Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 10:32
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 na koni aj samuraji medzi sopkami araukanie, 2diel 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pia, 16.09.2011, 21:27
Príspevky: 121
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
lot poslal sluhu so ženou vopred,my sme si ešte uživali januarové horské slnko a interkontinentálnu komunikáciu pomocou prstov, ruk a vyrazov tváre.sluha doma zial na ohni piekol hovadzinu.a že sme v kraji dobytka, tak hned piekli kus kravy,nie kus masa.asi meter dlhé rebrá a akesi záviny z hovadziny snad 10 kíl. zrejme patrí k miestnemu folklóru napchať do turistov tolko hovadziny kolko sa len da a vegetarianstvo nie je tolerované náboženstvo v tomto kraji... po obžerskej hostine opušťame tento kraj a vraciame sa na sever, chcel by som chcel isť pod Aconcaguu, pokial to bude možné...V Argentinskej mendoze zisťujem že bude, ale bude to pekne mastné.Je to najvyššia hora južnej ameriky a domáci si z toho urobili biznis podobne ako všade inde na svete.ceny sú vari desaťnásobné ako inde... a tak znova končíme na konských chrbtoch,vlečieme sa volakym dlhým púštnym udolím kde sú okrem nás len hady smerom k tej aconcague z druhej strany.daleko sa nedostaneme, to je jasne ale aspon vidíme, krajina je to tu zvláštna,taká polopúšť, je januar leto vrcholi, teplota cez 30stupňov.slnečné žiarenie tu má zrejme najvyššiu intenzitu, náš sprievodca je čierny akoby bol z konga. večer mi pripravuje daľší nevšedný zážitok.zo sedlovej kapsy vytiahol zo 3 kilá hovadzích stejkov. z pichlavého kríka zasa sedadlo z folksvágena ale iba jeho konštrukciu so strunami. založil oheň, potom druhý.za boha som nevedel príjsť na to, načo mu je pri pečení stejkov sic z volksvagena a 2 ohne.jeden ohen vyrabal uhlíky pre pečenie,ked boli rozžeravené presunul ich na druhu kopu, položil ten sic a na to 3 stejky velke ako lopata na uhlie. nič žiadny nálev, žiadne korenie nič...poopekal z jednej strany, poopekal z druhej strany, nakrájal a ponukol nám.žena ako ortodoxná vegetarianka opať odmietla,ale ja dočasne abstinujúci som si dal,iba holé osolené,opečené hovadzie,ale chutilo tak, že som zjedol aj za ženu.ten večer som zjedol viac ako kilo hovadziny, bez chleba, bez ničoho a bolo to tak dobré, že dodnes na to spomínam.a možno este raz tam zajdem na stejk...len či ten sic bude este v tom kríku...


Ned, 30.09.2018, 0:41
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: