Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 30.04.2024, 16:15
Dnes je utorok 30. apríla 2024, meniny má Anastázia a zajtra nikto




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Karpatskij Kordon 2011 - Ukrajina 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.02.2009, 21:13
Príspevky: 74
Bydlisko: Liptovský Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
tato akcia (karpatskij kordon) je vsak trochu odlisna od ostatnych expedicii ktore podnikame, pretoze ide o oficialnu organizovanu trophy, na ktoru sa moze prihlasit ktokolvek, takze tu vidim moznost organizovania paralelnych skupin, ktorym vieme poskytnut podporu pri registracii a samozrejme aj na akcii, ak sa jej znova zucastnime...


odpovedám teda dosť neskoro ale ... mám toho asi veľa :D
Thunder chcem ťa poprosiť pokiaľ pôjdete 2012 daj vedieť včas registraciu a termín sme rozhodnutý oprášiť Ruštinu a navštíviť východných bratov :shock:
3 posádky - samostatná paralelná skupina
vaša podpora: registracia, rady a nápady :lol:
Cipo: 0918/820 211

_________________
Cipo
OFF ROAD LIPTOV


Sob, 25.06.2011, 21:04
Profil YIM
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aby som to uviedol na pravu mieru, ja som bol s jankou len ucastnik, vsetko nam s organizatormi vybavoval rado nd (este raz velka vdaka).

myslim, ze to ale nic nemeni na tom, ze keby sme isli aj buduci rok, vieme o tom informovat dostatocne skoro, poskytnut vsetkym dostatok informacii a podporu pred akciou aj na akcii a tiez koordinovat spolocny postup.

nechcem hovorit za rada, ale aj v pripade nasej neucasti by asi vedel vybavit veci s organizatorom, alebo aspon poskytnut kontakt na neho.


Ned, 26.06.2011, 16:07
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: