Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 16.05.2024, 9:22
Dnes je štvrtok 16. mája 2024, meniny má Svetozár a zajtra Gizela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 99 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší
 Rumunsko 
Autor Správa
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2Janik, vydim, ze mas podobny nazor ako ja. Myslim si, ze ani sami chlapci /poniektori/ neviete ani to, ake adrenalinove dobrodruzstva sa daju prezit na rodnej hrude. Ak si niekto da trocha zalezat, najde spuuustu miest v domovine "kam dlhe roky ludska noha nevkrocila" a taku expediciu vystrojis, zeby sa vela ludi cudovalo! :smt023 :smt025 :smt123 :smt148 A ako vravis Janko, ani ten OFF nemusi byt spickovy, aby sa ti chlpy jezili :smt118 pri takom pojazdeni. No a dobra partia je vzdy po ruke, nie? :smt023 A este, v domovine sa aspon dorozumies, ale v Rumunsku??? :shock: :-D :smt126


Ned, 18.03.2007, 15:15
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Rudi píše:
Inak expedície sú aj mojim snom.Raz keď dozriem by som chcel nejakú absolvovať.Len na to treba trochu lepšie vybavené auto,trochu skúseností a hlavne dobrú partiu(a aspoň jedného ktorý trochu tuší kam vôbec ideme).No zatiaľ nie je ani auto a ani skúsenosti nie sú na požadovanej úrovni.Zaujímali by ma skôr také ľahšie expedície typu Rumunsko,Ukrajina a tak podobne žiadne veľké extrémy.Ono je to aj tak ,aspoň myslím,o tej partii Ľudí čo tam pôjde s Tebou. :lol:


Vieš čo, Rudi, podľa mňa na expedíciu sa môžeš vybrať kedykoľvek, stačí dobrodružný duch. Všetko čo píšeš je pravda - hodí sa dobre vybavené auto, ešte viac dobrí kamaráti...Expedície môžu byť rôzne - túlanie sa v ťažkých terénoch, tvrdých prírodných podmienkach, vyludnenou krajinou...ale expedícia je aj precestovať neznáme a to môže byť krajina ako taká a aj na menej vymakanom offe uvidíš viac, ako bežný smrteľník z hlavnej cesty... Najdôležitejšie je, aby bola dobrá partia, kde sa bez problémov dohodneš a všetci sa vedia prispôsobiť bez pocitu, že sú do niečoho tlačení (bohužiaľ viem o čom hovorím :evil: ). A netreba sa báť povedať, že niekedy menej je viac. Priveľké očakávania končia sklamaním, skromnejšie očakávania naopak nadšením. :smt025
No Janči zase si presne napísal to čo som Já nevedel dať cez klávesnicu na monitor.Presne takú expedíciu som mal na mysli ako Ty.Žiadne špeciál ťažké terény skôr niečo také ako boli Matador Rumunsko 2005.Boli tam síce za peniaze podniku ale náročnosť expedície sa mi pozdávala.PROSTE TAKÁ POHODIČKA! :lol: :wink:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 18.03.2007, 15:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja si myslim ze expedicie by mali byt iba o pohodicke - proste vymysliet si ciel a dostat sa tam sposobom najlahsieho odporu - myslim si ze nejaky tvrdy offroad je onicom - ciste nicenie auta - to ani nemusim dalako chodit ak by som take daco chcel - hned pred branou mam murik a nieje ziadny problem to do neho napalit v rychlosti 10km/h a mam po aute - nemusim na to chodit do rumunska :). Aj tak si myslim ze offroad vseobecne je o tom prejst nieco ale elegantnym sposobom aby sa aj autu nic nestalo a nie ako bulo :)


Ned, 18.03.2007, 19:05
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
2Janik, vydim, ze mas podobny nazor ako ja. Myslim si, ze ani sami chlapci /poniektori/ neviete ani to, ake adrenalinove dobrodruzstva sa daju prezit na rodnej hrude. Ak si niekto da trocha zalezat, najde spuuustu miest v domovine "kam dlhe roky ludska noha nevkrocila" a taku expediciu vystrojis, zeby sa vela ludi cudovalo! :smt023 :smt025 :smt123 :smt148 A ako vravis Janko, ani ten OFF nemusi byt spickovy, aby sa ti chlpy jezili :smt118 pri takom pojazdeni. No a dobra partia je vzdy po ruke, nie? :smt023 A este, v domovine sa aspon dorozumies, ale v Rumunsku??? :shock: :-D :smt126


ide podla mna aj o to spoznat inu krajinu trosku netradicnym sposobom... ;-)

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Ned, 18.03.2007, 19:09
Profil ICQ
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ide podla mna aj o to spoznat inu krajinu trosku netradicnym sposobom... ;-)[/quote]

Hmmm, mozno mas pravdu, ja som Karpaty na Ukraine par krat sluzobne absolvoval a poviem ti, radsej spoznavaj Karpaty v SR ako na UA a to v pohode. A to uz nevravim o Rumunsku. Jedna obrovska Ciganovka :smt017 Dakujem. :smt139 Ak chces spoznavat ciganov a tam u vas ich niet, vrelo ta pozvem na Vychod. My ich mozme vyvyzat a velmi by sa nam ulavilo :smt148 :smt131 To mi ver :smt148


Ned, 18.03.2007, 21:24
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
všetci máte kus pravdy; ja som to myslel hlavne tak, že podobne ako ofroadiť neznamená len topiť a vyťahovať auto, expedícia nie je len o totálnej divočine a jazde na hrane;
a ľudia by hlavne dopredu mali vedieť, že sa vedia dohodnúť aj v stresových situáciách a že niekedy treba aj ubrať z pôvodných predstáv, hlavne aby prežila technika aj ľudia a všetci boli nakoniec šťastní :lol:
ak majú účastníci veľké rozdiely v predstavách, čo je dobrá expedícia, radšej spolu neísť, na dlhšej a namáhavej ceste je to aj o ponorkovej chorobe a pokaziť si pôvodne vysnívanú akciu - to radšej nikam neísť, alebo sa včas rozísť...

...ak je zohratá parta, nie je o čom; ja beriem akcie, kde môžu ísť a zvládnuť to aj moje decká a spolubývajúca :D - nech si aj oni užijú, nielen ja - a moja family určite nič nepokazí, presne také dobrodružstvo nás všetkých baví :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 18.03.2007, 21:34
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ty, Jano, šak ty maš taku posadku jak ja :smt148 :smt023


Ned, 18.03.2007, 21:48
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
Ty, Jano, šak ty maš taku posadku jak ja :smt148 :smt023

no vidíš, možno niečo spolu dakedy aj spáchame :lol: (inak na východe sme hlavne v poľovníckych chatách strávili nejednu dovolenku :wink: - ideálne osamotená chatka s dreveným hajzlíkom a vodou zo studničky, no paráda...)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 18.03.2007, 22:01
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
cico píše:
Ty, Jano, šak ty maš taku posadku jak ja :smt148 :smt023

no vidíš, možno niečo spolu dakedy aj spáchame :lol: (inak na východe sme hlavne v poľovníckych chatách strávili nejednu dovolenku :wink: - ideálne osamotená chatka s dreveným hajzlíkom a vodou zo studničky, no paráda...)

Noze, ak to nieje tajne, kde na Vychode? Tu je osamotenych chat s drevenymi latrinami a vodou zo studnicky dost. :smt148


Ned, 18.03.2007, 22:11
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
Jano JP píše:
cico píše:
Ty, Jano, šak ty maš taku posadku jak ja :smt148 :smt023

no vidíš, možno niečo spolu dakedy aj spáchame :lol: (inak na východe sme hlavne v poľovníckych chatách strávili nejednu dovolenku :wink: - ideálne osamotená chatka s dreveným hajzlíkom a vodou zo studničky, no paráda...)

Noze, ak to nieje tajne, kde na Vychode? Tu je osamotenych chat s drevenymi latrinami a vodou zo studnicky dost. :smt148

-od Stakčína, Ubli, Uliča, Kolbasova a iných častí ďalekého východu za Starinou až po Svidník, Duklu a okolie po Bardejov :lol:
vlastne až po Levoču :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 18.03.2007, 22:46
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak nieco spolu aj mozme spachat :smt148 Len nam tu vsetko nevystrielaj :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt088 :shock: :smt023 myslim zver :smt131 nie tych co som spominal skôr :-D :smt148


Ned, 18.03.2007, 23:15
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...no v dobách, keď som tam začal chodiť, to bol za Starinou poľovnícky raj...a teraz je tam problém vidieť stopu na snehu...bohužiaľ...
...Svidník - Bardejov - tam je to aj teraz ešte slušné...
...inak aj keď som na tých poľovníckych chatách býval, nie vždy to bolo nutne aj o poľovačke :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 19.03.2007, 1:28
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja nemam problem vobec prist na expediciu do SK na vychod, moja zakladna bude - Sobrance /rodicovsky dom/


Pon, 19.03.2007, 11:18
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
KAKTUS píše:
Ja nemam problem vobec prist na expediciu do SK na vychod, moja zakladna bude - Sobrance /rodicovsky dom/

Ok :smt023


Pon, 19.03.2007, 12:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
KAKTUS píše:
Ja nemam problem vobec prist na expediciu do SK na vychod, moja zakladna bude - Sobrance /rodicovsky dom/


čauko,len pozeram ,že maš bydlisko ,,Burkina Faso,, :wink: normalne začina byt forum s medzinarodnou učastou,Australia,Great Britain...........Sobrance :lol: :lol: :lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pon, 19.03.2007, 12:23
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 99 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: