Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 15:26
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Prosím vaše názory. 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
RisoBA píše:
Martinoff to LR forum som si čítal,a pravdupovediac mám s neho zvláštny pocit. Kopec informaci a nič z toho, nato aby sa niečo o niečom dozvedel musel bi som nad tým stráviť celé hodiny.
S autom budem jazdiť po polných a lesných cestach odhadom 30 stupňove stupanie s 15 stupňov priečne za každeho počasia na kamovu chalupu a občas na nejaky ten off stretko.
Riso nie hodiny ale dni :wink: a o tom to forum je . Podla mna je dost odborne - len treba hladat - ja som skoro vzdy nasiel to co som chcel . ;-) ;-)

_________________
discovery td5


Štv, 05.02.2009, 23:32
Profil WWW
Koumák

Registrovaný: Pia, 12.01.2007, 19:22
Príspevky: 193
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
paťo mohli bi mať v tom trocha poriadok,


Štv, 05.02.2009, 23:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2031
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ahojte ja mam skusenost s disco II, boli sme ju kupovat pred 4mi rokmi pre kamosa aj som ju riadil domov, pred tym sme ju skusali po poli a je to dobry tank. Ale k TD5 si hned treba pripravit pendu za webasto inak ten motor trpi. Neviem co teraz stoja ND ale pamätam si ze vymena tesnenia pod hlavou celkom palka, jedna skrutka do hlavy stala okolo 800 Sk. A vymena oleja je zabava najmä ten druhy olejovy filter povolit. ALE JE TO PROSTE KÁVA TO AUTO. Keby som nemal sorryho tak si aj ja kupim jedno. Mozno ked dostaviame tak si doprajeme nejaku vonavku. A v automate samozrejme!!

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Pia, 06.02.2009, 7:37
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Taak ked sme uz pri porovnavaniach, len mi prosim nenapiste pozri si LR forum.. Nemam velku moznost vyskusat momentalne rozdiel medzi 110 a 90 Def. Bude to firemne auto a chcem defender - aj kvoli reklame, je agresivnejsi ako Disco. Mam super ponuku na 90ku, ale pozeral som sa aj po 110. Do terenu to pojde len na polovacky, pre tovar a zopar akcii, ale nie hard core.. Financne to vidim do 280 tisic.. Prosba je , aky rocnik? Prevedenie? Dakujem za rady.

_________________
www.bunker94001.sk - predaj zbrani, streliva, Armyshop, AIRSOFT atd atd...

off road club NZ, www.4x4nz.inx.sk


Pia, 06.02.2009, 11:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pri defenderi neni prevedenie defender je len jeden . ta 90 je pre max 4 osoby a budu trpiet , hlavne ty v zadu . na tovar lepsia 110 a je aj podstetne komfortnejsia pre posadku .

_________________
discovery td5


Pia, 06.02.2009, 12:36
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
RisoBA píše:
Martinoff to LR forum som si čítal,a pravdupovediac mám s neho zvláštny pocit. Kopec informaci a nič z toho, nato aby sa niečo o niečom dozvedel musel bi som nad tým stráviť celé hodiny.
S autom budem jazdiť po polných a lesných cestach odhadom 30 stupňove stupanie s 15 stupňov priečne za každeho počasia na kamovu chalupu a občas na nejaky ten off stretko.


Máš pravdu, to fórum je dosť obsiahle, ale čím viac budeš mať informácií pred kúpou, tým lepšie pre teba. U LR Disco bude asi najdôležitejší ten stredový diferenciál a o tom je tam toho popísané habakuk. Ak sa už rozhodneš pre konkrétne auto, skús si k tomu prizvať niekoho kto sa v nich vyzná.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 06.02.2009, 14:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 715
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sniper vieš že Ti vo všetkom pomôžem, no 110nu nevieme dobrú 2,5, td5ku a ročník okolo 6 rokov zohnať za tento kredit. A 90ku áno, podľa mňa toto je hlavný rozdiel. No už sme to aj preberali.

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Pia, 06.02.2009, 15:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Disco, ja som nesmierne rad, ze mi vies pomoct.. Preto som aj povedal, ze pojdem pozriet to auto, na 99% sa poznam, ze ho aj zoberiem, za tu cenu a rocnik, na nete nenajdem. Ale myslel som aj na to, ze ked zoberiem od niekoho co mi da doklad, viem si to hodit do nakladov a dph je spat.. Tak si aj poziciam a pojdem do niecoho vacsieho, len teraz je situacia, ze fakt neviem co mam robit :-D Proste je to tazke sa rozhodnut. Doteraz som nemal prachy a teraz hup... Musim sa ale priznat beriem to s kockou na poly, takze pojde aj ona na vyber.. No dlho som ju nemusel prehovarat. Inac lubi sa nam aj 90tka, co je na matadorackej stranke, casom to chcem aj ja tak poladit, navijak snorchel, stan...
Patrik, zatial vdaka.

_________________
www.bunker94001.sk - predaj zbrani, streliva, Armyshop, AIRSOFT atd atd...

off road club NZ, www.4x4nz.inx.sk


Pia, 06.02.2009, 18:28
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jednoznačne Discovery a jednoznačne automat, tu vôbec nie je čo riešiť, je to to auto do koča i do voza (peknu kravinu som napísal, že?), natrepeš tam všetko (priestor to má nenormálny), vyzerá seriózne na ceste a nezahanbí v teréne... Keby som jazdil len trošku viac off, tak predávam Terrynu a kupujem Disco! Dokonca som jedno skoro mal, krásna sedemmiestna zlatá bábika, ale cena vtedy 850 000 vs. 600 000 za Terrynku rozhodla....

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Pia, 06.02.2009, 20:02
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: