Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:46
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Off road v Polsku-skusenosti 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.08.2015, 19:36
Príspevky: 35
Odpoveď s citáciou
Ahojte, planujem dat posledny septembrovy tyzden prvy krat taku mensiu nenarocnejsiu expedicnu jazdu po polskych terenoch. Stiahol som si z ceskeho fora "sprievodcu 4x4" po polsku, a su tam uvedene celkom podrobne mapy s trailmi ktore su povolene. Chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s jazdenim napriklad v Cziestochowskej jure alebo okolo Baltiku, Gdanska... Kde sa da ist, tipy a skusenosti... vdaka vopred!

_________________
Navara D22, leštenka ktoru sa snazim aspon 1x tyzdenne zadzabat :)


Pia, 09.09.2016, 22:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
kontaktuj chalanov z Podroze4x4.pl ti to vysvetlia uplne bez problema ale co rozpravali poliaci na organizovanej akcii v Bezkidach ze zijst z cesty bez povolenia majitela je na mastnu pokutu vodicky preukaz a tak dalej maju to tam fest tvrde talze na lesy a luky by som urcite na vlastnu päst zabudol...

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Sob, 10.09.2016, 0:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
Toto sú tiež celkom offrod maniaci, aj Slovensko celkom zjazdili, Poľsko maju v malíčku, ale pozrite si ich cestu napr. v Gruzínsku, k nám jazdia občas ale za iným účelom-speleologia.

http://www.facebook.com/Travel4x4pl

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Sob, 10.09.2016, 9:02
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.08.2015, 19:36
Príspevky: 35
Odpoveď s citáciou
jankarol píše:
kontaktuj chalanov z Podroze4x4.pl ti to vysvetlia uplne bez problema ale co rozpravali poliaci na organizovanej akcii v Bezkidach ze zijst z cesty bez povolenia majitela je na mastnu pokutu vodicky preukaz a tak dalej maju to tam fest tvrde talze na lesy a luky by som urcite na vlastnu päst zabudol...
Hej hej, to som pocul ze je to dost krute ked ta niekto niekde chyti, ale prave ze chcem ist iba na povolene a vyhradene trasy z toho sprievodcu co som si stiahol, ale sak skusim chalanom z toho polskeho webu napisat ci sa nahodou nezmenila legislativa alebo podobne...

_________________
Navara D22, leštenka ktoru sa snazim aspon 1x tyzdenne zadzabat :)


Ned, 11.09.2016, 23:10
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.08.2015, 19:36
Príspevky: 35
Odpoveď s citáciou
janoP píše:
Toto sú tiež celkom offrod maniaci, aj Slovensko celkom zjazdili, Poľsko maju v malíčku, ale pozrite si ich cestu napr. v Gruzínsku, k nám jazdia občas ale za iným účelom-speleologia.

http://www.facebook.com/Travel4x4pl

...no ten FCB nejak nechce nacicat, asi je bloknuty....nemate na nich iny kontakt? aby som skusil napisat.vdaka.

_________________
Navara D22, leštenka ktoru sa snazim aspon 1x tyzdenne zadzabat :)


Ned, 11.09.2016, 23:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
http://www.travel4x4.pl/

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Pon, 12.09.2016, 23:05
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: