavkov - odporúčam pozerať od 05:08 min.


http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?f=32&t=39696
Eurotrial - odporúčam pozerať part 2 od 11:09 min.

No a tu sú tie vyzúvačky z Kladna.

Neviem, zdá sa mi to, alebo fakt zbožňuješ to vyzúvanie ? ha ha som vravela v Kladne že to sem dám ha ha ha :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Uto, 09.11.2010, 12:48
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A tu je výber fotiek z Rumunska / z tých ktoré tam chalani dali/ ktoré sú naj naj naj na fotky mesiaca - podľa mňa :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Uto, 09.11.2010, 13:50
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.11.2007, 20:49
Príspevky: 113
Bydlisko: KYSUCE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zuzuu a ktoru konkretne by si navrhovala?

_________________
nissan patrol 3,0


Str, 10.11.2010, 9:45
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 14:15
Príspevky: 318
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lada píše:
zuzuu a ktoru konkretne by si navrhovala?


No ono všetky majú niečo niečo do seba, ale ja milujem tú s tým kolesom / pneufília sa nezaprie/ a tú romantickú kde je Nisanník v tom snehu a teraz neviem či je to západ slnka, alebo východ, ale je taká prudko nostalgicko-romantická a kontrastuje tam super tá sila offroadu no nádhera, no a potom sa mi ešte páčia tie s prejazdom cez ten potok / lebo ďalšia vec, ktorú na offroade milujem, milovala som a budem milovať je brodenie. Ale naozaj všetky sú pekné. Škoda, že viac videí ste tam nedali, nech vám závidíme. / ale v dobrom samozrejme/


Str, 10.11.2010, 10:03
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: