Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 1:06
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 caracas - patagonia 2009 . jesen-Zima . 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Štv, 15.01.2009, 13:56
Príspevky: 7
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Dobry veccer,
hladaam offroadera,-rku so spolahlivym autom ktoryy by ssiel ako druhee vozidlo na expediciu po juzznej amerike trvanie cca 2 mesiace niekedy zacciatkom zimy koncom jesene rad by som poslal autaa kontajnerom lodou niekde do severnej ccasti juzznej ameriky, caracas je gud alebo kam to vymysliime a pokraccoval na juh. bude lepssie istt vo dvojke koli tech podpore a kontajner bude lacnejssi pre oboch.moje auto je prakticky plnee. zatial je to len v sstaadiu priiprav takzze chlapy a baby kdo sa pridaa na husty vylet ? alebo ak poznaate niekoho kto by mal na to gule dajte vediet prosim. alebo ak maate paani cestovatelia daake skuusenosti s juzznou amerikou alebo mozzete prispiett radou potessiite ma a pomozzete dakujem.
plniime si sny a priania.
zdravec vssetkym kamcco

_________________
Disco


Uto, 20.01.2009, 3:32
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
noo...dobrá odvaha, prešiel som Venezuelu od Brazilských hraníc až na sever do Meridy, ale busom...nádherna krajina....ale dosť adrenálinová, ale ta cena benzínu a nafty...ako vo sne, držím palce, isto to bude nádherný trip

...ja som tam bol za iným účelom...na Stolových horách v jaskyniach v Canaime....Barabašov film Tepuy pre info...


Uto, 20.01.2009, 14:42
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 15.01.2009, 13:56
Príspevky: 7
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dakujem za reakcie
po nedaavnom rozhovore s priatelmi dvakraat ozbrojene prepadnutyymi teraz viem zze z caracasu sa nepojde venezuelu nenavstiivime je to tam fakt krutus vraj najnebezpeccnejssia krajina v juzz amerike. a to neee....
inee chceme vidett a discoverovatt. dikk ccaute

_________________
Disco


Štv, 22.01.2009, 1:17
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vravel som ti, že je to krásna krajina ale hlavne v nej nie je núdza o adrenalín vyplavený strachom :-D
ale napriek tomu sme tam stretli mnoho slovače a čehúňov na tripe...
mi sme boli pod ochranou bývaleho ministra pre vedu a školstvo venezuelskej vlády ;-) čiže aj v Caracase sme sa pohybovali len po odporučaných miestach....vraveli nam, že priemerný počet vrážd v Caracase je cca 100 mesačne :shock:


Štv, 22.01.2009, 10:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.05.2008, 18:49
Príspevky: 692
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no moc toto forum nepoznam ale vela ludi tu asi nenajdes co maju nazvys na zaplatenie kontajnerov a nervy na administrativu okolo dovozu. skor by sa nasli taki co priletia do ria kupia truck na cestu napriec amazonkou amazonkami, truck sa preda a odleti sa


Štv, 22.01.2009, 12:07
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 15.01.2009, 13:56
Príspevky: 7
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hej poccul som zze niektoryy kuupili vaagen a na konci trippu predali.
ale odskuussatt interkontinentalnost nassich tatossov je vyzva.
rad cestujem s mojim autom.poznam ho a je to dobry vagen.
k tej cene vyzeraa to strassidelne ale kedd si zoberess zze v kontajneri buduu dve autaa a na prepravu sa sklada posaadka oboch aaut tak by to sslo nie ?
kazzdopadne dakujem vellmi za komentaare drzzte palce zatim kamcco

_________________
Disco


Pia, 23.01.2009, 1:57
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
,,,,,,neviem ci mi vibruje notebuk alebo to ma nejaku suvislost ze ho mam v polosede na gulach-nemas tu ponuku nejako rozztrassennu?

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Pia, 23.01.2009, 2:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: