Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 30.04.2024, 12:54
Dnes je utorok 30. apríla 2024, meniny má Anastázia a zajtra nikto




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 383 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší
 Hyundai Terracan 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 10.06.2014, 9:31
Príspevky: 8
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Nazdar traktoristky a traktoristi. Nebíva na SVK zraz terracanov?
Dík za info :wink:

_________________
Hyundai Terracan 2,9CRDi


Uto, 10.06.2014, 13:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Aky druh zabavy je teraracan?....hmmm

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Uto, 10.06.2014, 21:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
jankarol píše:
Aky druh zabavy je teraracan?....hmmm

Janko galoper to nie je-co sa tyka terenu :) ale ked ten teracan trochu podvihnes a das dobre pneu tak to aj dost prejde co som bol prekvapeny ked som to videl v akcii u jedneho kosicana :shock: ale zase po dlhodobejsom tirani v terene by to chcelo vediet,ze kolko veci odpadne potom z neho :-D


Uto, 10.06.2014, 21:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.11.2011, 17:57
Príspevky: 557
Bydlisko: Cinobaňa
Odpoveď s citáciou
Asi v roku 2010 - bol to posledný ročník kedy mohli v Tisovci autá jazdiť bez navijaku len s MTčkami - tak jeden Terracan jazdil a prešiel ho celý.

_________________
Toyota LC KDJ 125, motorová + ručná píla, sekera, BFG M/T KM2, navijak 5,4t, šnorchel, OME+5cm, ARB uzávierky = predná + zadná.
http://www.youtube.com/user/Stanoffroad
Stano


Uto, 10.06.2014, 22:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Ja viem ze to je prakticky pokracovatel gallopera ale nedalo mi zareagovat ci sa tu konaju zrazy terracanov rozosmial som sa mi to pripadalo mi to ako nejaky novy sport z padakom motorom alebo nieco take ... klasicke suv bez duse myslienky a hodnoty...Joe ved aj 4X4 octavka dokaze toho dost aj na nezpevnenom povrchu len kolko vydrzi ten heldex jednu dve sranicky ....

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Uto, 10.06.2014, 22:46
Profil
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
fuu to si teda strelil capa.. ani nevies o com pises a co trepes.. mal si to?? mas to ?? kolko si na tom a za akých podmienok odjazdil??
Ja zatial necelych 200tis. Teda nie ze by som bol zatazeny zrovna na toto, mam z coho vyberat a porovnavat. Vies aky je system prednej napravy a aka vôbec je? vies aky je system zadnej napravy a co to je za napravu? ....

NEVIES CO A O COM PISES

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Uto, 10.06.2014, 23:19
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
StanToy píše:
Asi v roku 2010 - bol to posledný ročník kedy mohli v Tisovci autá jazdiť bez navijaku len s MTčkami - tak jeden Terracan jazdil a prešiel ho celý.

2010 neverim, ze terracan presiel cely a uz vobec nie bez navijaku, a osobne si myslim, ze v 2010 ho nepresiel cely nikto

presne viem, koho myslis, resp. ktore auto a mozno sa tu este niekde nakde tema, kde nakoniec ziadal.o sponzoring

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Uto, 10.06.2014, 23:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
fajer píše:
fuu to si teda strelil capa.. ani nevies o com pises a co trepes.. mal si to?? mas to ?? kolko si na tom a za akých podmienok odjazdil??
Ja zatial necelych 200tis. Teda nie ze by som bol zatazeny zrovna na toto, mam z coho vyberat a porovnavat. Vies aky je system prednej napravy a aka vôbec je? vies aky je system zadnej napravy a co to je za napravu? ....

NEVIES CO A O COM PISES


:-) Dychaj kludne nevravim o prepracovanosti auta ale o kvalite materialov zivotnosti celkovej hodnote auta po par rokoch zase niekto kto si ide riesit nejaky komplex a silou mocou sa niecoho zastavat len a len aby cosi napisal darmo je to raz auto na asfalt a polnu cestu ....neviem co tu ides riesit .....
Ked uz tak fakt miudro pises o strielani capov hod na to koplet pancier lepsie kolesa navijaky proste komplet vybavu a potom daj vediet ako dlho ti to jazdilo ....
Fajer presne takyto ludia ako ty ma odradzaju od tohto fora .... Minule bola najlepsia niva potom aro a teraz terracan zajtra bude best of off Kia sportage?...mrzy ma ze ludia ktory tu z hladiska odbornosti maju co povedat a o cosi sa na scene odskakali absolutne ignoruju temy ....hauk dohovoril som

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Uto, 10.06.2014, 23:49
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 10.06.2014, 9:31
Príspevky: 8
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Ale Janko. Treba kúpiť John Deera. To je pravý Off road ;-)
Na kerú pipinu sa tu vadíte? Len sa spýtam na zraz a už sú tu niektorý v sebe. Fakt slušné.
Ale čo už. Off road zo mna teda nebude :smt016

_________________
Hyundai Terracan 2,9CRDi


Str, 11.06.2014, 9:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
ale ja som len podpichol ...vies ako som napisal niektory ludia si tu zvecsuju ego ze neguju vsetko co sa povie Joe to napisal presne dokaze to svoje odjazdit len otazka je ako dlho to vydrzi v spartanskych podmienkach a ten nazor mam aj ja ....a sam vies ze s toho nebude nikdy ikona ako wrangler patrol ci land cruiser ....hmmm ale ako zaciatok to moze byt ok ;)

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Str, 11.06.2014, 9:53
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 10.06.2014, 9:31
Príspevky: 8
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Ok.
Ja som si terru kupoval hlavne na ryby, lebo v okolí Váhu sú pekné kopce a jamy a sem tam sme tam zostali zakopaní(Nissan Micra :D ). A druhá vec, 2 kubíky batožinový priestor nie je tiež k zahodeniu.

_________________
Hyundai Terracan 2,9CRDi


Str, 11.06.2014, 11:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Každý má auto na niečo iné a má naň iné nároky. Hlavne, že je majiteľ spokojný :err

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 11.06.2014, 11:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Súhlas

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Str, 11.06.2014, 13:45
Profil
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
jankarol píše:
fajer píše:
fuu to si teda strelil capa.. ani nevies o com pises a co trepes.. mal si to?? mas to ?? kolko si na tom a za akých podmienok odjazdil??
Ja zatial necelych 200tis. Teda nie ze by som bol zatazeny zrovna na toto, mam z coho vyberat a porovnavat. Vies aky je system prednej napravy a aka vôbec je? vies aky je system zadnej napravy a co to je za napravu? ....

NEVIES CO A O COM PISES


:-) Dychaj kludne nevravim o prepracovanosti auta ale o kvalite materialov zivotnosti celkovej hodnote auta po par rokoch zase niekto kto si ide riesit nejaky komplex a silou mocou sa niecoho zastavat len a len aby cosi napisal darmo je to raz auto na asfalt a polnu cestu ....neviem co tu ides riesit .....
Ked uz tak fakt miudro pises o strielani capov hod na to koplet pancier lepsie kolesa navijaky proste komplet vybavu a potom daj vediet ako dlho ti to jazdilo ....
Fajer presne takyto ludia ako ty ma odradzaju od tohto fora .... Minule bola najlepsia niva potom aro a teraz terracan zajtra bude best of off Kia sportage?...mrzy ma ze ludia ktory tu z hladiska odbornosti maju co povedat a o cosi sa na scene odskakali absolutne ignoruju temy ....hauk dohovoril som


Teba je hovno po tom ako ja budem dychat, o kvalite a hodnote daneho auta vies akurat kulove a tlachas o hodnotach..
ked sa ti na tomto fore nepaci chod podjebavat na ine.. o odbornosti radsej pomlc.. realne o tom "pokracovatelovy GALLOPERa" co si pisal nic nevies.

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Str, 11.06.2014, 15:37
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
:smt133 :smt133 :smt133 sanka dole ...jediny kto su tu zdviha vyrtualne ego si ty a aj ta lutujem troska ono skus sa s tou tvojou chorobou zverit lekarovi vies dnes su uz lieky na kadeco a skus si chranit aj hlavicku kedze je vonku dost horuco a asi sa ti trosku pripiekol jej obsah/neobsah/voda lebo ked citam tvoj posledny prispevok normalny clovek ho napisat nemohol....

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Str, 11.06.2014, 16:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 383 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: