Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 19:08
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Ochranny ram- zapis + recenzia 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
dovolim si prehlasit, ze vela zalezi aj od pracovnikov OÚ,, niektory to uznaju niektory to nie,,potom znamosti atd., forma obalky a pod...treba dat autickarom a ty to vybavia nakolko maju tam kurefske konexie :smt151


To je jasné, to je slovenský folklór, iný kraj iný mrv, už sa mi stalo konkrétne na odbore dopravy v LM, že mi nechceli uznať - vydať istý doklad napriek tomu, že som splnil ( v zastúpení pre jedného domáceho) všetky náležitosti. Nasledovala sťažnosť na ministerstvo, musel som si vydupať, aby z ministerstva sfungali vedúceho krajského, aby ten následne "poučil" na obvode šéfa odboru dopravy a ľady sa hneď pohli. Často krát tam pracujú politický nominanti, ktorý o problematike nemajú ani páru a úradníci, keď sa stretnú s niečim novým, tak je im jednoduchšie povedať, že sa to nedá, akoby mali pohnúť zadkom a ísť si naštudovať predpisy :evil:

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Štv, 09.01.2014, 22:23
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt139 nuž co k tomu dodat,, je to tak ako pises,,niekde nerobia zu toho vedu a niektory to nevedia a potom mudruju ze sa to neda a popritom sa to da, cize presne tak ako pises..paradoxom je ze napr, v RS autickar vojde na OU a behom 30 min. ma auto prihlasene, aj so vsetkyma zmenami a doplnkami v TP zapísane a trebars osobne ked som prihlasoval auto,, tak som cakal plnych 8 hodin,, a vies preco??? bo asi som nedal obalku v TP aj s niakym obnosom,, autickar prisiel a behom pol hodiny s usmevom na tvary k spokojnosti siel vybaveny,, tak taketo su njednotlive OU-skorumpovane,, žial,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 09.01.2014, 22:30
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 29.09.2019, 15:17
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
Zdravim, nedalo by sa zapísať ten rám na základe toho ze je v ňom uchyteny navijak, ktorý by sa zapísal a zmenila by sa tým pádom aj dĺžka vozidla?


Uto, 22.02.2022, 9:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1461
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
ahoj
navijak uchytený do rámu? to je nerealne :) (ak sa bavíme o klasickom nerezovom)
a na 99,99% by sa s tým nikto bez známosti nehral natoľko aby ti tam zaspísal navijak, ram, zmenil dlžku vozidla len na základe certifikatu o montáži navijaku

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Štv, 24.02.2022, 8:26
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron